Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zvuková signalizace POI

Zvuková signalizace POI

Příspěvekod johny.h v 01 zář 2009 16:28

Doufám, že to tu někde není, protože jsem to nenašel, tak prosím nekamenovat.
Zajímá mě, jestli se dá nastavit zvuková signalizace na POI v IGO 8.3...... skin GJ, mobil Omnia, POI mám *.kml nainstalované dle návodu. Zatím se mi pouze ukazují, ale bez signalizace. V případě např. policejních kontrol by to přišlo vhod. Díky
johny.h
 

Re: Zvuková signalizace POI

Příspěvekod mkb v 01 zář 2009 16:36

Upozorňovat na některé Poi umí myslím pouze skin Micsan. Jinak hlášení radarů je v iGo celkem běžná věc. Je nutné je používat né jako Poi, ale speedcams. Pro Gurjona třeba zde:
viewtopic.php?f=7&t=6
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Zvuková signalizace POI

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2009 17:04

@mhb: a když to má Micsan vyřešeno, nedalo by se tomu přijít na kloub, že bychom to pak mohli implementovat do jiných skinů :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Zvuková signalizace POI

Příspěvekod mkb v 01 zář 2009 17:26

@SvoDa
Je to tam řešeno tak, že poi jsou hlášeny v určitém intervalu (10s) a ty nejblíže (dle nastavení) k pozici. Nedokážou hlásit poi dopředu, jako speddcams. Lepší asi je použít grafické znázornění poi ve spodním řadku. Tam jsou seřazeny dle vzdálenosti. Ale už jsem to tu někde psal. To hlášení poi je nutné používat s rozvahou. Když jich je povoleno moc, tak to ve městě pro hlášení poi nestíhá navigovat. :lol: :lol:
Na otázku použití v jiném skinu ti nedokážu odpovědět.
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků