Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

.poi v IGO-failed to open file

.poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod jkmaxfli v 24 říj 2009 21:09

Zdravím,mám problém s poi.Při vyhledávání místa a třeba místa v okolí se mi otevře v igo amigo složka s poi ,ale v okamžiku vyskočí hláška::::::::failed to open file:poi_brand.spr exiting
Po uzavření hlášky spadne celý igo amigo,nevíte co by s tím mohlo být?

Složku content mám:poi\CzechRep_2009_07_21.poi

Děkuji všem za rady. ;)
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod amatér v 24 říj 2009 22:32

Hláška failed to open file:poi_brand.spr exiting, znamená, že schází soubor poi_brand.spr, pravděpodobně jsi přidával soubor poi_brand.bmp. Tak ho doplň. Se souborem xxx.poi to nemá nic společného.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod jkmaxfli v 25 říj 2009 06:29

Tak tohle asi nepochopím,normálně jsem stáhnul od sstopaře z jeho webu aktualizované poi CZ konkrétně toto:POI CzechRep CED Body zájmu - ČR (Ceda) 2009.06 090721 35,2 MB 16.9.2009


...a po rozbalení jsem ho vložil do content\poi\xxxxxxxxxxxxxxxxx.poi


...takže vůbec nechápu,kde mi co zchází a kam to mám doplnit,nebo to sehnat,myslím ten soubor poi_brand.spr

...jinak o takovým souboru nic nevím a vědomky jsem nikam soubor poi_brand.bmp nikam nepřidával,ani nevím kde ho najít a kde by měl být umístěn.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod jkmaxfli v 25 říj 2009 06:53

Tak jediný co jsem našel je toto:umístění začíná od \data.zip\xxxx\xxxxx\xxxx----je to otevírané ze zálohy v PC a data.zip je rozbalen do c\dokuments,to jen aby to nemátlo.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod amatér v 25 říj 2009 11:31

Zazálohuj si někam do PC save, branding.gro a pokud máš tak ještě samostatnou složku ui_igo8. Po záloze tyto soubory vymaž a znovu spusť Amigo, mělo by normálně naběhnout, pak postupně přidávej (nejdřív ale branding.gro) ty zazálohované složky, a poznáš ve které je chyba. V neposlední řadě je u Amigo potřeba mít navoleny stejné skiny pro den i noc, a také bych zkusil dát default scheme. Čím víc kombinací u Amigo tím složitěji se odstraňuje problém, je to způsobeno jeho založením - pro nenáročné uživatele.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod jkmaxfli v 25 říj 2009 21:55

Ahoj.Tak ty dva soubory jsem našel i branding.gro i ui_igo8.
Amigo jsem spustil v pohodě a ta hláška vyskočila znovu pokud jsem vyhledával místa např.okolo cíle(banky,bankomaty,parkoviště,atd.),ale nevím co dál,chtělo by to napsat podrobně co mám dál udělat,jestli mám vypnout amigo a opět něco dělat s adresářema,jak poznám kde je chyba ,atd.opravdu nevím co a jak,moc se v tom nevyznám.Jinak scheme mám jen jeden defaultní,víc jich tam ani není a skin mám pro den -obyčejný den a pro noc obyčejnou noc,zobrazování schemata je ve dne světlé a v nočním režimu tmavé,tak a co tedy dál?Díky. ;)
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod jkmaxfli v 26 říj 2009 00:23

Tak jsem to vyřešil sám a je po problému,stáhl jsem opravný soubor data.gro

..prosím o lock a díky ;)
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: .poi v IGO-failed to open file

Příspěvekod Jarouš v 26 říj 2009 05:38

Tak jo.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků