Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

FIKCE!!! iGO 2009 - EDIT: nástupce iGO8 = iGO PRIMO ;-)

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod addam v 22 úno 2010 15:34

To Jasper - To s tou předpovědí počasí mi to dělalo taky! Ale vyřešil jsem to změnou umístění barometrického čidla pod motor a zápisem ve "special_sys.txt" na hodnotu:

"BarSensor_Outside=1"
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 15:36

Adame díky za tip ale budu muset vymyslet jiné umístění čidla. Pod motor bych s tím měl problém. Zusím to někam mezi kapotu a čelní sklo. ;)

EDIT Ty jo já měl jenom povysunutý konektor od čidla. :o Už to šlape. :)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2010 15:43

@Adam: Jsou to pěkní hadi, když tahkle spojují uživatele s jeho GPS polohou :!: kvůli aktualizaci SW a map. Doporučuji to vyřešit tak, že položíš navigaci na stůl v nějaké hospodě (chodíš-li tam) a udej NaviMegaExrasu GPS polohu té hospody.

@Jasper: Adamův zápis
BarSensor_Outside=1
a
BarSensor_Inside=0
je totéž, takže máš-li čidlo barometru uvnitř (já si jej dal pod držák do ventilační mřížky, udaje se přenášejí přes BT a je to k navigaci přeci jen kratší cesta než z podpodvozku, kde se ti zanese bahnem a solí), takže pak je jedno, jestli napíšeš BarSensor_Outside=1 nebo BarSensor_Inside=0 , bo se předpokládá, že je vždy venku.
Zápis BarSensor=0 však tu funkci vyřadí úplně :!:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod deusexx v 22 úno 2010 15:44

To Jasper tak už mě to šlape.Já měl stáhnutý barvy na té TV.Ale najít to v tom menu je teda umění.
To SvoDa Dane...já si jej dal pod držák do ventilační mřížky...funguje ti pak ta přepověď?Nepíše to pak špatně směry větru?Tam bych to asi nedával.Může to být "zavánějící" :!:
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 15:48

No jo to menu je někde trochu zmatené ale to se podá jde jenom o zvyk. Ten obraz v HD je super ale když to při zapnuté navigaci skočí do toho okna tak není celý. :( Co s tím :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod Jasper v 22 úno 2010 15:51

deusexx píše: To SvoDa Dane...já si jej dal pod držák do ventilační mřížky...funguje ti pak ta přepověď?Nepíše to pak špatně směry větru?Tam bych to asi nedával.Může to být "zavánějící" :!:


Já ho dal pod torpédo tedy mřížku mezi čelním sklem a kapotou a tu malou anténku jsem protáhl ven. Výhoda je že kapota ji chrání za jízdy před náporem větru.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod SvoDa v 22 úno 2010 15:51

@Deuss s tou mřížkou máš pravdu, ale údaje jsou korektní, když vypnu větrák i topení, takže takto mi to stačí.
Krom toho,když zapnu větrák nebo topení, ukazuje mi to hodnoty o teplotě, tlaku, vlhkosti vzduchu a rosném bodu vzduchu, který jde do kabiny a ne co je venku a to je důležitější ;)

@jasper: HD neřeším, bo na displayi 4,3" je HD prakticky všechno, co je vysíláno ve vyšším rozlišení než 480x272 ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod deusexx v 22 úno 2010 15:54

S tím HD se moc netrápím.To předběhli dobu.Podívejte se,kolik toho tady vysílá.Počkáme, až začne vysílat ten HD multiplex.Tuším ke konci roku.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod mkb v 22 úno 2010 15:55

Měl bych dotaz. Kam nejlépe dát čidlo na zemětřesení. :?:
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1229
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: iGO My way 2009

Příspěvekod amatér v 22 úno 2010 15:57

Hele, přes ty Vaše ptákovinky, které jsou stejně nepotřebné :D máte správně zobrazené kontury budov ve 2D pohledu, u těch nových map? a správnou kilometráž na silnicích první třídy? Podle mne udělali někde chybu. Správná kilometráž je vždycky od hlavního města, ale já mám pocit, že je to přesně obráceně. :(

@ mkb
taková funkce tam není
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků