Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chybné ikony POI v iGO 8.3

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod amatér v 14 pro 2008 19:39

Pošli ikonu o jakou ti jde.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod humbuk v 14 pro 2008 22:04

38-ma ikona.Pocitano odshora. Dekuju moc :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod amatér v 14 pro 2008 22:32

Pokud jsem dobře opočítal, je to zde. Soubor .bmp a .spr dej do common,
soubor .icon do ui_igo8\icons\poi
poi.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod humbuk v 14 pro 2008 23:15

Tak bohuzel automaticky se nepriradi k souborum .kml. Zkousel jsem je pridat do prazdne slozky ui-igo8 do slozky ui-igo8 se soubory od tebe (ui-igo8prokml) i slozky s mymi ikonami.Po kazde zmene pred startem smazan save.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod amatér v 14 pro 2008 23:35

Mně teprve teď docvaklo o co ti jde. Automaticky se ti ikona .kml nepřiřadí, soubor .kml není aktivní, je to daň za to, že se dají editovat ke každé skupině KML ikony dle vlastního výběru a ikona se zobrazuje i na mapě, dříve se dala také přiřadit jakákoli ikona, ale na mapě se zobrazovala ikona default. Jen mi nejde do hlavy proč se ti přístroj pořád restartuje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod humbuk v 14 pro 2008 23:46

Pristroj se mi nerestartuje... restartuju ji sam, bo se v ni porad vrtam.
Po stazeni tebou umistenych ikon se mi automaticky priradila ikona ke vsem .kml. Takze jsem se snazil o totez, jen s jinou ikonou.
Pro ilustraci davam obrazek jaka ikona se priradila u me.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod amatér v 15 pro 2008 00:04

Přesně tato ikona se mi zobrazovala taky, jenže i na mapě. Postupem, který jsem popisoval dojde k tomu, že u .kml není ikona žádná, musíš ji vybrat a přiřadit.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod vovi v 15 pro 2008 07:12

Hele, pánové, trochu to tady z povzdálí sleduju - když jsem konečně pochopil, že vám jde o přiřazení default ikony k POI ve formátu .kml, tak jsem si vzpomněl na starý dobrý SYS.TXT:

[kml] ; nastavení pro vlastní POI ve formátu KML
;default_icon=1 ; (1) použij default ikonu <0=ne, 1=ano>

Nepomohla by tam nula? Pak by to tvrdošíjně netahalo pořád zpět tu svoji default ikonu a možná by to přiřazování mohlo běhat korektně.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod amatér v 15 pro 2008 08:32

To vše nohoře je jen příklad klasické debaty "já o voze, ty o koze" :lol: Já myslel, že šlo o něco jiného.
Můj původní příspěvek viewtopic.php?f=8&t=184&st=0&sk=t&sd=a&start=40#p9889 byl o tom, jak umožnit editaci u ikon přiřazených k souborům .kml, tak aby se zobrazovaly pro různé skupiny poi různé ikony. Humbuk chce mít u poi souborů .kml default ikonu z poi_mapclose.bmp
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Chybné ikony POI v iGO 8.3

Příspěvekod humbuk v 15 pro 2008 11:25

Take jsem se nejdrive snazil, abych mel pro ruzne POI ruzne ikony, ale s narustajicimi problemy, bych se smiril s jednou fungujici ikonou (i po restartu) pro vsechny POI z .kml.

Zkusim to shrnout:
Pouzivam sadu ikon od tomsoft, ktera bez problemu funguje na vsechny POI ze souboru .poi. Pak jsem si stahl vice .kml z www.poi.cz a vytvoril z nich jeden spojeny .kml, ktery obsahuje vice "druhu" POI. Takze mam v hlavnim menu s POI slozku MHD-metro
display_1aa.jpg

a po rozkliknuti v ni mam jeste na vyber Metro_A,Metro_B,Metro_C.
display_2.jpg

A tam nastal kamen urazu, neni vubec problem priradit ikonu v menu MIO pro kazde POI a ikona se zobrazuje i v mape, ale problem nastal, kdyz jsem restartoval MIO (coz se deje casto, protoze ho pripojuji k pocitaci). Po restartu se prirazene ikony zrusi a u POI z .kml neni zadna ikona (jako na obr.1). Zkousel jsem vsemozne hokusypokusy a nic nezabralo. Pokud jsem nahral .kml obsahujici pouze jeden "druh" POI, tak tam problem s ikonou neni, problem je pouze s temi mymi vytvorenymi .kml.
Pak tady Amater povesil soubor ikon "ui-igo8prokml" po jejich nahrani se automaticky ke vsem POI z .kml priradila ikona (i ktem "vicedruhovym) a zustala i po restartu, coz by me stacilo
display_1a.jpg

,ale zase se mi vubec nelibi ty ikony, takze jsem se snazil aby slo nastavit, aby se ke .kml automaticky priradila jina(mnou vybrana) ikona a zustala tam. Nekde v tech souborech od Amatera musi byt soubor, kde je pevne nastaveno prirazeni urcite ikony z vyberu ke vsem .klm souborum ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

PředchozíDalší

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků