Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 29 bře 2015 21:07

Doporučil bych stažení návodu ke skinu (je v prvním postu v *.pdf) V tomto návodu je i vysvětlení, jak editovat POI ikonky.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod tuurista v 01 dub 2015 04:00

ahoj
jsem nový a jsem OPRAVDOVÝ amatér.Zatím se mi nedaří ani nic nikam napsat.Natož něco udělat s navigací.Ty příspěvky,které jsem tu četl,mě navnadily,ale tím to také zkončilo.Vůbec si nevím rady s hlasem "ZUZANA" ani s ikonama a ani s podskupinama...rád bych vylepšil svou navigaci,ale vážně neví JAK NA TO...ani nevím,zda se toto podaří umístit do do tohodle fóra.. :nevim:
Prosím,potřebuji vážně pomoci.Já jezdím v Kanadě a v Americe a tady je to katastrofa.Koupil jsem si IGO PRIMO 2.4 a je úúúúúúúúplě prázdný.A já nemám ponětí,jak a co udělat.Vše ukládá jako oblíbené,ale v progamu to nikde neumím najít. Klidně přijedu kamkoliv a i zaplatím za pomoc při předělání a úpravě GPS.
Jsem na tom asi takto :cry: :-o :cry: :-o :nee: :? :zed:
tuurista
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 bře 2015 02:12

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 01 dub 2015 06:00

Píšeš, že jezdíš v severní Americe, ale jseš asi tady, když jsi schopný kamkoliv přijet.
Pro získání užitečných rad zoči-voči jsou právě ideální srazy uživatelků tohoto fóra, jako např. tato viewtopic.php?p=102571#p102571

Pro základní ovládání Prima je dobré přečíst si manuál, např. zde nebo zde popř. kdekoliv zde
Pokud se ptáš na funkce skinu Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4, v jehož vlákně se ptáš, tak manuál (popis úprav) je v prvním příspěvku tohoto vlákna, čli zde.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod tuurista v 01 dub 2015 19:42

uffff..už jsem konečně našel,kde a jak mám odpovědět :D
já se vracím do Čech na první tři neděle v červenci.A jsem z Liberecka. Mám navigaci PIONEER s IGO PRIMO 2.4,ROM Version:V.912S.820100.140709.8G, APP Version:V2.9AF-NUI20-HD-RU, System ID:0018e420-09000000-00000000-00000001. A je to celý krejzy :?
Navigování je normální,ale nemám žádné P.O.I.ky.,ani ty vaše různý složky, o kterých se tu zmiňujete (tt-něco ..pro hlasy ZUZANA, ani UX - nebo co to tam píšete) - no prostě N-I-C....Byl bych moc rád a vděčný tomu,kdo by mi to dal do takového vašeho stavu.Vy máte NÁDHERNÉ menu a ovládání a mapy a.....no prostě všechno - a já.. :zed:
Proto bych ji vzal s sebou a nebo můžu poslat SD kartu s tou mou navigací. A zaroveň bych poslal na SD kopii Kanadské navigace,která čte průjezd time zone, a má poměrně slušnou databázi P.O.I ...Možná,že by se Vám - kutilům mohlo něco z toho hodit.Rád bych, aby i IGO umělo říkat názvy silnic a čísla sjezdů a průjezdy hranicemi a časovými zónami. Ta Kanadská GPS je MOC POMALÁ a je tři roky stará.No systémově je asi 10 let za Evropou,ale umí dost.Ale nevím,na jakém enginu funguje...Zkoušel jsem ji nahrát do PIONEERA místo IGO, ale to nefungovalo - dělal jsem to já sám - tas se ani nadivím..
Takže, jestli to chceš poslat na SD kartě,tak napiš kam a jestli mě budeš ochotný přijmout,tak napiš kdy (nejlepší by byl třetí týden v červenci).Ale ještě bych to upřesnil později......
teď sijdu stáhnou nějaké ty vaše návody a uvidím
Děkuji ti za odpověď a zatím. :cti:
tuurista
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 bře 2015 02:12

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod tuurista v 03 dub 2015 18:21

...na internet se dostanu asi tak na 10hod za měsíc. a to ještě někdy ani né. Stahování přes mobil je příšerné a zde i velmi pomalé (přestože propagují LTE 4).Ale pokusím se ten návod najít. Jestliže mi budete něco doporučovat,uvítal bych u toho zároveň i odkazové řádky.Pro vás to je jednoduché a pro mě to je velmi pohodlné a zrychlí to mou orientaci.Jestli se rozhodnete mi pomoci s tou mou .....rád vám napíšu,co bych si představoval , co to nedělá a mělo by a možná by bylo lepší vám zavolat.
tuurista
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 bře 2015 02:12

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod tuurista v 06 dub 2015 00:17

:help: :help: :help: všem dobrovolníkům,kteří mi chtějí pomoci vylepšit moje IGO PRIMO na to jaké zde představujete. Mám v úmyslu se s někým z vás domluvit na předělání a zaplatit to.Nehodlám se učit to, co vy už dávno umíte - nemám na to ani čas a ani chuť.
Můj emajl: tuurista@seznam.cz,,,,,,nebo pošli telefon a já zavolám.Je to pro mě velmi důležité a myslím to opravdu seriozně a vážně. Děkuji
tuurista
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 bře 2015 02:12

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 06 dub 2015 05:59

tuurista píše:Nehodlám se učit to, co vy už dávno umíte - nemám na to ani čas a ani chuť.

To je dobrý. :shock:
Jednou jsem někde četl, myslím, že autorem myšlenky byl toja: "kdo si neumí upravit iGO, nezaslouží si ho."
Přeji ti, abys našel hlupáka, který bude mít čas a chuť. :ano:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod defort v 03 kvě 2015 00:04

Zdravím
Dostal jsem navigaci Pioneer s Igo 2.4 a protože v mé staré jsem zvyklý na Skin fmilan a amatér chtěl jsem ho použít i tady jenže po přidání skinu sice načte obrazovka loadig,řekne si řeč vyberete fm+a 2.4 atd obrazovka loading chvíly načítá a pak vyskočí - Došlo k závažné chybě v hlavním vlákně (Fatal error occurred in main thread) Adress : 0x002de488 Exception: 0xc0000005 ..........adresář Save mažu takže je prázdný.... nevíte co s tím????
defort
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 črc 2012 21:35

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 04 kvě 2015 20:47

Uveď přesně verzi.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod defort v 08 kvě 2015 10:38

Verze Igo - 9.2.4.271232
defort
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 črc 2012 21:35

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron