Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 12:10

Pokud si ikonky stáhneš odsud, a dodržíš postup, budeš mít po problémech.
viewtopic.php?f=8&t=329&p=31101&hilit=z+rusk%C3%A9ho&sid=f8eb17cf193073a5d20147c7c75d2202#p31101
Škoda pozdě. Končím, abych někoho nemátl.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 12:20

Jarouš píše:Až si tohle Amatér přečte,jak špatně radí,tak bych se vůbec nedivil,kdyby přestal radit úplně.


Jéžiši chlape,nikdo nenapsal,že se amater špatně radí,tak pozor na slovíčka a jinak necháme to na amaterovi,jestli poradí ,nebo ne.A přestaň rejpat prosím,ju?Neboj už brzy tady nebudu zaclánět.

EDIT
Naposledy upravil jkmaxfli dne 31 říj 2009 12:26, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2009 12:22

jkmaxfli píše:amater se několikrát spletl,nebo nenapsal to co měl,zapoměl a to hodně mate ....
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 12:25

amatér píše:Pokud si ikonky stáhneš odsud, a dodržíš postup, budeš mít po problémech.
http://www.forum.entershop.cz/viewtopic ... 202#p31101
Škoda pozdě. Končím, abych někoho nemátl.


No a jsme u toho,těch postupů tady je milion a zaznělo jich tu další milion,takže se opět blbě ptám:pokud dodržím jaký postup?
Chlapy,vy se na mě čertíte,ale děláte si to sami,já nejsem jasnovidec a třeba teď opravdu nevím,jaký postup mám doržet,chtělo by se to opravdu trošičku přesněji vyjadřovat.

EDIT:

...jinak pořád se odkazuje na soubor ui_igo , ale já mám v branding i v data soubor ui_igo_easy
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 12:50

ObrázekVšechny soubory .bmp a .spr do common, a všechny soubory .icons do icons/poi
Fóra nejsou od toho, abychom tu každého tahali za ručičku, a zametali mu cestičku. My si zde vyměňujeme zkušenosti a nápady. Je pak na každém jak tu kterou věc pochopí, jak s informací naloží, popř. jak ji dále rozšíří, a své zkušenosti předá dál.
Ty jsi v tomto ohledu prazválštní člověk, něco se povede dát do stavu jak to chceš, ale bez toho aniž bys trochu popřemýšlel nad tím jak to funguje, hned se pustíš do dalšího, a čem nic nevíš, a zas je všechno špatně, nic nefunguje, rady nestojí za nic.

Zkus si na chvilku sednout, možná ti dojde, že problém není v počítači, navigaci, sw nebo v těch lidech, kteří už nechtějí číst stále dokola to samé, ale že problém je v tom mezikuse mezi počítačem a židlí. ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Lakva v 31 říj 2009 13:04

Kristepane, MAXI, už radši drž mlč!!! Mirek má fakt svatou trpělivost!!!
Přitom je to kapacita o tři patra nad běžnými problémy, takže to, že Ti vysvětluje takovouhle věc, je jako by Ti neurochirurg přijel vytočit klíště!

Kdybys pořádně četl JAKEJKOLIV návod a snažil se ho pochopit, tak už bys to měl. Jestli sis přečetl všechny a nevěděl co z toho, no tak se nediv, protože pro řešení jednoho problému může být vícero postupů. Když ale použiješ krok jedna z jednoho a krok dva z jiného, k cíli se většinou nedostaneš!
Taky jsem tuhle chybu párkrát udělal, ale pak jsem se prostě seknul a vrátil se k jednomu postupu, ten jsem jel krok za krokem a pomalu a najednou to šlo!

Jenomže Ty jsi takovej.... tady se raději sám zcenzuruju, kluci ;-) ... Takovej, že se zeptáš, někdo Ti odpoví a uvede celý postup. Ty uděláš první krok a zeptáš se na druhej. Tak on Ti to zase popíše od toho druhýho kroku do konce jinými slovy v naději, že to pochopíš... jenže Ty uděláš zase jen druhej krok (a to možná ještě špatně, protože čteš nepozorně) a ptáš se na třetí!!!
To je na pěst, kámo!

Takže se raději schovej do kouta a už mlč, tím v tuto chvíli projevíš svou vděčnost za poskytnuté rady asi nejlíp!
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 13:39

To amater:

Už mě to tu nebaví,ale dovolím si napsat toto:

Tak jsem přesně dle návodu udělal co jsi mi napsal,ale jediné tyto ikony z toho ruského fóra viz.odkaz
viewtopic.php?f=8&t=329&p=31101&hilit=z+rusk%C3%A9ho&sid=f8eb17cf193073a5d20147c7c75d2202#p31101
prostě hážou tu chybovou hlášku.

Stáhnul jsem i tyto
http://poiplaza.com/index.php?p=cm_igo_amigo_icons
a ty jdou v pohodě,jenže výběr na nic a vzhledově taky na nic.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 13:47

Vzhledem k tomu, že to stáhlo 79 lidí. A jen jeden s tím má problém, je to celkem dobrá statistika.
Magical Snap - 2009.10.31 13.46 - 001.JPG

Takže otázka pro ostatní. Jen jste taktně mlčeli, nebo vám to funguje?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod fmilan v 31 říj 2009 13:58

[quote="jkmaxfli"]To amater:

Už mě to tu nebaví,ale dovolím si napsat toto:

Ale nás jo, tak se nesnaž o opak :x
Mimochodem je zajímavé, kolik lidí si dokázal za dva týdny nas... :o
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 13:59

Tak nic a díky.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron