Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Problém s instalací POI

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod amatér v 31 říj 2009 00:17

Menu > nastavení > DJ nastavení > Správa POI (Manage places) > najít CZ-Hrady (KML) Edit > Icon > ze seznamu vybrat ikonku.

V data.gro ani v branding.gro nesmí být soubor kmlpoi.icon
data.zip\ui_igo_easy\icons\poi
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 00:38

Funguje to!!!! a když budu chtít dát třeba zámky a jiné,jak mám postupovat s tím tvým souberem?
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod fmilan v 31 říj 2009 02:42

Neměl jsem dnes čas sledovat, ale Míro, klobouk dolů, tu medajly si vážně zasloužíš ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 07:10

fmilan píše:Neměl jsem dnes čas sledovat, ale Míro, klobouk dolů, tu medajly si vážně zasloužíš ;)


Co nechat těch narážek a radši poradit,vy jste profíci v navigacích já zase v něčem jiným. ;)
Kdybych na tebe vyvalil třeba tohle
Obrázek
,tak by si asi zřejmě na to koukal,jako já koukám tady na ty návody,trošku soudnosti,nikdo není dokonalý.

A hned mám další otázku,někde jsem možná zahlednul,že by šli vyměnit kompletně všechny defaultní ikony poi v amigo za jiné,šlo by to? ;)
A ještě se zeptám,k čemu slouží v nastavení dj-systémové nastavení-owerwiew mode+to ostatní na té stránce?

Mírovi samozřejmě moc děkuji a jsem mu za to vděčný.
Naposledy upravil jkmaxfli dne 31 říj 2009 08:55, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 08:35

Tak se mi podařilo dostat spousty poi ikon do amiga mezi ty defaultní, i se mi jednu podařilo vyměnit za tu původní
Obrázek
,ale začalo to hned házet hlášku a celé amigo spadne,mám změněnou pouze tu jednu jak je na screenu,ale nyní pokud jen vlezu do nastavené poi,tak vyskočí ta hláška a po odkliknutí té hlášky to celé spadne a amigo se vypne.
Failed to open file:test2_4.spr exiting application

....tak se chci zeptat půjdou tam dostat bez vyskakování té hlášky?

Jinak stáhnul jsem je zde
http://igoamigo.blogspot.com/2009/10/igo8-poi-icon.html
a rozbalený soubor 33_ui_igo8.rar jsem nakopíroval pouze do branding.gro (po konverzi do ZIP)
ikonky tam jsou,jdou i nastavit,ale ta hláška to bude někde chyba a ptám se profesionálů,kde?
Chtěl bych mít přesně tyto ikonky,věřím,že to tam půjde dát bez problémů,ale k tomu potřebuju odborníka z vašich řad.Pak už dám opravdu pokoj(jelikož by to byla navigace přesně dle mých požadavků a přání),protože mi dost připadá,že vám lezu všem na obtíž.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 10:13

Mirku jsi: Obrázek Ale fakt. :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 10:41

Mirek bude nejspíš uživatel amatér a u mně je opravdu bůh to máte pravdu pane viceprezidente,protože má soudnost a dovede pomoci na rozdíl od ostatních.
Jen doufám a věřím,že já ve věku kolem padesátky ,což je zhruba za 15 let,nebudu na fórech tak povrchní a netaktní jako určití uživatelé zde na fóru.Jinak když už vytváříte pravidla fóra,měli byste si nejdříve přečíst něco o etice,chování a přístupu lidí k lidem na fórech.
No a pokud mi někdo z té malé hrstky obětavých uživatelů nepomůže s těma ikonkama,tak jsem v koncích,protože zde na českých webech mi takhle nikdo neporadí,jako třeba právě amater.No nic,nedá se nic dělat,budou ikonki-nebudou ikonki,dnes mi končí dovolená a já opět budu odklízet ty rozsračkovaný lidi na silnicích po bouračkách.Hauk.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 11:44

Váženy uživateli jkmaxfli,
sleduji tvoji diskuzi s Amatérem již od začátku a to velmi pečlivě.Amatérovi jsem udělil ikonu anděla s toho důvodu,protože má trpělivost vysvětlovat znovu a znovu některé věci,které už byli mnohokrát vysvětleny.Chce to jen pozorně číst toto fórum a prostě si na to udělat čas a nespoléhat se jenom na to,že se tady najde nějaká dobrák,který znovu a znovu bude novým uživatelům vysvětlovat již na tomto fóru vysvětlené.Kdyby se tady vyskytlo několik podobných uživatelů,nebudou odborníci tohoto fóra dělat nic jiného,než jenom radit a to není primární účel tohoto fóra.Ostatně pokud by jsi četl už jenom ty pozorně už jenom ty rady,co ti Mirek dal,neviděl bych tady zvětšené písmo v červené barvě,jako výraz zoufalství z přesného nečtené rad.Podávej se na to,kolik je tady registrovaných uživatelů,od jakého data a kolik z nich v tak krátkém časovém úseku položilo tolik dotazů.Zjistíš,že jsi naprostý rekordman a to jistě o něčem svědčí.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod jkmaxfli v 31 říj 2009 11:50

Pokud si diskuzi četl opravdu pozorně,tak i amater se několikrát spletl,nebo nenapsal to co měl,zapoměl a to hodně mate člověka,který o navigacích ví hooodně málo,takže nebylo na místě nic jiného,než opět nová otázka a pořád dokola,ale odbočujeme od tématu,tvoříme tady OT a to se přeci nedělá,že?

EDIT:A mimochodem je zapotřebí pozorovat vysokou sledovanost tohoto tématu(což je si myslím velké +),která v budoucnu pomůže spoustě jiných lidí,kteří budou chtít mít navi.mapu jako bych chtěl mít já.
Uživatelský avatar
jkmaxfli
 
Příspěvky: 117
Registrován: 16 říj 2009 21:05

Re: Problém s instalací POI

Příspěvekod Jarouš v 31 říj 2009 12:09

Až si tohle Amatér přečte,jak špatně radí,tak bych se vůbec nedivil,kdyby přestal radit úplně.

A ještě pro doplnění:Já jsem registrován na mnoha fórech a položím -li tam JEDEN dotaz,většinou čekám dva tři dny na odpověď.S tvojí frekvencí dotazů bych čekal na konečný výsledek asi tak rok,kdybych si částečně neuměl poradit sám.
Nevím taky,co znamenal odkaz na věk,ale my tady co se známe jsme staří OPRAVDU okolo 50 let,takže tebe řadím spíše do kategorie mladých,kteří by si s tím měli daleko snáze poradit,než my staří.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron