Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 10 črc 2008 06:58

@SvoDa . Dík možná že bych na to došel i sám ale po několika dalších hodinách bádání . Ještě jednou dík za strávený čas který jsi mi věnoval.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2008 11:27

Při přepínání mezi skiny docházelo k restartu Mio - bylo to způsobeno zapnutím velkého množství POI.kml stáhnutých z netu. Měl jsem na zkoušku zapnutou viditelnost všech POI v iGO :!: + 12 kategorií stáhnutých z poi.cz :!: :!: .

Při běžném užívání jednoho skinu iGO nepadalo a bylo i přes to množství viditelných POI svižné.
Při přepnutí do jiného skinu po jeho náběhu se iGO restartovalo a při novém načtení iGO vše OK. Toto se opakovalo při každém přepnutí do jiného skinu.

Po vypnutí zobrazování v mapě některých skupin POI.kml se to už nestalo.

Taky pomůže, když přepínáte skin a přitom máte naplánovanou trasu, vypnout před tím přepnutím skinu zvuk - aby se při načtení skinu kdy se objeví mapa, vykreslená trasa, masa POI a ještě k tomu hlas: za 5O m doprava,... - může se to restartovat právě tím,že je toho na Mio v 1 okamžik moc. Při vypnutí zvuku, se to nerestartuje ani s velkým množstvím zapnutých a viditelných POI.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 23 črc 2008 05:34

Funguje vám odebrání skupiny vlastních POI (Menu - řídit - POI - edit - odebrat)?
Mně ne, musím mazat z karty kml, kix a kns ke každé kategorii.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Prcek v 23 črc 2008 11:22

SvoDa: já mám rikse a u toho mi funguje super bez problémů ;)
Mio C720, R02+3+9913+1018, 8Gb SDHC Class6, TMC, SE Xperia PRO,
MioMap v.3.3, Skin J+T v4.3; IGO8 v.8.3.4.117940,; Ozi Explorer; Můj upravený spouštěč + další vychytávky - vše v MFD
Sony Ericsson Xperia Pro, android 2.3.4 iGO Primo 9.6.7.235654
Prcek
 
Příspěvky: 321
Registrován: 16 čer 2008 19:11
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 23 črc 2008 11:38

To nebude skinem, zkoušel jsem to oběma, asi jsem někde udělal chybu, měl jsem s těmi POI velképroblémy, jak jsem tu už psal.
Nicméně, já jsem nakonec všechny kml POI smazal, bo mi trvalo dlouho načítání programu a to mne strašně rozčilovalo, bo si pořád se skinama hraju a je nutno resetovat a když máš kvůli ověření toho, zda se změna skinu povedla, čekat nějdy jednu, někdy 5 minut, než to nepracuje zpomaleně, tak jsem je smazal a od té doby iGO nabíhá jak blesk a je hned po starting aktivní mapa.

davide, taky by sis už měl nastavit podpis, ať to je příště každému jasné, jaký máš skin :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod deusexx v 23 črc 2008 13:03

@SvoDa Já už mu to s tím "podpisem" psal někdy minulej týden.Jestli ne dokonce ve středu.Psal,že dojde k nápravě hned ráno.Tak nevím ale který ráno :D
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 23 črc 2008 20:35

SvoDa píše:Funguje vám odebrání skupiny vlastních POI (Menu - řídit - POI - edit - odebrat)?
Mně ne, musím mazat z karty kml, kix a kns ke každé kategorii.


Je to stejný problém jako je u MioMap, pokud postupuješ cestou (Menu - řídit - POI - edit - odebrat), trvá to hrozně dlouhou dobu, a přitom se vše tváří, jako by nic nepracovalo. Mně jednou trvalo asi 40 min., něž došlo ke smazaní jedné skupiny POI v kml. Mnohem praktičtější je druhá možnost odebrat natvrdo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 23 črc 2008 20:42

Tak to bude asi ono, ale ono se opravdu nic nedělo a dalo se klikat kamkoli jinam a prostě pracovat. Očekával bych, to po kliknutí na odebrat zamrzne, pak bych pochopil, že mám čekat a jeliokož jsem zvyklý čekat při nabíhání POI, v klidu bych čekal i na jeho odebírání.
Jak říkám, zmátlo mne, že po kliknutí na odebrat, s iGO šlo normálně pracovat.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 23 črc 2008 20:50

To mě taky zarazilo. Zas to odebrání napřímo je rychlejší než je (já už chtěl skoro psát BYLO) u MioMap,při používání iGO POI Explorer.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 23 srp 2008 08:43

Asi by to patřilo do vlákna "Jak zprovoznit POI z proužku", které je ale zamčeno, nebo do téma "Zajímavé odkazy na internetu" kde bych musel založit nové vlákno, tak to dávám sem:
44 stránek ikon http://rapidshare.com/files/138569746/B ... d-mACS.zip
Naposledy upravil SvoDa dne 01 úno 2010 14:22, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků