Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod fmilan v 27 dub 2012 13:38

jenda píše:...Z druhého odkazu jsem stočil GFX.rar a po rozbalení našel 10 prográmků...

To bude ten problém. Jak jsem psal, v adresáři je jen jeden soubor.
To, že nejde adresář smazat znamená, že soubory v něm jsou nějaký paskvil a systém je nepřečte. Doporučuji provést scan karty a pak znovu zkusit adresář smazat. Poté znovu stáhnout soubor gfx.rar, zkontrolovat jeho obsah (viz výše) a pak teprve jej umístit do Prima.

Postup scanu:
1. spustit z plochy ikonu Tento počítač.
2. navolit katru (v tomto případě jednotku F) - neotvírat ji.
3. vlevo nahoře otevřít pole Soubor a v něm zvolit pole vlastnosti, potom pole Nástroje a zadat Zkontrolovat (zaškrtnou oba čtverečky) a Spustit.

Udělat zálohu karty
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod jenda v 27 dub 2012 14:29

Stáhnul jsem tentokrát správný soubor GFX (s jedním prográmkem "buldings.tex" a tento umístil do adresáře vedle licenci a content. Výsledek byl jak jsem již popsal, že to nešlo ani smazat.Pak přišel švagr a tomu se to podařilo smazat ve Windows. Podotýkám, že nemám program Primo na kartě ale v přístroji.Kartu nemám. Ještě chci říci, že jsem běžným způsobem již dříve dohrál bez problémů asi 20 map a několik licencí a vše jelo a nebylo v informacích označeno červeně. Jen s GFX mám problém. Mrzí mě, že Vás otravuji před víkendem. Jan.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Jasper v 27 dub 2012 16:58

A udělal jsi tu opravu v color.ini o které jsme psal? Pokud ten zápis je aktivní tedy bez toho středníku na začátku tak ti to fungovat nebude.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod jenda v 27 dub 2012 17:17

Pane Jaspere,
předně děkuji za Váš zájem.GFX na vaši radu jsem přetáhl k licenci pomocí Raru a už se to nekouše a dá se i rozbalit.Takže je to asi v pořádku.Do Data.zip jsem ještě nevrtal, protože jsem musel jít se psem.Nechám to na ráno až budu mít čistou hlavu Chci se zeptat, jestli mohu postupovat tak, že po připojení navigace k počítači vlezu do Data.zip, najdu příslušné color.ini a rozbalí ho.Pak v něm najdu příslušný Bulding dle vašeho návodu, dám před něj středník a dám uložit.Poté z programu vyskočím a zapnu navigaci, nastavím simulaci v místech kde vím že jsou budovy, tiše se pomodlím a spustím simulaci. Snad jsem na něco nezapomněl, prosím o kontrolu.Nezlobte se že se ptám tak podrobně, za mně se běžně počítače nepoužívaly a dnes v důchodě se to snažím nějak dohnat.Jan.
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Jasper v 27 dub 2012 18:17

Ano tak nějak by to mělo být. Akorát doporučuji ho nerozbalovat, ale editovat přímo v archivu pomocí WinRar. A znovu zdůrazňuji udělat zálohu data.zip před úpravami kdyby se něco nepovedlo. ;) A omluvy nejsou potřeba ;) A ještě něco. Jsem sice o něco mladší, ale my si tu tak nějak všichni tykáme takže stačí jenom Jaspere bez toho "pane". ;)

A jen pro jistotu. Takto by to mělo vypadat. Adresář GFX vedle adresářů CONTENT, LICENSE atd. a v něm soubor buildings.tex.
Beze jména.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod jenda v 28 dub 2012 09:17

Velmi děkuji kolegům Jasperovi a fmilanovi za pomoc. Bez jejich rad bych tam asi ty okna do budov nikdy nedostal.Díky nim jsem se něco o nastavení navigace naučil.Ještě jednou mnoho díků. Jan
jenda
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 bře 2010 17:40

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Jasper v 28 dub 2012 09:37

Není zač ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod fmilan v 28 dub 2012 09:50

Hlavně že to funguje Obrázek
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Jiří Zeman v 14 kvě 2012 18:19

Tak máme tu jaro a spolu s ním nové iGo Primo 2.0 9.6.5.221194 (Feb 7 2012). Už to někdo pitval? :idea: Tak přemýšlím, zda má smysl začínat znovu od začátku, nebo se spokojit s tím co už je osvědčené. Asi dám na závěry širší rady a vyčkám.
jura
Uživatelský avatar
Jiří Zeman
 
Příspěvky: 80
Registrován: 10 lis 2008 15:55
Bydliště: Jihlava, Březinova ul.

Re: iGO PRIMO - seriózní diskuze o nástupci iGO8

Příspěvekod Martin68 v 07 čer 2012 19:37

Ahoj, mám navigaci Evolve Multitrax, s Primo 2 na kartě, verze 9.6.5.221194. Při zapnutí přehravače mi přehrává písničky asi poloviční rychlostí, neví někdo, co stím? Děkuji za každou radu.
Lenovo moto G4 Plus, Android 6.0.1, Primo 9.6.29.329069 basarsoft, skin GjAk_v2.3_AriNe-5, hlas Zuzana TTS PRO v 8.0.
WayteQ x985BT, Win CE 6, iGO Primo 2.4 na ResidentFlash, Skin gjak_1.09, iGO 8.3 na kartě.
Martin68
 
Příspěvky: 76
Registrován: 21 kvě 2009 15:26

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků