Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2009 18:05

Do pr... vždyť máš v branding.zip složku jaku ui_igo_easy, tak ui_igo8 a ta musí pryč. vždť ten tvůj screen sem dal amatér již 2x a v tom prvním ti zakroužkoval to, co máš smazat :!: :!: :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 18:08

Je to ve čtvrtém odstavci :!:

Tady je vidět,jak pečlivě čteš :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 18:18

amatér píše:
jkmaxfli píše:Nemám tam nikde ui_igo8

A od koho je tedy tento obrázek :?: :roll:
screenshot00031.jpg
:o


Bylo to myšleno takto,že po tom co jsem ti poslal hromadu screenů,tak pak jsi mi poradil a teď tam ten soubor nemám,dle posledního návodu jsem to udělal pečlivě,ale výsledek je----no posuď sám.

http://www.youtube.com/watch?v=rgpTa_Dz8C0


Mohl bych tě poprosit o vytvoření data.gro a branding.gro,abych si to tam jenom hodil a šlapalo to s těma ikonkama z ruska?Jsem dokonce tak nasra...,že jsem ochoten Vám poslat na účet i nějakou finanční náplast na zvelebení fora,protože jsem vás tady všechny parádně pobavil,že.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 18:28

Jarouš píše:Je to ve čtvrtém odstavci :!:

Tady je vidět,jak pečlivě čteš :!: :!:


To tam bylo ve screenu než jsem podle rady to měl odstranit,poté jsem to podle návodu odstranil i s tím crash.txt a to jsem psal,že už to tam nemám,pracuju docela rychle.

Ty v..e,92 příspěvků za pár dní,no být tu rok,tak jsem megauživatel. :D
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2009 18:35

@jkmaxfli : Pokoušíš se o humor ?
Pracuješ sice rychle, ale jak je vidět tak špatně.
Práce kvapná málo platná.
jkmaxfli píše:je zapotřebí pozorovat vysokou sledovanost tohoto tématu(což je si myslím velké +),která v budoucnu pomůže spoustě jiných lidí,kteří budou chtít mít navi.mapu jako bych chtěl mít já.

Tu sledovanost jsi pravděpodobně zvedl ty. Dikobraz šel taky na dračku ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 18:42

Já už se tomu směju,jde o prd,jen o nějaké obrázky na mapě,nejde o život,jinak humor mám moc rád.

Vytvořte mi prosím ty 2 soubory a budeme mít všichni klid,kdo mi to vytvoří pošlu mu odškodné na účet,už nevím jak dál.UF.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 18:49

To co my jsme do navigací dostávali několik měsíců,tak chceš dostat za pár dní a jak je vidět,tak přes veškerou snahu amatéra (který se asi už šel ožrat) se ti to nepodařili dát dohromady.Opravdu to chce postupovat pomalu a uvážlivě,protože stačí jeden chybný manévr a máš po sw v navigaci,což bych si docela rozmyslel,protože nové sw stojí stejně tolik jako navigace.Já mám taky Amigo v navigaci (jak je vidět z podpisu),ale že bych ho musel mít tak vyšperkovaný a už vůbec jako uživatel - začátečník,tak to tedy né.Navíc Amigo je pro nenáročné uživatele a podle toho se sw chová.Do Škody 120 taky nedáš motor z Mercedesu.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2009 18:56

@jkmaxfli : Původně jsem se do této diskuse vůbec nechtěl pouštět, strašně nerad uzavírám nějaké soudy, ale nemohu si to odpustit.
Nevím jak ostatním, ale mně tvoje působení na fóru legrační nepřipadá, spíš jsi tu mnoha lidem zvednul adrenalin, hnul žlučí a namohl krční páteř od kroucení hlavou.
Průměr 6 příspěvků denně tu mají staří harcovníci běžně. Jejich příspěvky jsou však v drtivé většině pro toto fórum přínosem.
Tvůj problém je, že nehodláš investovat čas do četby, studia a zkoumání a chceš všechno hned bez toho, aniž bys měl ponětí, co vlastně děláš. Jak psal Jarouš, vyladit si navigaci dle svých představ není otázka jednoho víkendu a už vůbec ne s tvým přístupem, kdy se ti věchno musí psát xkrát, ato přesto, že se tu o tom všem co děláš několikrát psalo, a to ještě i před tvým nástupem na toto fórum.
Mnozí tomuto fóru obětujeme víc než pár dní dovolené a věř, že do práce tu chodíme všichni a všichni si musíme urvat kusy svého volna, abychom se do problematiky dostali a porozuměli.
Nechtěl bys rovnou tu svoji navigaci někomu poslat i se seznamem požadavků a přání, co bys tam chtěl všechno mít, abys tím neztrácel svůj drahocenný čas ? Ono by se to tu nakonec třeba rozmohlo a diskusní fórum by se klidně mohlo přejmenovat na technickou podporu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 19:09

Tak abychom to konečně uzavřeli tady máš branding.gro (nic s ním nedělej, pouze ho vyměň za ten co tam máš). Pokud jsi dělal nějaké úpravy v data.gro, použij ten co jsi před tím zálohoval, pokud jsi tak neučinil, stáhni si nový. Jedinou úpravu, kterou v tom novém data.gro musíš udělat je odstranit z něj soubor kmlpoi.icon
branding.rar

V tomto branding.gro jsou pouze ikonky od Nezara.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil amatér dne 31 říj 2009 19:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod PVZ v 31 říj 2009 19:11

Vidíš Mirku so mnou si nemal toľko roboty :D :D :D
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron