Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 08 črc 2008 19:31

OK tak budu čekat a uvidím jak to dopadne :? . Ráno se ozvu jak to dopadlo nebo nedopadlo.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 08 črc 2008 19:34

Nepředpokládám, že bude nutno čekat až do rána, ono to naběhne určitě mnohem dřív :D :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 08 črc 2008 19:54

Již to bylo spuštěno 45 min a nic. V té složce poi je jenom -
cz-auto_vsechny.kix 15kB, cz-auto_vsechny.kns 51kB, cz-cerpaci_stanice.kix 37kB,
cz-cerpaci_stanice.kns 114kB,cz-fastfood.kix 3kB,cz-fastfood.kns 4kB,
Teď jsem přidal jen SK-Termalne_Kupaliska.kml 8kB a začal stávkovat. :twisted:
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 08 črc 2008 19:59

No hlavně tam nevidím cz-auto_vsechny.kml, cz-cerpaci_stanice.kml a cz-fastfood.kml. Všechno to vymaž , nacpi tam ty soubory kml, restart mia, spustit iGO, počkat, a musí to jít.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jasper v 09 črc 2008 05:14

@saam SvoDa má pravdu. Jestli je obsah té složky takový jak jsi psal pak ti tam chybí ty hlavní soubory tedy .kml :?: A ještě něco. Jestli jsem dobře pochopil tak je to stažené z www.poi.cz ale jsou to nějaké sloučené kategorie. Zkus jen tak něco jiného a nedělat to sloučení více kategorií do jednoho souboru. Ono není .kml jako .kml a třeba Miomap ty jejich .kml svého času vůbec nebral a z www.gps-support s nimi neměl problém. Oni už to na poi.cz změnili ale je možné že tím sloučením vznikne chyba.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 05:16

Takže večer od 21 hod do 5 hodiny ranní to stálo na jednom fleku a ani hni (POI MANAGER INIT) .
Ještě večer jsem to smazal .
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 05:30

Všechno jsem smazal a nechal jen SK-Termále_Kupaliska.kml stažené z POI,
Ty původní byly sloučeny a původně chodily po přidání _SK-Termále_Kupaliska.kml_ to přestalo chodit. Ale to podstatné jsem pravděpodobně nenapsal. Použil jsem při kopírování novou vaničku TMC. V miomap ji to našlo bez problémů a po restartu do iGO se to začalo chovat takto. Je my již jasné že dvě věci by se neměly dělat součastně.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 09 črc 2008 05:43

To s tou TMC vaničkou jsem nepochopil. Ty připojuješ Mio k PC přes konektor vaničky? To nemusí fungovat. Nejlepší je vyjmout SD kartu a vrazit do čtěcky a pak do PC.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 05:50

Poslední kopírování jsem prováděl ve čtečce a výsledek je viz můj poslední příspěvek.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 09 črc 2008 06:04

Poslední možnost je:
Všechno to z té složky smaž, vč. těch kix a kns, udělej restart Mio. Pak si tam nahraj znovu jen kml soubory, které chceš (přes čtečku), restart mia, spustit iGO, počkat ten delší čas), a musí to jít. Toto je jeiný možný postup.
Taky nechápu, jak píšeš "V miomap ji to našlo bez problémů a po restartu do iGO se to začalo chovat takto". Přece přes vaničku nehledáš miomap, nebo ty soubory kml necpeš do MioMapu, když je chceš v iGO, nebo jax to myslel? Nemyslel jsi, že v PC to vaničku našlo bez problémů?
Zkus udělat to, co jsem ti napsal a bez experimentů s vaničkou a nemotej do toho MioMap.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron