Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 12:29

OK jdu na to
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 12:48

10min a ve stejných.POI MANAGER INIT.
Takže kde najdu mapu? Abych ji smáz a po sehnání nahrál druhou.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod vovi v 09 črc 2008 13:06

V iGO8\Content\Maps ... ale klidně to může být třeba i něco z adresáře Content\Dem, Content\Poi apod.
Možná bych nejdřív pustil kontrolu disku (=karty) s automatickou opravou chyb. A když to něco najde, tak by mělo jít poznat, kde byl ten problém.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 09 črc 2008 15:26

@ SvoDa dík za vyčerpávající rady a návody. :)
@ Vovi dík za nej radu. :)
Takže jsem z karty vše vykopíroval do PC. Kartu zformátoval nakopíroval zpět na kartu a ono to jede a mám dojem že je to i o poznání rychlejší. :shock: A teď jdu zkoušet opět POI
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod deusexx v 09 črc 2008 16:36

Nemusí to být ani mapama.Už píšu pozdě ale pro další případy.Mě totak blbnul hlas Lišky.Netušil jsem,že je poškozenej soubor a hold to nenastartovalo.Až jsem ho nemohl v PC otevřít,tak jsem zjistil,že byl špatně stáhnutej.Po novém nahrání vše naběhlo.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 09 črc 2008 19:24

Saame, tak iGO už jsi rozchodil, ale jak to dopadlo s těmi kml?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 10 črc 2008 05:35

Body se v mapě zobrazují :P . Ale v nabídce POI jen nabídka skupiny ale body né :( . Takže budu dále BÁDAT kde je chyba.
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 10 črc 2008 05:58

Takže se ti to nakonec s těmi kml rozběhlo? A po kolika minutách?
Jinak body neuvidíš v nastavení POI (správa dat), kde jim přiřazuješ ikonu a viditelnost, ale až když dát hledat, např. kolem polohy nebo kurzoru a pak můžeš vyhledávat v okolí všechny POI co máš v MIO, nebo jen z určité katrgorie a tam seznam včech bodů v rámci přidané kategorie uvidíš.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod saamm v 10 črc 2008 06:43

@SvoDa . Po restartu se to tak do 1min na POI MANAGER INIT zastavylo :shock: a do 3min na STARTING :? .
Můj soukromý poznatek: celkově se rychlost zařízení zvedla tak o 20 až 30%. Ale to se mi jen může jevit :o .
Dotaz který sem možná nepatří.
Když bych si chtěl vybrat např. prodejnu FORD ve Zlíně. Tak ze seznamu POI bodů Ford si ji vyberu, zadám a mělo by mně to tam dotáhnout. Ted to nejde. Protože POI body Ford mám ale prázdné :?: .
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 10 črc 2008 06:49

Menu - hledat - najít poi - blízko polohy GPS (nebo okolo kurzoru, nebo na trase, nebo blízko adresy nebo okolo cíle) - vybrat skupinu POI (buď tu, že které chceš hledat, nebo dole vyhledávání a napíšeš klávesnicí jméno jako na netu) - pokud chceš hledat ze svých kategorií, tak si na ni klikni- např.CZ-autoprodejny Ford (nebo jak se jmenuje) - no a zde vidíš seznam POI bodů (autoprodejen Ford, které obsahuje soubor kml), vybereš Ford Zlín - zvolit - nastavit jako cíl - a můžeš vyrazit
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků