Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro Primo 2.4

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 11:06

viewtopic.php?p=91254#p91254 + doufám, že změny neděláš v data.zip, ale jelikož používáš skin, tak změny musíš provést ve skinu (jde o úpravu v souboru, který obsahuje jak data.zip tak i skin a skin je data.zipu nadřazen a změna v data.zip by se ti projevila jen ve stavu bez skinu).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 07 bře 2013 13:31

Tak jsem udělal úpravy dle nápovědy - v GJ skinu jsem změnil hodnotu v souboru templates.css TOP ze "30%" na "%ui.vLaneInfoSignpostHeight" a potom ještě v souboru navigatemap.ui jsem zvedl hodnotu "z". Výsledek se dostavil, ale ne takový jaký jsem očekával. Náhled tunelu je sice navrchu, ale stále v levém horním rohu. Nehnul se níže ani o píď. Co s tím
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 14:38

Asi (určitě) jsi udělal někde chybu, když to ostatním funguje. nechybí ti někde nějaký znak - písmeno, mezera, středník, dvojtečka, % atp. ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 07 bře 2013 15:17

Tady je tvar jak to je zapsáno GJ skinu:
.junctionview{
left:(ui_PropLayer.ShowTripBar ? 2% : 0);
top:%ui.vLaneInfoSignpostHeight;
w:100%;
h:100%;
z:(%navigation.junctionview_type == 0 ? 50 : 1);
align:"LEFT";

je tam něco špatně, nebo se mám podívat někam jinam? Jsou jiné soubory Lane pro tento skin a jiné pro skin DimkaWA? Předpokládám že ne a ve skinu DimkaWA mi to fungovalo dobře.
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 15:26

a složenou ukončovací závorku pod posledním řádkem máš ?

Já to mám třeba takto
Kód: Vybrat vše
.junctionview{
   top: %ui.vLaneInfoSignpostHeight;
   left:(ui_PropLayer.ShowTripBar ? 2% : 0);
   w:100%;
   h:100%;
   z:(%navigation.junctionview_type == 0 ? 50 : 1);
   align:"LEFT";
}
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 07 bře 2013 18:25

ano mám. Zkusil jsem tam dát tvoji verzi zápisu a je to pořád stejné. Levý horní roh úplně navrchu. Asi se to přepisuje ještě někde něčím jiným. Nemám stejně upravit i datazip?
Naposledy upravil vrsovsky dne 07 bře 2013 18:35, celkově upraveno 1
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 18:27

Zkoušel jsi smazat SAVE a pak to znovu spustit se skinem ?

Zkus když tak nakopírovat celý ten můj zápis tak jak je.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 18:55

Ne. Vše je jen o úprave pod: .junctionview{ ve skin\ui_igo9\common\ui\templates.css, a o změně (dohrání) obrázků v data.zip(nebo skin.zip)\config\junctionview viz viewtopic.php?p=91199#p91199

Nedělal jsi nějaké úpravy v souboru navigatemap.ui, především v sekci SIGNPOST & JUNCTION VIEW :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod vrsovsky v 07 bře 2013 20:18

Ano dělal jsem změny v navigatemap.ui, jak bylo uvedeno asi dva příspěvky pod tvým od uživatele szur z 21.1.2013.
Tak jsem smazal celý SAVE. Do GJ skinu jsem zkopíroval přesně co jsi uvedl výše. Po startu se to zeptalo na pár informací (jako při prvním zapnutí). Zvolil jsem GJ skin a při testu průjezdu Jihlavským tunelem to neudělalo vůbec nic - žádnej minináhled. Tak jsem zkusil skin DIMKAWA, kde to chodilo a taky nic - vůbec nic se nezobrazuje. Už tomu vůbec nerozumím. Kromě smazání save jsem neudělal žádné změny a nefunguje to ani v jednom skinu. :(
vrsovsky
 
Příspěvky: 22
Registrován: 12 úno 2010 23:32

Re: GJ skin pro Primo 2.4

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 20:43

zapnul jsi po tom smazání SAVE zobrazování náhledů tunelů v menu - nastavení - nastavení vizuálního navádění :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron