Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přizpůsobení skinu

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod SvoDa v 22 srp 2012 10:03

%SDCARD% je zástupný (univerzální) výraz názvu karty, který nemusí být vždy "přečten".
Zkus na místo něj použít ten konkrétní, např. Storage Card, SDMMC... to záleží na typu přístroje a jak se ta karta v navigace hlásí jako úložiště
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 22 srp 2012 10:41

A jen tak mimochodem,(zkouším různé tipy zápisů pam.karty) ten zápis "content="\%SDCARD%\MobileNavigator\CONTENT",ten tam teď být musí??? Předtím jsem ho tam neměl, a hlášku global_cfg not fount" mi neházel !!!

Stále se NEDAŘÍ .

25.10.už se zadařilo.
Smazáním celé App v (ze) SYSu a už to šlape i bez iGO8 (přešel jsem pouze na Primo2). Nyní, Ne že by mi navigace nefungovala ale problém nastal, když jsem se snažil v SYSu zapsat cestu k obrázkům uložených v konkrétní složce na Paměťové kartě.
Přeložit (uložit) SYS do UNICODE (jak jsem se kdesi dočetl) v TC mi nepohohlo.Zřejmě v tom neumím chodit ale to už neřeším.
Vše dopadlo tak, že v době kdy jsem používal iGO8 tak v registrech přes TC jsem si všimnul v \\\REGISTRY\HKLM\Software\ (byl soubor) iGO8 .Toto jsem si (už ani nevím proč)zkopíroval a zálohoval. Nyní když jsem přešel pouze na iGO Primo2 tak jsem to zkusil použít a šlape to. Rozdíl je v tom, že Primo si vytvořil v registrech "zjednodušený" soubor, zatím co iGO8 si vytvořila i soubor s názvem úložného zařízení. (v mém případě to byl název "Paměťová karta")
Takto pak vypadá zápis v SYSu:
[oasis]
include_directories="%SDCARD%/MobileNavigator/CONTENT/Picture"
Přitom Paměťová karta je furt Paměťová karta a není potřeba ji nějak přejmenovávat a ani celý SYS ukládat do UNICODE.
Naposledy upravil EaU dne 25 říj 2012 08:17, celkově upraveno 1
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod SvoDa v 22 srp 2012 11:21

To je asi přístroj od přístroje, mnohé ten zápis mít nemusí
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod Ekky v 24 srp 2014 21:58

Ahoj kluci... mam otázku ohledně iGO 9.6.29.379219 je to Primo 2.4 ,jedná se o android verzi kterou se mi povedlo dostat do telefonu BlackBerry Q5 jenže... telefon má čtvercový display s rozlišením 720x720 takže při spuštěni iGa mi vyhodí hlašku nekompabilitě rozlišení... když jsem zkoušel uparvu v SYS.txt tak jsem docílil maximálně toho že se to sice načetlo ale grafika byla třeba široká a nevešo se to celé na screen... viz obrázek:

Obrázek

Nechci žádnou upravu skínu nebo vzhledu nic navic nebo něco takového.. rád bych jenom aby to bylo kompaktibilní s rozlišením... mužete mi poradit co se stím dá dělat?

PS: Jsem v tomhle amater takže prosím o polopatické vysvětlení :oops:

Děkuji za odpověd.
Ekky
 
Příspěvky: 8
Registrován: 24 srp 2014 21:39

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod ivosovi v 15 zář 2020 06:16

Pročítám forum, ale nemůžu najít zásadní otázku, jak změnit ve skinu pozadí u šipek manévru, horní info panel z výchozí modré na jinou barvu, jestli to jde přímo v color.ini, stejně, jako třeba šipky manévru.
ivosovi
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 led 2020 11:31

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků