Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod Tule v 03 bře 2013 16:44

Díky! :D
Mio C710, iGO Primo 2.4, DimkaWA P171
POI: čerpací stanice ethanol E85
Tule
 
Příspěvky: 12
Registrován: 02 kvě 2012 18:17

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 04 bře 2013 14:08

Zdravím,
mám problém s náhledy v tunelu. Používám skin DimkaWA 1.71. Podle návodu jsem si ve skinu upravil složku junctionview (byla tam, ale ne úplně dle popisu). Dále jsem v data.zip upravil složku lanes 480x272. Používal jsem winrar 4.01 a dělal jsem to tak, že jsem soubor rozbalil - upravil buď soubor (ve skinu) nebo vyměnil soubory (datazip) a potom zabali zpět s tím, že koprese byla normal a typ komprese zip. U skinu jsem si udělal jiný název zip souboru, aby jsem ho poznal a datazip jsem přímo na kartě přepsal. Při startu navigace se ale začala před dokončením načtení znovu restartovat, takže jsem nakopíroval ty původní a soubory a vzdal to. Zkoušel jsem to při simulaci trati v jihlavském tunelu (délka tratě asi 1.8km) a při vjezdu do tunelu to udělá pouze náhled ze shora a jinak nic. Po vyjetí z tunelu se udělá zase 3d šikmý pohled. Nemáte někdo upravený skin dimkawa 1.70 nebo 1.71 a datazip pro rozlišení 480x272, aby to ukazovalo náhled tunelu a náhled křižovatek? Musí být v Nastavení vizuálního navádění v položce Pohled v tunelu zaškrtnutá nebo ne aby byl idět obrázek tunelu? Děkuji za radu
amatér píše:Člověče, máš alespoň přehled o tom, na která fóra a hlavně kolikrát svůj dotaz stále dokola kopíruješ?
viewtopic.php?f=77&t=2858&start=40#p92708
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod Bruca66 v 04 bře 2013 14:45

nerozbalovat - pouzit vkladani pomoci editoru treba Total Commander. Prochazi se uplne normalne jako na na HDD.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 06 bře 2013 08:48

To amater:
mám představu 2x, ale když mi nikdo neodpoví, tak to zkusím jinde starosto
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2013 09:49

Kdyby tu nikdo nehlídal pravidla fóra, vč. duplicity příspěvků = nestaral se, už by se tu v tom za chvíli nikdo nevyznal ani ten co sem chodí a čte denně.

Dělal jsi si spoustu úprav, rozzipovával a zazipovával data.zip, přejmenovával skin (nestačí přejmenovat .zip, ale i název skinu v info.ini, jinak Primo neví který skin načíst, jsouli tam dva různého názvu .zipu, ale stejného jména v info.ini a spadne) dokopírovával jsi soubory, atd. atd. přičemž v každém tomto kroku se mohla stát chyba.

Pokud na tvůj velmi široký dotaz nikdo předtím neodpověděl, není to tím, že by jej přehlídl, ale že řešení nezná, popř. by si na to musel sednout (s těmi tvými upravenými soubory) a obětovat mnoho času, aby tvůj problém rozlouskl, nebo chybu, kterou jsi udělal odhalil. Řešení není mnohdy na jednu větu od zeleného stolu, to už jsi za ty 3 roky na fóru snad zjistil.

Začni znova s čistou instalací vč. čistého data.zip, úpravy dělej ve skinu nebo v branding.zip a přidávej věci postupně a sám zjistíš, který krok neproběhl korektně
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod Jasper v 06 bře 2013 11:42

vrsovsky píše:To amater:
mám představu 2x, ale když mi nikdo neodpoví, tak to zkusím jinde starosto

A já doplním zatím jen varování! Na takovéto reakce jsem značně alergický! V případě opakování bude následovat tvrdší postih! Doufám že je to jasné!
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod Bruca66 v 23 bře 2013 11:28

Resil tu nekdo doplneny lang pro nove funkce?
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod mvalec v 23 bře 2013 14:04

Pripravujem SK, pri tej prilezitosti doplnim aj CZ.
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod bohdan v 25 bře 2013 14:45

Upravený Lang
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil bohdan dne 29 bře 2013 16:17, celkově upraveno 1
bohdan
 
Příspěvky: 9
Registrován: 05 lis 2011 23:43

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2.4

Příspěvekod mvalec v 25 bře 2013 16:10

Sľúbená SK aj CZ verzia langu.
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků