Re: Address - point
Napsal: 14 zář 2009 19:56
Abych ten zmatek uvedl na pravou míru:
Včera jsem postahoval všechny nové mapy a content co bylo možné stáhnout. Po stažení jsem odzkoušel všechny nové POI, i POI od CEDA, které jsou menší než než ty minulé, původně jsem se domníval, že v nich nechali pouze čp. a ostatní dali do dalších POI, ale to pravda nebyla. Ve staženém content byly i tři nové soubory POI pro SR, nejprve jsem zkusil ten největší Slovakia.poi 2008_12_12, a protože jsem se právě vrátil z Bezovce, zadal jsem jeho souřadnice a dal vyhledat Addres-point okolo cíle cesty, vyjelo mi to, co jsem dal na fórum. Měl jsem radost, že i pro Slovensko to funguje. Jak jsem psal ale výše vůbec mě nenapadlo, že vzdušnou čarou cca 40km už jsou obce v ČR, vždyť já to měl od hranic po silnici přes 100 km, pak jsem ale zjistil, že čísla popisná to ukazuje i u ostatních Slovakia.poi z toho nového content, tak jsem vyhodil všechny xxx.poi pro SR a nechal tam jen CzechRep.poi od CEDA, ten nový menší, no a výsledek znáte.... nechtíc jsem vypustil kachnu.
Včera jsem postahoval všechny nové mapy a content co bylo možné stáhnout. Po stažení jsem odzkoušel všechny nové POI, i POI od CEDA, které jsou menší než než ty minulé, původně jsem se domníval, že v nich nechali pouze čp. a ostatní dali do dalších POI, ale to pravda nebyla. Ve staženém content byly i tři nové soubory POI pro SR, nejprve jsem zkusil ten největší Slovakia.poi 2008_12_12, a protože jsem se právě vrátil z Bezovce, zadal jsem jeho souřadnice a dal vyhledat Addres-point okolo cíle cesty, vyjelo mi to, co jsem dal na fórum. Měl jsem radost, že i pro Slovensko to funguje. Jak jsem psal ale výše vůbec mě nenapadlo, že vzdušnou čarou cca 40km už jsou obce v ČR, vždyť já to měl od hranic po silnici přes 100 km, pak jsem ale zjistil, že čísla popisná to ukazuje i u ostatních Slovakia.poi z toho nového content, tak jsem vyhodil všechny xxx.poi pro SR a nechal tam jen CzechRep.poi od CEDA, ten nový menší, no a výsledek znáte.... nechtíc jsem vypustil kachnu.