Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod SvoDa v 07 črc 2008 20:19

Máš štěstí, Deusi, že se ti to povedlo, ale mně se to nepovedlo - mazáním souboru pouze!!!poi_visiblities.txt jsem začal hned na začátku, když jsem hledat cestu, jak nemazat celý SAVE, a nic se nenačetlo (i s restartem). Teprve až jsem smazal všechny tři uvedené soubory, pak to hned po restartu naběhlo. Až budu příště přidávat POI, zkusím to znovu, teď už nemám nervy na to, nastavovat kvůli tomu pokusu všechna poi znovu :evil: :evil:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod vovi v 07 črc 2008 20:26

Já mám úplně jinou zkušenost - od posledního pádu iGO8, kdy mi to načetlo tovární nastavení (a vyčistilo SAVE) jsem to SAVE schválně nechal být - jediné věci, které jsem nastavoval ručně, byly některé oblíbené položky a blokované silnice. No a po nakopírování amatérových souborů běhá vše na první pokus. A BEZ RESTARTU.
Takže se zdá, že všechny potíže s "novinkami bez restartu" jsou způsobeny nějakými konflikty mezi obsahem SAVE a novými věcmi.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod deusexx v 07 črc 2008 20:47

No já si s tím moc nehrál.Měl jsem druhou"chodící "kartu,tak byla možnost experimentovat.A proto asi ten restart.Bo to byla druhá karta.Ne ta,kterou jsem vytáhl z hračky.S tou si teď dovoluju cokoliv.A až se zadaří,tak to dávám na kartu,která šlape a kterou používám v autě.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod amatér v 12 črc 2008 20:53

Zdravím vás všechny, po návratu z poznávací cesty po jihomoravských sklípcích, a jsem rád, že většině vše běží. Mám pro vás další informaci o celkem vydařených proužcích ikon, ty jsou k mání na
Kód: Vybrat vše
http://uploaded.to/?id=ik108d
- nejedná se o můj upload.
No a pro ty co mají stejnou potřebu jako já, je zde odkaz na iGo8 RLEC Encoder/Decoder
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/128397230/iGO8Converter.exe
, jde o nástroj pro modifikace originálních souborů např. v data.zip, především pak souborů .bmp. Nástroj je založen na principu táhni a pusť. POZOR po přetažení souboru do nástroje dojde k jeho dekódování, jde otevřít, tak dávejte pozor, který soubor jste dekódavali (já si je pro jistotu ukládám mimo složku, ve které jsou normálně), soubor opět zakódujete jeho přetažením do nástroje.
Ještě něco pro angličtináře o programu:
Info:
Just Drag and Drop any Files you want to Encode or Decode onto its Window and it will be done. Just give it a try and say what you are think about it.
Technical:
This is just a wrapper about the well known rlec.exe. The rlec.exe itself is inside the iGo8Converter and will be extracted to the users temp folder at startup. At the moment EVERY Filetype will be Encoded/Decoded not just Bitmaps. Perhaps I'll add a extension filter.
History:
v0.1 First functional version
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod Jarda v 23 črc 2008 22:43

Dobrý den,
v tomto oboru jsem uplný začatník ale navigaci potřebuji. Snažím se sehnat nějaké lepší ikonky pro POI do IGO 8 a nějak se mí nedaří stahnout doporučený soubor z Vaší diskuse, který je umístěn na
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/125012491/_branding.zip
. Tato stránka mě neustále oznamuje ERROR. Dá se již zmiňovaný soubor stáhnou z jiného zdroje.
Předem děkuji. ;) ;)
Jarda
 

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod SvoDa v 24 črc 2008 04:53

Založil jsi bohužel nové téma, místo abys odpověděl nebo se ptal v příslušném vlákně,které tu za tímto učelem bylo zřízeno.
Odkazy na rapidu nejsou věčné, jde o dočasné uložiště souboru, nezbývá ti než hledat, např. protřednictvím http://www.google.cz - dej do vyhledávacího pole branding.zip a vylezou to stovky odkazů.

sstopar píše:... Treba z Riksovi stranky lze stahnout soubor branding.zip, ktery obsahuje pekne ikonky v nekolika prouzcich.


Nebo se podívej na tu Riksovu stránku. Kdybys jsi tu na fóru chvilku pročítal, narazil bys i na http://www.riks.iamze.info/english.htm .o ktrerých jsme se tu bavili

Doporučuji moderátorům přesunout do vlákna viewtopic.php?f=8&t=12 nebo smazat.
A když sem dávat nějaké odkazy, tak asi ne na rapid soubory,které jsou tam pár dní, ale na weby, že kterých se to kdo dočetl.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod Jasper v 24 črc 2008 08:14

Nezakládejte zbytečně duplicitní témata :!:

Na straně 5 v tomto vlákně je od uživatele "amatér" odkaz na stažení souboru ui_igo8 který obsahuje velké množství ikon. Odkaz je plně funkční. Uvedený soubor rozbal a nahraj přímo do adresáře iGO8.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod Jarda v 24 črc 2008 10:10

Omlouvám se za špatné zařazení a všem děkuji za odpověď. :mrgreen:
Jarda
 

Předchozí

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků