Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

vysypaná kategoie bodů do hlavní složky - VYŘEŠENO

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod SvoDa v 07 led 2009 17:28

Počkej u prvního spuštění min. 20 minut a bude to OK, uvidíš.
Při dalším spuštění už bude standartní nabíhání.
5 minut na poprvé je málo. Já tam dal vše, co jsem tu pověsil a trvalo to cca těch 20 minut, než MIO reagovalo pružně na klikání.
Opravdu počkej. Ikdyž to nezatuhne na nabíhání, ale dostane se to až do mapy, neznamená to, že už to načítání POI a vytváření těch potřebných souborů už skončilo, jelikož to pořád "šrotí", ikdyž to vypadá, že když už to ukazuje mapu, že už je vše načteno.
Buď trpělivý ;) neuspěchej to vypnutím, uspáním, nebo restartem ;) a uvidíš sám.

Já osobně ty body nemám zaplé pro viditelnost v mapě, slouží mi pouze pro jejich vyhledávání a případně k navigování k nim. Čím víc jich budeš mít zapnutých pro zobrazování, tím větší pravděpodobnost out of memmory nebo autoresetů a jiných neradostí, které se tu již v této souvislosti popisovaly.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod BOSS v 07 led 2009 20:58

jak jsi řekl tak jsem udělal, a výsledek je super, zkrátka chyběla mi ta trpělivost ;) díky za radu já jsem si totiž myslel, že tak pomalu bude navigace nabíhat pořád a né jenom při prvním načtení, proto jsem to radši vymazal. takže vše už je OK takže rada pro sotatní chce to trpělivost. :D
NAVON - 750
- IGO-Primo - 8.5.9153032 - ResidentFlash
- IGO-Primo - 1.2 9.2.1. 178658 branding GJ-AK Si v 3.9.0 - SDMMC

MIO C - 710

- IGO-Primo - 8.5.11.155811 - SD card
Uživatelský avatar
BOSS
 
Příspěvky: 212
Registrován: 07 srp 2008 16:20
Bydliště: Nový Jičín

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod audis v 07 led 2009 21:40

zatuhnuté igo při prvem spustění s novými poi, je v pořádku. viz navody na homepage
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod SvoDa v 09 led 2009 12:32

Sesbíral jsem příslušné info z tohoto vlákna a na www.tomasII.cdc.cz ve vlákně "Návody" je komplexní návod, jak na ty vysypané kategorie sloučených POI, aby se umísťovaly korektně v příslušných skupinách.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod audis v 09 led 2009 15:07

to je krásné a jako jednorázové řešení to mnoho lídí ocení, ale tomu jsem se chtěl vyhnout a zařídit, at se odstraní příčina tohoto problému, a né jeho následky. uživateli Henry na poi.cz jsem to nechal přeposlat.

mně ten problém zas tak nehoří. ja toho zas tolik vysypanýho nemám a poi zas tak často nepoužívám. udělaám si to ted a až si budu za 1/4 roku znovu stahovat aktualizovaný sloučený kml, tak abych to zase opravoval. to není konečné řešení! doufám že to vyřeší na poi.cz. chci řešit příčiny, ne následky.

každopádně za všechny díky!
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky

Příspěvekod SvoDa v 09 led 2009 18:00

Také raději řeším příčiny a ne jen následky, ale na poi.cz nemám vliv, je dobře že o tom vědí a snad to budou řešit.
Kdybychom ovšem se vším čekali až na odstranění příčin a neopravovali si sami spoustu chyb i v jiných věcech, jako např. ve skinech, dost by jsme se načekali a jezdili i s chybama a vše by bylo moc jednoduché :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky - VYŘEŠENO

Příspěvekod audis v 15 led 2009 10:58

od dnešního rána slučování na serveru poi.cz vyřešeno. už jsou soubory vytvářeny korektně. mě to také funguje správně. dííky všem.

http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f ... 579#p24575

3x hurá
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: vysypaná kategoie bodů do hlavní složky - VYŘEŠENO

Příspěvekod cosmo v 12 dub 2009 12:45

Kluci, diky moc.

zlucujem si .kml rucne podla Danovho navodu a funguje to perfektne! Funguje aj viac vnoreni, co som potreboval:
"<folder><folder>..... </folder/></folder>"

dik!

btw: To neni moja schyza, ale kedze byvam na rozhrani troch statov, niekedy sa naozaj neviem rozhodnut kam ist nakupovat/oddychovat/jest :)
cosmo.
iGO 8.3.2.93112; GJ 6.9.1pLT LakvaTomSoft
HTC Kaiser, 8GB SDHC, WM 6.0pro
cosmo
 
Příspěvky: 39
Registrován: 17 led 2009 05:36
Bydliště: Blava

Předchozí

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron