Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

FIKCE!!! iGO 2009 - EDIT: nástupce iGO8 = iGO PRIMO ;-)

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod addam v 22 úno 2010 13:34

Půjčil jsem před chvílí auTO jednomu zaměstnanci na cestu do Ždáru a teď tady pozoruju online průběh jeho cesty (jestli někde špatně odbočí, tak mu zavolám) :lol: :lol: :lol:
Ale na tom screenu je (bohužel) jasně vidět, že ta četnost odeslání polohy není zcela pravidelná - mezi Poličkou a Jimramovem jsou rozestupy větší než u další části trasy :x :x
Mirku, Dane, dá se to řešit změnou zápisu v SYS_SPECIAL.TXT, nebo by to šlo přidělat přímo do skinu?

fake.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2010 14:10

Ve skinu to jde, ale teprve s tím začínáme,takže to zkus přes zápisy v special_sys.txt.
Ten soubor se jmenuje special_sys.txt a ne sys_special.txt :!: :!: :!:
Defaultní hodnoty jsou opravdu moc velké (10 km nebo 5 minut), takže kus v special_sys.txt zadat hodnoty
[route.frequency_sending_position] ; zaznamenávání průběhu ujeté trasy on-line
captures_position_distance=500 ; četnost odeslání polohy po 500 m ujeté trasy (lze nastavit 100 - 9 999m)
nebo
captures_position_time=20 ; četnost odeslání polohy každých 20 sec. (lze nastavit 1 - 300 sekund)
Naposledy upravil SvoDa dne 22 úno 2010 14:17, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod himi v 22 úno 2010 14:14

kdyz to tu ctu tak nevim ktera bije :) cekal jsem nejake info o nove verzi iGo ;)
predpokladam ze informace o nove verzi jeste na verejnost nesmeji, kdy bude nejaka oficialni tiskova zprava nebo nejake info o nove verzi?
Uživatelský avatar
himi
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 srp 2009 19:22

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 14:15

Pánové tuhle funkci bude nutné utajit před manželkami a přítelkyněmi. :? Jinak by z toho mohl bejt pěknej průser. :lol: :roll: To by taky mohlo rapidně zvýšit počet rozvodů. :lol: Si to představte. Adamm řekne Haničce že bude celý den v kanceláři a tudíž za ní nemůže dvakrát a při tom Hanička zjistí že je Adam v Olešku u Mirka respektive u jeho dcery. :lol: A pak se bude muset vymlouvat že s Mirkem pracoval na skinu. :lol:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2010 14:23

Kluci, taky je nutno přejmenovat exáč z toho IGOmilenium.exe na iGOfake.exe :!: jinak ti nebudou chodit ty mortscripty pro přepínání rádio/navigace/DTV :!:

@Jasper: tato funkce je naštěstí řešitelná zápisem v special_sys.txt
[route.frequency_sending_position]
captures_position=0 ; neodesílá to nic
nebo tvůrcem naprosto geniální funkcí
sending_not_divorce_position="calamity" ; odesílání tvé stálé pozice home=domov, office=pracoviště, calamity=bude vysílat tvou pozici z místa nejbližší kalamitní situace dle TMC
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod deusexx v 22 úno 2010 14:41

:lol:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 14:45

Tak to mi spadl kámen ze srdce. Už jsem se bál že na to nebudu moc přejít a zůstanu i iGo8. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod deusexx v 22 úno 2010 14:52

Kluci,jede vám ta TV barevně?Já vytáhl pokojovou anténu na DVB-T až do okna a mám to černobílý.Nemá v tom sysu být colour=1 :?:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 15:00

Ten zápis tam nemám a jede to barevně. Ale úplná bomba je když doplníte tenhle zápis a pak naladíte stanici která vysílá ve full HD. Ten obraz je fakt pecka. ;)

[rawdisplay]
highres=1
screen_x=1920
screen_y=1080

EDIT Kluci nevíte co mám špatně nastaveno v tom weatherchangeru. Tváří se že je příjem předpovědi aktivní ale v navigaci mi pořád prší a venku ani kapka. :(
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod addam v 22 úno 2010 15:28

Kluci POMOOOC - trochu jsem si hrál se vzdálenou správou přes webové rozhraní (ToolExtrasBox WebManager) a omylem do navigace poslal příkaz "destroy if theft" a pravděpodobně došlo k vymazání (nebo uzamčení?) SD karty na dálku :( :x Program iGO nenaběhne vůbec a nejde ani rádio. Jediné co funguje, je podprogram na rozeznávání dopravních značek a předpověď počasí, ale to je mi bez navigačního programu úplně k ničemu :(

Nechápu proč do té vzdálené správy nedali nějaké upozornění že tento příkaz je nebezpečný :!: :!: :?: :x Volal jsem výrobci a řekli mi že jsou schopni mi na dálku přes družice přehrát software včetně map, ale nejdříve potřebují abych jim lokalizoval polohu aktuálního umístění auta, aby to prý neposlali někomu jinému...
Já jim nechci říkat kde mám auto :( Nevíte co se s tím dá dělat???!
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků