Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

prenos poi z miomap

prenos poi z miomap

Příspěvekod Květoslav Faltýnek v 26 bře 2010 16:40

mám navigaci moi c250 vlastni /mé poi/ se mi ukládají do složky igo.db poraď te mi zda lze tyto mé poi prenést do programu igo 8,tam jsem si vytvořil složku adresy,ale nejsem schopen zjistit kam se informace ukládají,nebo zda se vytvoří nová složka podle mne jde o to igo.db prekopírovat do správné složky,připadně ho přějmenovat,ale možná to nejde ,moc diky za každou radu Květoslav
Květoslav Faltýnek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 bře 2010 16:26

Re: prenos poi z miomap

Příspěvekod Jasper v 26 bře 2010 16:48

Soubor POi pro Miomap respektive iGo6 nelze v iGo8 použít. Igo 8 pracuje s POI ve formátu kml viz tady viewtopic.php?p=18#p18
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: prenos poi z miomap

Příspěvekod amatér v 26 bře 2010 16:54

V iGO8 se oblíbené ukládají do souboru user.upoi v save. Takže jedině najít nějaký konvertor, pokud existuje, a soubor překonvertovat.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: prenos poi z miomap

Příspěvekod Jasper v 26 bře 2010 17:00

obávám se že takvý konvertor neexistuje alemám pocit že poiedit uměl igo.db překopat na kml ale jistý si tím nejsem. Už je to hodně dlouho co jsem ho měl puštěnej a navíc jsem ho odinstaloval.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků