Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod sstopar v 02 črc 2008 10:59

Stale resim problem, jak zprovoznit všechny ikonky pro POI z dostupnych prouzku. Treba z Riksovi stranky lze stahnout soubor branding.zip ( http://rapidshare.com/files/125012491/_branding.zip ), ktery obsahuje pekne ikonky v nekolika prouzcich. Bohuzel se mi jich nabidne pouze 12 stranek (lepsi, jak soucasnych 7), ale jeste jich tam hromada zbude a nejak nevim, jak se k nim dostat. Vice mene by mi stacilo proste amy iGO nacetlo do nabidky vsechy ikony ze sve pameti.
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod amatér v 02 črc 2008 18:40

@sstopar, vždyť ty si na to kápnul, záhada je vyřešena v branding.zip od rikse. Já postupoval špatně snažil jsem se všechny odkazy nacpat do jednoho souboru ve složce poi, teď je to jasné ve složce icons/poi od rikse je brands.icons a poi.icons, přitom v common jsou ještě proužky poi_brand.bmp, poi_car-dialer a poi_other. Do složky icons/poi je tedy třeba vytvořit soubory brand.icons,car-dialer.icons a other.icons, no a JE TO :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2008 18:51

Chlapi, věnuji se trošku něčemu jinému a problematika POI a jejich ikon mi trochu uniká, přesto bych byl moc rád, kdyby POI měli své ikony (loga) dle firem.
Nechtěli byste sem hodit "to", co bych si mohl "někam" nakopírovat a bylo tam u těch standartních POI spoustu barevných ikonek odpovídajících logům různých firem :?: :?:

Byl bych vám nesmírně vděčen. každý nemůže proniknout do všeho :D :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod amatér v 02 črc 2008 20:49

Tak je to zase trochu jinak v ui_iGO8 od rikse je skrytý soubor Thumbs.db, ten pravděpodobně zabraňuje změnám v této složce. Natvrdo jsem ho odstranil a potom už šlo editovat a měnit vše dle obrazu svého. Ještě jedna změna oproti tomu, co jsem psal výše, ve sloužce iGO8\ui_igo8\icons\poi není nutné vytvářet další soubory. Soubor poi.icons neměňte, do souboru brands.icons zapisujte dle potřeby další cesty k ikonám např. z proužku rect.bmp nebo brand.bmp. Pro lepší přehled zasílám svůj změněný, tak abyste mohli porovnat v čem je rozdíl. Bacha po změnách a spuštění MIO možná dojde k zaseknutí a hlášce o pio, dejte OK MIO se restartuje a naběhne na default skin, takže vás asi vyděsí úplně jiné ikony než očekáváte v nastavení zvolte váš preferovaný skin a kochejte se, v souboru, který přikládám je již nastaveno zobrazování log pro autoprodejce (moje parketa v zam.), BČ (rád tankuji u jedné a té samé), obchodní centra a další. Jo mimochodem budete mít na výběr ze 13 stran. Velký dík sstopar_mio.

Takže nepřipojím - nevím jak :?: Jde to tady nebo to mám upnout na rapida :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod amatér v 02 črc 2008 20:53

Tady je ten odkaz
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/126630547/ui_igo8.rar
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod sstopar v 02 črc 2008 21:14

Tak koukam, ze v tom mas sam docela zmatek :-)
Jeste dotazek, musim je priradovat kategorii, nebo staci tam dat treba cislem jen nejaky kod a hlavne cestu ... ?
Naposledy upravil sstopar dne 03 črc 2008 07:21, celkově upraveno 2
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod amatér v 02 črc 2008 23:29

Mrkni do toho co jsem dal na rapid, Postupuj raději tak, že vyměníš své ui-iGO za to co máš od rikse z jeho branding.zip, pak je ale nutné použít branding.zip origo, ne ten samý od rikse, ze kterého jsi vytáhl ui-iGO8. Já se stím piplal doteď a pořád narážím na věci, kterým nerozumím. :lol:

Je taky rozdíl v zápisu původně jsem zapisoval cestu k BČ ve tvaru:

[Petrol.Benzina]
$poi_mapdistant.bmp
$poi_brand.spr 12
poi_brand.spr 12

a ono to musí být:

[Petrol_Station.Benzina]
$poi_mapdistant.bmp
$poi_brand.spr 12
poi_brand.spr 12
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod sstopar v 03 črc 2008 07:22

Ted vyzkousel tvuj soubor a po par upravach bude super. Jeste tam potrebuji hodit nejakou uni ikonku na pumpu bez loga, Ta originalni je neprehledna.
Ale, aby to chodilo, tak jsem musel vypodtrzitkovat ten soubor branding.zip . :!:

Jak ale zjistim presny nazev, kdyz ani nechci prirazovat ikonku kategorii, ale chci ji tam mit jen na vyber ?
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod Jasper v 03 črc 2008 09:46

Tak jsem to taky zkusil a jde to v pohodě. Zajímavé je že najednou vidím ty ikony nad kterými jsem se tak rozčiloval a k nim nějaké další. A ještě jedna věc. Na těch 13 stránkách nejsou všechny ikony které jsou v jednotlivých proužcích a celý proužek ikon poi_rect se taky nezobrazuje.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Jak zprovoznit všechny ikonky POI z proužku ?

Příspěvekod SvoDa v 03 črc 2008 10:19

Asi jsem jelito, nakopčil jsem si to amatérovo ui_igo8, ale já mám stále jen 5 stran ikon (Menu - řídit (správa dat) - POI) - 21 druhů - čerp.stanice-zdravotnictví (5 stran+na šesté jen jedna skupina - zdravotnictví) Co zas proboha dělám špatně???
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků