Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 25 pro 2009 18:39

Zdravim vsechny na foru. Ze stranek poi.cz jsem sloucil nekolik poi bodu, nebezpecna mista, nebezpecna mista -zver a chodci, osamele domy, ruzne zajimavosti a cz wifi free. Vyhledavani, pichnu na displej a vyhledam okolo bodu treba wifi. Ukaze se seznam. Ale neni ikona, ani na mape. Prochazel jsem zdejsi forum ze neco najdu. Ale kolem toho je tolik stranek¨, az hanba. Obcas se nekdo priplete s malinko jinym problem a je z toho gulas. Mohu poprosit o nejaky postup, kucharku. I pro vsechny ostatni budouci novacky, kteri v tom maj gulas? Jde pouze o ikony pro pridane poi. Velmi dekuji
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod amatér v 25 pro 2009 18:49

Jdi do menu > správa >POI > tam vyhledej xxx.kml, dej Úprava a ve spodní části je proužek s nabídkou od leva <- / Přejmenovat (neaktivní) a prázdné tlačítko, na to klikni a dostaneš se do nabídky "Vzhled ikony POI - xxx"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 25 pro 2009 20:47

Uz se mi povedlo ty ikony udelat. Musel jsem ale v nejake casti postupu zvolit nova skupina. A najednou, misto prazdneho okenka, vlevo, jsem mel u poi polozek stejne ikony. A postupne jsem u tech polozek ikony zmenil. IGO jsem vypnu a zapnul. Ale co se nestalo. Ve sprave poi mam svoji skupinu kde mam nebezpecna mista, wifi atd. A u nich ikony. Ale kdyz na mape zadam bod a hledat poi okolo kurzoru a pote zvolit, tak tam mi moje CZ-moje (KML) v seznamu uz nejsou . Ale predtim, bez ikon, jsem je v seznamu mel. A i vyhledavani fungovalo. Ted jsem z toho jelen.
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 25 pro 2009 20:58

Znova jsem to zapnul a ted v seznamu jsou, tak tomu prestavam rozumet. Apokud je zadam ve sprave, treba wifi tak vidim i ikonu na mape. 3krat hura. Dekuji
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 25 pro 2009 23:11

V poi bodech mam jednu slozku ve ktere jsou nejake kesky. A ty funguji- nefunguji . Takze ma otazka trva. Jak to zaridit abych je videl v seznamu pri vyhledavani okolo bodu na mape. Ta prvni sestava, wifi atd. tam v seznamu je. Jak se to stalo ze tam nebyly a po vyp, zap. jsou, to nevim. Kesky ne.Ty jsou videt ve sprave poi, v seznamu. Jeste se okolo igo8 musim hodne ucit.
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod humbuk v 26 pro 2009 09:50

A přiřadil jsi si ručně v menu ke každému .kml ikonu dle Amatérova postupu a pak také ve stejném menu viditelnost POI u každého co chceš vidět v mapě.
Dyžtak můžeš zkusit smazat ze složky SAVE soubory Bjunc.prl, ROPOI.PRL, poi_visiblities.txt a IMGR.PRL a poté všechny ikony nastavit znovu.
Doplň si také do podpisu jaký používáš přístroj, verzi IGO a skin, pomůže to při řešení některých problémů.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 28 pro 2009 12:01

Postupoval jsem spravne ,protoze prvni skupinu poi co jsem vytvoril, tak ta funguje. Kdyz hledam okolo kurzoru poi tak pri vyberu skupiny poi, tam skupina s keskama neni.Pouze je tam jen jedna skupina, kterou jsem vytvoril. Ve sprave poi tam jsou obe skupiny.
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 28 pro 2009 16:07

Tak jsem poi kesky smazal a zkusim to udelat znovu.
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod amatér v 28 pro 2009 16:30

Pošli mi ten soubor, o který ti jde, podívám se kde soudruzi z NDR spáchali chybu. ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Nezobrazuji se ikony pridanych POI bodu, jak na to?

Příspěvekod sinco v 28 pro 2009 20:29

Udelal jsem nove slouceni, puvodni uzivatelske poi jsem smazl. Zkopiroval, priradil ikony. A funguje. Muj postup pri prirazovani ikonek: otevru svoje zdruzene poi a tam vytvorit novou skupinu. Te si uz nevsimam. Az ted mi jdou upravit ikony mojich poi bodu. Pokud neni nova skupina, tak proste mam leve okenko prazdne. A po otevreni je pouze sipka nazpet. Nejde a zatim si stojim, nejde to jinak. Po vytvoreni te nove skupiny, cerny policka zmiznou a mam v kazde kategorii stejnou ikonu. Po otevreni kategorie je stejna ikona i dole, na tu najedu a otevre se vyber ikon. Vyberu a ulozim. Jeste nastavim viditelnost. A na mape poi body vidim. Dekuji vsem za pomoc. Jeste resim problem z nechtenou zmenou casu. Ale v jinem topicu: iGO8 verze, patche, update.
IGO 8.3.2.95797, GoClever 4335, Vzhled Dimka(W) 1.1.31 (a)- TomSoft
sinco
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 čer 2009 17:18
Bydliště: Brno


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků