Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Viditelnost poi v Primo 2

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 19 srp 2012 08:16

K nasměrování fotek v konkrétním adresáři pro jejich prohlížení slouží zápis include_directories v sekci [oasis] v sys.txt nebo igo9.ini a adresář k ukládání fotek se souřadnicemi a navigování na ně musí být Picture nebo Pictures (mimo root Primo). To vše už tu popsáno bylo několikrát.
Hledáním bys našel třeba toto viewtopic.php?p=82653#p82653 nebo viewtopic.php?p=82650#p82650
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 20 srp 2012 07:19

Rád bych vám oznámil: Mám vyřešeno !
Děkuji Všem za rady a Doporučení.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 05 led 2015 10:59

Ještě další kontrolní otázka.
Ve 3d, když dojedu k cíli nebo projíždím kolem vlastního Poi obrázku, tak mi zprůhlední. Lze tomu zabránit ? Ve 2d, je vidět stále.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod amatér v 06 led 2015 20:55

To zprůhlednění je pro lepší přehlednost mapy. Jenže ty sem stále dáváš obecné dotazy, a posléze si odpovídáš sám s tím, že vysvětlení není až tak v iGO jako takovém, ale v různých doplňcích.
Pro představu jak postupovat, a co lze nastavit, se můžeš podívat sem: viewtopic.php?f=8&t=329&p=45433&hilit=ALPHA_LAYER#p45499
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 06 led 2015 21:26

Už kdysi jsme se o tom bavili třeba zde viewtopic.php?p=45422#p45422
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 07 led 2015 09:10

Ono je to o tom, že pomalu ale jistě pročítám toto fórum. Takže když jsem narazil zde na "Viditelnost poi v Primo 2" (aniž by mi v tu chvíli došlo, že jsem jej kdysi založil já sám) tak jsem si uvědomil že mi vadí ve 3d Viz můj dotaz. A jelikož tady nikdo jiný nevznesl dotaz podobný , tak jsem ho vznesl já (přiznám se, použít vyhledávače zdali se to již někde ještě jinde neřeší mě v ten moment nenapadlo). Je to nyní pro mě poučení pro příště.!!!
Ale co se týče těch doplňků. Jenže právě tyto doplňky dělají iGO tím správným iGEM. Nebo snad ne .
A to, že si někdy odpovím sám na svůj dotaz (když se mi ho podaří vyřešit),tak jsem měl zato, že to bude ku prospěchu.!? (nicméně nebylo by od věci, pokud by jste si našli chvilku čas, taková řešení (a nejen moje) ověřit a otestovat. Např. můj poslední příspěvek v sekci "Prosím o radu")
Jinak Vám moc a moc děkuji za rady a odkazy. A za Vaši TRPĚLIVOST. Díky
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod amatér v 07 led 2015 13:17

EaU píše:Ale co se týče těch doplňků. Jenže právě tyto doplňky dělají iGO tím správným iGEM. Nebo snad ne .

Nesdílím tento názor. Veškeré doplňky jsou jen zbytečná nadstavba, která zatěžuje paměť. To ale není nic proti jejich použití. Mělo by ale být vždy s rozmyslem, použiji jen to, co opravdu potřebuji.
EaU píše:Např. můj poslední příspěvek v sekci "Prosím o radu")

No právě! Tou úpravou jsi pouze popřel účel celé utility. Teď je ti k ničemu, klidně ji vyhoď. To, pro co byla určena jsi tím zásahem odstranil.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 07 led 2015 14:36

Odkaz na Ikonky v PRIMO (pro soubory *.kml) má amatér v podpisu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 09 led 2015 08:38

Pouze na vysvětlenou.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

"2D north up" ,tam mi nešlo o nic jiného, než aby to fungovalo jako v iGO8. To však nemění nic na věci, protože i když se smířím s mapou stále na sever,tak mapa při zakliknutém směrovníku (v nastavení- zobrazení-směrovník) zoomuje . A to při každém jeho zobrazení a zmiznutím. Když ho nezakliknu, je to ok ( bohužel, bez směrových tabulí).

PS.
"2D north up" jsem si dovolil u sebe počeštit na "2D v 3D"
PS2.
Tak jsem tento příspěvek sice nesmazal, ale umazal. A to, co tu nechávám, berte jako inspiraci pakliže by jste si našli čas a chuť, s tím něco udělat
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Předchozí

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron