Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 19:12

Jestli jsem tady někoho urazil(nevím o tom),tak se omlouvám.Taky působím na jednom velkém fóru,střídavě jako moderátor i jako obyč.uživatel,ale tuto volnou práci-zájem dělám s chutí někomu pomoc,aby měl radost z toho,že to třeba opět funguje,nebo něco jiného,ale pokud bych měl psát uživatelům,kteří si s něčím neví rady a ptají se pořád do kola,že mě sere atp.,nebo že je na pěst,no tak to by mě ani ve snu nenapadlo někomu napsat,to bych radši takovou práci ve volném čase nedělal vůbec.Pokud jsem Vám na obtíž,stačí napsat a já odpeláším,ale obrázek o vašem přístupu k uživatelům,kteří hledají pomoc mám na 70% hotový.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod SvoDa v 31 říj 2009 19:16

On bude asi problém v tom, že s někým jako ty, jsme se tu doposud nesetkali.
Většinou odpověď na svou otázku každý pochopil (když ne napoprvé, tak napodruhé).
Nebo jsi někde na tomto fóru narazil na analogickou diskusi, jakou jsi tu rozpoutal ty?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 19:19

Ale přeci nemůžeš čekat,že se tady všichni poserou (musel jsem to napsat),když ty si usmyslíš,že chceš dát navigaci dohromady.Děj jednu dvě otázky denně a pečlivě čti.Amatér místo toho aby se věnoval rodině,tak tady s tebou tráví celou sobotu a místo vděku tady napíšeš,že na tebe všichni kašlou.To je skoro neuvěřitelné :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 19:20

@ Dane + all,
asi jsme udělali nový rekord, kolik to bylo tenkrát s Vendou? :) , tady už je to osm stran, ten chlapec má kliku, že mě vzala záda, a tak stejně nic jiného, než tady vopruzovat, dělat nemůžu.

@ Vlado, ani nevíš jak se těším, až si s tebou a ostatními sednu a pokecáme o něčem jiném, něž o navigaci. :geek:

Já vím OT, prosím za shovívavost.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Lakva v 31 říj 2009 19:23

amatér píše:Já vím OT, prosím za shovívavost.

Hehe :-)
Myslím, že Ty si dnes můžeš dovolit naprosto bezvýhradně cokoliv ;-)
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 19:24

To tedy jo.Strážce a efendi fóra ti to povoluje :!: :lol: :lol:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod PVZ v 31 říj 2009 19:25

A o tom to je :D . Už o týždeň a rád Ti na oplátku pomôžem s vychladeným RR :D
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 20:09

Veřejně chci poděkovat Vám všem,kteří jste se podíleli na tomto mém problému,speciální dík uživateli amater za jeho odvahu,přístup a lidskost.Omlouvám se všem,které jsem trošku víc vystresoval.Vše funguje jak má.S pozdravem Váš příspěvkový rekordman jkmaxfli. ;)

PS:jsme jenom lidi ,né?
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05


Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Lenoši v 17 lis 2009 18:28

Mám dotaz ? Nemohl by někdo udělat ikony jako ohledně benzinek, obchodů, servisu, prodej aut atd. Prostě to co se dalo udělat u Igo8 kde stačilo nakopírovat tři soubory a bylo vymalováno. Tady co jsem vše pročítal, tak jsem na to lama a netroufám si na to. Pokud to nikdo nebude dělat nic se neděje. Dík
Asus R700T s Igo Primo 1.2 v9.2.0.191493
Uživatelský avatar
Lenoši
 
Příspěvky: 57
Registrován: 26 říj 2008 18:01
Bydliště: Jižní Morava

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků