Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zobrazování ikon POI z KML souboru

Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod jirkaBystre v 30 bře 2010 19:39

Pročítám skoro celé odpoledne diskuzi okolo zobrazování ikon po načtení KLM souboru do IGO a už jsem z toho zoufalej, takže jsem pro přehlednost založil nové téma. Veškerá doporučení nepomohla.(smazat v adresáři SAVE soubory, doplnění SYS.TXT o default_icon nebo viewtopic.php?f=8&t=184&start=90).

Takže konečně k popisu problému:
1) z poi.cz jsem si stáhl zájmové POI sloučené v kategorii a několika podkategoriích (formát *.kml)
2) do IGO jsem vložil vlastní ikonu a nastavil v SPRÁVA-POI-ÚPRAVA, tím změním ikonu podkategorie
3) potom když provedu HLEDAT-NAJÍT POI-VÝBĚR PODKATEGORIE POI, tak zjistím, že i když podkategorie má ikonu správnou, její POI body mají stále přiřazenou "zeměkouli", tj. něco jiného

pro šťouraly: ikona pro každý POI bod nejde změnit, ale je zajímavé, že u dodávaných POI bodů výrobcem, lze některé ikony změnit a některé zase ne. :roll:
NAVON N470
program verze 8.3.2.116645
jirkaBystre
 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 srp 2009 18:00

Re: Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod SvoDa v 30 bře 2010 19:44

Přesný návod, co je třeba udělat je tady viewtopic.php?p=9889#p9889
amatér píše:...zobrazování ikonek u vlastních POI ve formátu .kml ( sloužka .../userdata/poi)

Jděte do data.zip ui_igo/icons/poi a zde přejmenujte soubor kmlpoi.icon na __kmlpoi.icon, zkontrolujte zda máte v tomto adresáři soubor multipoi.icon, pokud ne, stáhněte ho zde: http://uloz.to/1048244/multipoi.icon
Pozor poklud používáte skin, který má složku icons, nebo samostatnou složku ui_igo8, musíte změnu provést zde.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Re: Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod Defi v 27 čer 2013 10:52

Zdravím
Prostudoval jsem různé rady ohledně zprovoznění vlastních poi ikonek v Igo 8 (8.3.5. 183522),z toho všeho co jsem přečet mám total zmatek.Skáče se tu od jednoho k druhému a obzvlášť u tématu s "ui_igo8“ Jedná se mi o ikonky pro "klm" Mám tedy adresář iGO8/content/userdata/poi. V něm soubory klm a ty fungují bez problémů.To je jednoduché….Ale,adresář "ui_igo8" nemám samostatně ale součástí "data.zip"-ten jsem upravil podle návodu "amatéra“-přejmenoval jsem "__kmlpoi.icon" a vložil chybějící "multipoi.icon"A teď bych se chtěl zeptat kam patří samotné ikonky do jakého adresáře?? A další nastavení to už jsem se v té záplavě infa asi úplně ztratil..:-o dík za radu
Sony NV-U73T s Igo 9.6.13. 267029
Defi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 lis 2012 16:33

Re: Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod amatér v 27 čer 2013 10:56

Já už si strukturu igo8 nepamatuji, ani nevím, zda to bylo možné.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod Defi v 27 čer 2013 11:03

Takže v igo8 nelze přidat vlastní poi ikonky...???
Sony NV-U73T s Igo 9.6.13. 267029
Defi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 lis 2012 16:33

Re: Zobrazování ikon POI z KML souboru

Příspěvekod amatér v 27 čer 2013 11:10

POI ikonky ano, ale nepamatuji se, zda k souborům .kml. Jak to udělat v PRIMO je popsáno pod odkazem v mém podpisu Ikonky v PRIMO (pro soubory *.kml) Zkus to podle toho.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník