Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Address - point

Re: Address - point

Příspěvekod amatér v 14 zář 2009 19:56

Abych ten zmatek uvedl na pravou míru:
Včera jsem postahoval všechny nové mapy a content co bylo možné stáhnout. Po stažení jsem odzkoušel všechny nové POI, i POI od CEDA, které jsou menší než než ty minulé, původně jsem se domníval, že v nich nechali pouze čp. a ostatní dali do dalších POI, ale to pravda nebyla. Ve staženém content byly i tři nové soubory POI pro SR, nejprve jsem zkusil ten největší Slovakia.poi 2008_12_12, a protože jsem se právě vrátil z Bezovce, zadal jsem jeho souřadnice a dal vyhledat Addres-point okolo cíle cesty, vyjelo mi to, co jsem dal na fórum. Měl jsem radost, že i pro Slovensko to funguje. Jak jsem psal ale výše vůbec mě nenapadlo, že vzdušnou čarou cca 40km už jsou obce v ČR, vždyť já to měl od hranic po silnici přes 100 km, pak jsem ale zjistil, že čísla popisná to ukazuje i u ostatních Slovakia.poi z toho nového content, tak jsem vyhodil všechny xxx.poi pro SR a nechal tam jen CzechRep.poi od CEDA, ten nový menší, no a výsledek znáte.... nechtíc jsem vypustil kachnu. :oops:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Address - point

Příspěvekod paveluh v 20 říj 2009 18:58

Můžete mi prosím poraadot kde tuto skupinu POI stahnu? nemůžu to nikde najít.
paveluh
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 říj 2009 18:02

Re: Address - point

Příspěvekod amatér v 20 říj 2009 19:08

No pokud o to moc stojíš, tak v momentě, kdy odešlu tento příspěvek, zde bude již 3250 odkazů ke stažení i tohoto souboru POI.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Address - point

Příspěvekod paveluh v 20 říj 2009 19:17

amatér píše:No pokud o to moc stojíš, tak v momentě, kdy odešlu tento příspěvek, zde bude již 3250 odkazů ke stažení i tohoto souboru POI.



Hmm, tak zatím nic :-) Tak pokud můžeš postni mi to, Dík. Jo a ještě jsem vyčetl že je POI i od CEDA. nemám v tom přehled, ale který je lepší? Nebo který nejnovější? Jde mi o ta čísla popisné, protože jsem denně za volantem a v prdelích je to fakt problém hledat. Tajkže díííky
paveluh
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 říj 2009 18:02

Re: Address - point

Příspěvekod amatér v 20 říj 2009 19:34

Celou dobu je zde řeč o POI od CEDA. Zajeď kursorem na můj podpis, a když klikneš na ten tučný modrý zápis ...
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Address - point

Příspěvekod paveluh v 20 říj 2009 19:39

amatér píše:Celou dobu je zde řeč o POI od CEDA. Zajeď kursorem na můj podpis, a když klikneš na ten tučný modrý zápis ...



OK, už jsem našel, díky
paveluh
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 říj 2009 18:02

Re: Address - point

Příspěvekod paveluh v 20 říj 2009 20:08

Můžeš mi ještě prosím poradit, jak přiřadím ikonu k tomuto POI ? Když dám správu poi tak u tohohle mi nejde editovat nebo vůbec přiřadit ikonu.
paveluh
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 říj 2009 18:02

Re: Address - point

Příspěvekod amatér v 20 říj 2009 20:22

Správa > POI > Upravit = úplně dole je šipka vlevo, neaktivní tlačítko Přejmenovat a vedle něj tlačítko bez nápisu na to klikni a můžeš editovat ikony.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Address - point

Příspěvekod paveluh v 20 říj 2009 20:25

amatér píše:Správa > POI > Upravit = úplně dole je šipka vlevo, neaktivní tlačítko Přejmenovat a vedle něj tlačítko bez nápisu na to klikni a můžeš editovat ikony.



Díky, vyzkouším
paveluh
 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 říj 2009 18:02

Re: Address - point

Příspěvekod Ivo K v 20 říj 2009 20:28

Jj. To černý tlačítko bez jakéhokoli nápisu i ikonky je opravdu dobrý. Na to se musí poprvé "nachytat" každý. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků