Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod nenicododat v 16 led 2013 13:38

Tak opraveno...tlačítko "Zrušit trasu" již funguje... :D Jinaj jak jsem psal...super práce hoši :) :) :)
NAVON N670 PLUS ; P 2.4 ; Skin fmilan&amatér v.2.4.1 ; TTS hlas Zuzana (CZ) ; NQ
Toshiba Excite Pure AT10-A-104 ; Android 4.2 ; P 2.4 9.6.29.375713
Možné ihned...nemožné do tří dnů...zázraky do týdne...
Uživatelský avatar
nenicododat
 
Příspěvky: 164
Registrován: 15 led 2010 15:08

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod horoskop v 16 led 2013 22:31

fmilan píše:Problematika Mapchangeru se tu řeší snad už ve všech vláknech :mrgreen: Naposledy tady
Mimo to je postup popsán v souboru utility/!README_mapchanger.txt
Zkus si do příslušných adresářů s mapama nahrát příslušné soubory z utility/_copy_to_the_corresponding_map_folder


fmilan díky za nakopnutí.vyřešeno a vše fuguje. rychle smazat ať nenatahujeme vlákno :oops:
horoskop
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2010 20:19

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod szur v 18 led 2013 19:53

Mam jeden problem. Jedna se mi o dlouhy stisk na tl. hl. menu pro navrat do hl.menu navigace(vlevo dole). Vše funguje jak ma.
Pokud ale kliknu na informační lištu s možností volby údajů v informačních polích,tak když se vratim zpět na mapu, tak dlouhy stisk na menu mi přepne
na volbu možností volby údajů v informačních polích na informační liště.Do nabidky hl.menu navigace se už nedostanu.
Po restartu nebo vypnuti a znovu zapnuti tl.menu je zase vpořadku.V extra nastavení -(-Přeskočit nabídku Navigace )
jsem skoušel obě možnost vždy za stejnym vysledkem.
Nevim jestli je to jen u mne ,nebo jak to fachči u vas. :?: Diky za info.
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 18 led 2013 20:06

Já moc nepochopil o co jde po restartu to funguje? Kdy to tedy začne nefungovat?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod szur v 18 led 2013 20:14

Když navigaci vypnu a znovu nebo restartuji ,tak dlouhy stisk na hl. memu je zase vpořadku až do doby když udělam dl, stisk na inf.lištu.
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 18 led 2013 20:23

V první postu fmilan píše:

UPOZORNĚNÍ: Pro správnou funkci je nutné z adresáře Save vymazat soubor Lua__PERSISTENT_.sav

Udělal jsi to?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod CadillacCZ v 18 led 2013 20:25

Omlouvám se že cituji sám sebe :D ale nemyslíš náhodou toto ??? Pokud ano, tak na signálu funguje normálně..nebo když není signál vypni hledání signálu GPS a taky pojede normálně.

CadillacCZ píše:Moc dobrý ;) testuju (od stolu ) a mám dotaz. V zobrazení "bez trasy" je v pravým dolní rohu DATUM. Když na něj kliknu jak krátce tak i dlouze ...tak se mi zobrazí "Vybrat ukázku trasy", ale nikde jsem nenašel jak se z mapy "bez trasy" dostat zpět do základního menu "Nabídka navigace" Tak nevím jestli jsem sám někde něco blbě nenastavil. Protože klikem v mapě se dostat na "Ukázku trasy" se mi jeví divně.


A odpovím, si sám :D takto to funguje pokud není signál GPS. Když se GPS vypne tak se do "Nabídka navigace" dostanu v levém spodním rohu ;) Nechám to tu...aby se lidi víc neptali. Ale stejně mě celkem trápí ta ukázka trasy....běžně se tam uklikávám ( byl jsem zvyklej z Dimky) a zdržuje to. Myslím že jsou věci které by se místo toho hodily víc.
Naposledy upravil CadillacCZ dne 18 led 2013 21:59, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod szur v 18 led 2013 20:31

amater
Před prvním spuštěnim skinu ANO . Ted sem ho smazal zase .Problem neodstaněn.
Navon 560--Primo 216 230 _fmilan_amater
Honor 9_Nextegen_Skin_Pongo
Uživatelský avatar
szur
 
Příspěvky: 352
Registrován: 21 led 2010 20:33
Bydliště: Čes-slov-pol. pomezi

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod fmilan v 19 led 2013 06:44

No tak holt musíš smazat celý Save. Čert ví co tam už je za marast. Zazálohuj si oblíbené ;)
Někdy je potřeba i resetovat šochtli.
Chlapci, uvědomte si konečně, že když dáváte do šochtle novou věc, měli byste mít šochtli ve stavu "tabula rasa"
Pak odpadne mnoho zbytečných stesků na fungování softu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod soudek v 26 led 2013 12:39

ahoj, zkousim Vas skin a nejak se mi nezobrazuji ikony fotaku a rychleho menu na obrazovce mapy. Muzete mi poradit, jak nato? diky (primo2.4.0 v9.6.13.267029)
Jinak dobra prace
pidra
soudek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2010 09:24

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků