Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod CadillacCZ v 15 led 2013 11:00

Ten jsem měl smazanej..a už jsem psal že na to jsem přišel, že to bylo bez signálu. Se signálem to chodí tak jak je uvedeno. Většinou si s tím člověk hraje od stolu kde není signál a vpravo dole je (na signálu) rychlost a čas.......(bez signálu) - datum. A tady jsem měl na mysli to, že (že bez signálu) tam při kliku vyskočí "Vybrat ukázku trasy" že tady by možná byla nasnadě nějaká jiná funkce vhodná k nastavování. Ale chápu že co člověk to názor. Jinak opravdu skvěle udělaný ;)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod caco v 15 led 2013 16:45

Diky za skin, opäť super. Už som to písal,ale odpoveď nebolaa, tak to skusim hodit sem.Ma napadlo ci by sa nedalo urobit aby mi ukazalo, nemusi hlasit , vzdialenost do dalsieho rychlostneho limitu. Ako som tak dnes isiel bola dedina, tam 50, hned za dedinou mi ukazalo 90 a po cca 200m bola 70-tka. Sa mi neoplatilo ani rozbiehat, len com som pridal hned som pribrzdoval. Limity rychlostne to ukazuje, takze mozno by to slo zapracovat do skinu. Je to len napad a neviem ci je realizovatelny, ale mna by potesila tato info v skine
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod fmilan v 15 led 2013 16:53

@ caco: rychlostní limity jsou záležitostí mapy, nikoliv skinů. S touto "vychytávkou" se musíš obrátit na tvůrce map.

@ CadillacCZ: toto je základní funkce Prima. Jen místo nápisu DEMO je tam dán datum. S jinou funkcí se neuvažuje.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod amatér v 15 led 2013 16:59

A proč vymýšlet vymyšlené, to se dá nastavit i bez skinu.

obr_165.jpg
obr_166.jpg
obr_167.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod caco v 15 led 2013 17:11

@ amater: ak si to myslel na moj dotaz, tak sme sa nerozumeli. Já som myslel to ze mi ukaze napr, dalsi manever, cize vidim ze za 50m idem doprava a pod nim vidim ze za 100 m idem zas dolava. A to som myslel aj s limitom rychlostnym. Ukaze mi ze je tu 50km a za napr 100m bude 90km. Ale fmilan napisal ze to je na tvorcoch map, takze to je passe.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod CadillacCZ v 15 led 2013 17:26

*fmilan
ahaaa tož tak to je....sorry, nevěděl jsem že je to tak. V tom případku vše je tak jak má být ;)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod nenicododat v 15 led 2013 21:15

Ahoj ve spolek,chlapci-super práce...klobouk dolu před Vámi... :D :)
NAVON N670 PLUS ; P 2.4 ; Skin fmilan&amatér v.2.4.1 ; TTS hlas Zuzana (CZ) ; NQ
Toshiba Excite Pure AT10-A-104 ; Android 4.2 ; P 2.4 9.6.29.375713
Možné ihned...nemožné do tří dnů...zázraky do týdne...
Uživatelský avatar
nenicododat
 
Příspěvky: 164
Registrován: 15 led 2010 15:08

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod fmilan v 15 led 2013 22:58

Byla objevena chyba - nefunkční tlačítko mazání trasy v rychlém menu

obr_02.jpg

Nějak mě tam vypadlo jedno písmenko :oops: Pro ty, co si chtějí opravit sami, vyměňte v brandigu přiložený soubor. Jinak bude oprava provedena v další verzi.

variable_def.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod horoskop v 15 led 2013 23:46

na váš skin jsem zvyklý jsem velmi spokojen :D :D .díky za skvělou práci. jen bych se chtěl zeptat proč se mi při změně map nezmění také ikona pro příslušné mapy. vím, že na funkci rostlináře to nemá pražádný vliv, ale přeci mi to vrtá hlavou.díky
horoskop
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2010 20:19

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2.4

Příspěvekod fmilan v 16 led 2013 09:14

Problematika Mapchangeru se tu řeší snad už ve všech vláknech :mrgreen: Naposledy tady
Mimo to je postup popsán v souboru utility/!README_mapchanger.txt
Zkus si do příslušných adresářů s mapama nahrát příslušné soubory z utility/_copy_to_the_corresponding_map_folder
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků