Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

POI vytvořené v navigaci

POI vytvořené v navigaci

Příspěvekod mihals v 28 srp 2010 09:52

Ahoj,
vím, že je toto moje první téma, tak bych měl nejdříve použít funkci "hledat".
nikde (ani můj velký kamarád Google neporadil) jsem ale nenašel odpověď na mou uboze jednoduchou otázku...
v jakém adresáři v iGO8 najdu POI, které jsem vytvořil přímo v navigaci? nepotřebuji ty POI, které jsou přednastavené (zámky, restaurace, benzinky atd...).
Tzn. potřebuji najít POI, které jsem si vytvořil manuálně já (třeba domov, práce, chata, kamarád Franta, atd). Tyto body zájmu totiž v iGO8\content\userdata\POI\ nejsou - tam jsou pouze ty predefinované.
Děkuji za odpověď na můj možná stupidní dotaz :oops: :)
Hezký víkend všem!

amatér píše:Složka save, a v ní je soubor user.upoi

ani zde takový soubor nemám...
mihals
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2010 09:43


Re: POI vytvořené v navigaci

Příspěvekod mihals v 28 srp 2010 11:51

děkuji! ještě jsi mi backline psal, že tento soubor otevřu v klasickém poznámkovém bloku. v něm se mi ale zobrazí samé nesmyslné znaky, např: WÂm®%DF i o r a n o r a c e t r a c k 27}gTL a m b o r g h i n i F a c t o r y ÚŔƒmµKP a g a n i ń áĎË... Takže ani tudy v mém pc cesta nevede. je ještě jiná varianta prosím?
jde mi o to, že v iGO8 nemohu nijak editovat (přesunovat, ani řadit abecedně) tyto POI a chtěl jsem v nich udělat nějaký pořádek.
mihals
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2010 09:43

Re: POI vytvořené v navigaci

Příspěvekod amatér v 28 srp 2010 12:06

Jen pro upřesnění, abychom nemátli ostatní nejedná se o vlastní POI (tímto označujeme něco jiného), ale o oblíbené v iGO8 opravdu není systémová možnost pro jejich ruční řazení. Máš pouze možnost zadávat je v pořadí, které si sám vybereš, můžeš např. jedno pole přeskočit a nechat ho prázdné, pro další využití. Zápisem v sys.txt, pak můžeš regulovat počet takto zadaných bodů
[mydata]
max_favorites=48 ; (16) max. počet oblíbených
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: POI vytvořené v navigaci

Příspěvekod mihals v 28 srp 2010 12:12

oka, díky alespoň za možnost rozšířit počet oblíbených POI.
asi si projdu pořádně nějaký návod, jak si vytvořit klasický seznam mých nejčastěji používaných POI a zkopíruji je do navi. V těch oblíbených je to opravdu nešťastně řešené.
Díky
mihals
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2010 09:43

Re: POI vytvořené v navigaci

Příspěvekod amatér v 28 srp 2010 12:22

Za tímto účelem bych doporučil zaměřit se na vytvoření těchto míst do .kml souboru.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků