Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

utilita Wiman - originál

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod Subaruman v 27 lis 2012 00:55

Dobrá, vznesl jsem to jako námět k diskuzi, nicméně autor má vždy poslední slovo :). Každopádně je důležité, že za tím "projíždíte přes" Zuzana na okamžik zmlkne a není to jak to píšeš dohromady "Projíždíte přes Praha".
A co se týká definice slova obec, tak možná z pohledu zákona můžeme brát Prahu jako obec, ale pokud má obec sto obyvatel, nebo milión, tak já tam vidím rozdíl...
1101011 1100001 1101101 1101001 1101100
Subaruman
 
Příspěvky: 73
Registrován: 09 črc 2011 20:22

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod amatér v 27 lis 2012 01:01

:lol: :lol: :lol: A v té miliónové Praze, dostaneš pokutu za překročení povolené rychlosti ve městě, nebo za překročení povolené rychlosti v obci?
Subaruman píše:Každopádně je důležité, že za tím "projíždíte přes" Zuzana na okamžik zmlkne a není to jak to píšeš dohromady "Projíždíte přes Praha".

Jenže ta pomlka není dána souslovím "projíždíte přes", ale středníkem, který je na jeho konci, stejně jako u tvaru "obec ;"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod Subaruman v 27 lis 2012 01:23

Jenže já jsem nikde nepsal, že ta pomlka je způsobena tím mým vynálezem, to jsi mě možná špatně pochopil. Já jsem tam svého času měl čárku, myslím podle návodu SvoDy a teď jsem tam nechal tvuj středník, takže snad trošku tuším, která bije.
A co se týká akademické debaty o obcích, tak to radši vzdávám, to nemá cenu ;) :D
1101011 1100001 1101101 1101001 1101100
Subaruman
 
Příspěvky: 73
Registrován: 09 črc 2011 20:22

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2012 07:15

Moje čárky do toho netahej, ty se netýkaly překladů v dictionary.voice, ale doplněním dvou souborů config_xxx.lua, aby byly pauzičky za oznámením názvu cíle a před vyslovením slova "dosáhnete" viz viewtopic.php?p=89400#p89400. Pak jsem pauzičky mezi výrazy řešil úpravou .lua souboru v wimanovi viz viewtopic.php?p=87573#p87573 a to nebyly čárky, ale nahrazení .. "prázdným" výrazem .. L" , " ...
Pauzičky za oznámením názvu cíle a před vyslovením slova "dosáhnete" sice kupodivu stále fungují, mají ale ten problém viz viewtopic.php?p=89403#p89403 takže je to polovičaté řešení a koncepci .. L" , " .. jsem již opustil, jelikož s novými verzemi wiman a hlasem začala Zuzka zlobit (některé hlášky vynechávala.

Jak píše amatér, právě ten středník za překladem v dictionary.voice je onou pauzičkou za výrazem ve složených výrazech braných jak z překladů v dictionary.voice tak ze slov z dalších souborů v Zuzana.zip a tts_nua_v5.
Navíc ten středník v dictionary.voice nemůže být všude, kde bychom chtěli slyšet pauzičku (jak jsem se s tím zrovna já včera natrápil ví především Mirek a má žena :roll: )

Takže používám originál amatérův hlas a originál wimana a jediné, co si nyní ve wimanovi doplňuji je hlášení aktuálního času a zbývajícího času k cíli/PB v rámci některých hlášení.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2012 07:42

Co se týče obce, aniž bych snižoval význam hlavního města nebo krajských měst, souhlasím s amatérem, jelikož logika věci a předpisy (ty nemusí jít vždy ruku v ruce, ale v tomto případě ano) hovoří pojmech "v obci" a "mimo obec" jak ve věcech týkajících se správních území, hranicích (rozhraních) pro rychlostní limity, vyhláškových názvech příslušných dopravních značení, atd.

amatér píše:Uměl bych zadat pro Prahu místo hlášky "obec", "hlavní město Praha", ale co ostatní města? Potom by se někdo mohl cítit dotčený, že u Hradce Králové, u Ústí nad Labem, u Brna, Ostravy, Zlína, ... to nehlásí "krajské město...", ale obec
a co Olomouc sakra :!:
amatér píše:... udělám krajská města, a jsou města okresní, s rozšířenou působností, ...
a nezapomeň doplnit i městské obvody (části) měst statutárních (v nich by to mělo hlásit i ty, kdy tam si představuji hlášku např. "krajské město Brno, městská část Maloměřice a Obřany", a pak ještě prosím tě rozliš město a městys ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod vovi v 27 lis 2012 09:01

Dobrej nápad, Mirku - a kdybys nestíhal ty městský části, tak aspoň doplň "Sakra! Olomouc!". ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2012 11:07

Já bych prosil slovo "sakra" nahradit slovy "Ty jóó", nebo jinými citoslovci obdivu :lol:
A místo "Olomouc" bych prosil "Holomóc" :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod Labant Jan v 27 lis 2012 16:27

amatér za volby Název PB/Cíle děkujeme pěkně (paráda) :) .
MioMoov M610 LCD 5",unlock Visual iGO Primo 2.0 skin fmilan & amatér,mapy NQ
Uživatelský avatar
Labant Jan
 
Příspěvky: 158
Registrován: 29 črc 2010 08:07

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod SvoDa v 27 lis 2012 16:36

Nechci amatérovi ubírat zásluhy, dělá toho víc než my všichni dohromady, ale hlášení názvu cíle a PB je již v originálu wiman na světě téměř měsíc viz viewtopic.php?p=88964#p88964
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: utilita Wiman - originál

Příspěvekod Labant Jan v 27 lis 2012 16:42

Měl jsem na mysli Ti kdo by chtěli v hlášení slyšet celou adresu PB/cíle včetně města ale jinak patří poděkování samozřejmě všem i Tebe nevijímaje :) .
MioMoov M610 LCD 5",unlock Visual iGO Primo 2.0 skin fmilan & amatér,mapy NQ
Uživatelský avatar
Labant Jan
 
Příspěvky: 158
Registrován: 29 črc 2010 08:07

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků