Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

subory s POI

Re: subory s POI

Příspěvekod mmeridius v 22 zář 2009 21:14

Tak tos mě zklamal. :D
Zkusím zahodit všechna nastavení a začít znovu, jestli to pomůže. - Dám vědět, ale dneska to už asi nebude.
Každopádně děkuju za ochotu. ;)
mmeridius
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2009 14:09

Re: subory s POI

Příspěvekod mmeridius v 23 zář 2009 17:51

Takže, vzal jsem si dokonale čistou instalaci, šoupnul do ní pár .kml souborů a zkusil vyhledávání. - NEFUNGUJE :(

Nemá někdo nápad čím by to mohlo být?

Ještě doplním, že jsem to zkoušel na 8.3.2.83157 bez skinu i se skinem Dimka TomSoft 1.1.25(b)
A soubory .kix .kns a .kst se vytvořily.
mmeridius
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2009 14:09

Re: subory s POI

Příspěvekod amatér v 23 zář 2009 18:05

Nechci tvrdit, že mám pravdu, ale zkus jinou verzi, já tyhle verze začínající 8 ignoroval celou dobu, protože se soubory .kml v nich byly problémy. Zkus otevřít data.zip (DATA.ZIP\ui_igo8\icons\poi) a vyhoď soubor kmlpoi.icon, musí tam být ale multipoi.icon. Potom se ti ale může stát, že všechny soubory .kml budeš mít vysypané na konci seznamu. Jak říkám dej raději jinou verzi.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: subory s POI

Příspěvekod mmeridius v 23 zář 2009 20:07

Vyzkoušel jsem 8.3.2.93112 a 8.3.2.96054, pokaždé s čistou instalací. Ani na jedné se mi nepovedlo zprovoznit vyhledávání.

Do úpravy data.zip se pouštět nechci.

Asi se s tím smířím. :cry:
mmeridius
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2009 14:09

Re: subory s POI

Příspěvekod deusexx v 23 zář 2009 20:21

Tak si zazálohuj origiš data.zip a pak ho rozkuchej.Přinejhorším ten origo nahraješ zpátky a max smázneš data z SAVE ;)A nebo si udělej komlet zálohu na disk a hrej si co ruka a karta snese.Vrátit se to dá vždy.Je to otázka xx minut.Podle rychlosti karty.
Edit:Ivo,hlavní je,že vidí,že mu radíme všichni stejně.Tudíž vidí,že to myslíme vážně a nerobíme si tu z nikoho legraci.
Naposledy upravil deusexx dne 23 zář 2009 20:26, celkově upraveno 4
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: subory s POI

Příspěvekod Ivo K v 23 zář 2009 20:22

Data.zip si zazálohuj, lépe ještě: zazálohuj si vše, a potom můžeš klidně dělat úpravy.

Upravený data.zip, tak jak Ti radí amatér, máme upravený skoro všichni.

Když máš zálohu není se čeho bát.

Edit: Radek byl rychlejší. :( :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: subory s POI

Příspěvekod mmeridius v 23 zář 2009 21:43

Předně - Moc děkuju, že se mi takhle snažíte všichni pomoct.

Nakonec jsem to s data.zip ještě zkusil. Smazal jsem DATA.ZIP\ui_igo8\icons\poi\kmlpoi.icon. Soubor multipoi.icon jsem našel v DATA.ZIP\ui_igo8\icons\sys\ a pochopil jsem, že ho tam mám nechat. Správně?

Kupodivu se nestalo vůbec nic. Ve Správě/POI vidím kategorie jednotlivých POI, v nich "0 položek" (to mě taky trošku štve, ale bylo to tak, co si pamatuju, vždycky). POI se NEvysypaly na konec seznamu. A hledání pořád nefunguje.
mmeridius
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2009 14:09

Re: subory s POI

Příspěvekod amatér v 23 zář 2009 22:25

:o Ježkovi voči, seš blbě :D . Jdi do Nastavení/Správa/POI/Řídit POI, za každým řádkem je tlačítko Upravit, tím nastavíš viditelnost jednotlivých kategorií popř ikonku, toť vše, ať klikneš na jakoukoli kategorii většinou se ti zobrazí hláška <0 položek>, to je v pořádku, tak to je vždy. Nastav si viditelnost a klikni na tu šipku vlevo dole. Musíš se dostat do hlavního menu navigace, tam klikneš na Hledat a vybereš Najít POI pak máš možnost Blízko adresy, Okolo cíle, Blízko GPS, Okolo kurzoru, Na trase. Po kliknutí na tlačítko např. Okolo kurzoru se ti zobrazí mapa v pravém dolním rohu je OK, klikni na to a pak si prohlížej POI jak chceš, uvidíš, že tam budou. :D
Nexperimetoval jsi se sys.txt?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: subory s POI

Příspěvekod SvoDa v 24 zář 2009 05:47

mmeridius píše:Ve Správě/POI vidím kategorie jednotlivých POI, v nich "0 položek" (to mě taky trošku štve, ale bylo to tak, co si pamatuju, vždycky).

Ve spvávě/POI jen nastavuješ (vybíráš) pro tu či onu kategorii POI (ať jsou to POI ze souborů .poi nebo .kml) příslušné ikony, jak píše amatér, a vzdálenost, kdy budou tyto ikony u jednotlivých POI viditelné na mapě, ale ve "správě POI" neuvidíš seznam položek jednotlivých POI, ale jen seznam tzv. kategorií (skupin), bude tam vždy vidět jen ta "0 položek" .
Seznam položek jednotlivých POI v jednotlivých kategoriích (skupinách) vidíš přes Hledat/POI :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: subory s POI

Příspěvekod mmeridius v 26 zář 2009 00:57

To o "0 položek" byla jen taková vsuvka. Nemyslel jsem tím hledání. ;)

2 amatér:
Musíš se dostat do hlavního menu navigace, tam klikneš na Hledat a vybereš Najít POI pak máš možnost Blízko adresy, Okolo cíle, Blízko GPS, Okolo kurzoru, Na trase. Po kliknutí na tlačítko např. Okolo kurzoru se ti zobrazí mapa v pravém dolním rohu je OK, klikni na to a pak si prohlížej POI jak chceš, uvidíš, že tam budou. :D

Jo, jsou tam o tom žádná. Takhle tam byli ale i před úpravou data.zip
Mě se spíš jednalo o to, že nemůžu přímo vyhledávat: Hledat/Najít POI/Hledat


A sys.txt mám standardní:
[interface]
show_exit=1
[debug]
skip_eula=1



Stejně když chci něco najít, tak vím přibližně v jaké to je kategorii, takže už bych to asi dál neřešil. 8-)
Každopádně děkuju za snahu. ;)
mmeridius
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 kvě 2009 14:09

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků