Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Přizpůsobení skinu

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod SvoDa v 17 srp 2012 17:24

Toto fórum není primární zdroj skinů,ale i tady se najdou.
není třeba pročítat stovky stran, ale mrknout na seznam vláken třeba sem, pak bys našel pro Primo 1.1. třeba vlákna skin amatér pro PRIMO 2 nebo Skin fmilan & amatér pro PRIMO 1.1 atd. a stačí se jen podívat, pro jaké rozlišení jsou.

No a když nechceš pročítat, tak zkus vyhledávat přes zdejší vyhledávač

Pokud tu však nic nenajdeš, zkoušel jsi taky třeba toto :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 09:43

Tak vám děkuji pěkně.
amatér píše:.... držel bych se rady od Deer:.... a když to rozkliknu,tak zjistím že:
Přes časem jsem pro Primo 1.1 upravoval 800x480 do 400x240 a taky to stálo za prd.
Z toho usuzuji že magořit se s vlastním skinem nemá cenu.Dobře,jdu dál.
od SvoDa
seznam vláken třeba "sem". Ano,skinů je tam hodně ale to je to, čeho jsem se chtěl vyhnout.
nebo
třeba vlákna "skin amatér pro PRIMO 2".Zde se dočítám např.že:
Pouze pro PRIMO 1.1 480x272 Data.zip není určen pro kombinaci použití jiného skinu.
A když dám v tomto vláknu hledat:400x240, tak mi oznámí:Nebyly nalezeny žádné vhodné výsledky.
Nebo
nebo "Skin fmilan & amatér pro PRIMO 1.1". Tak jsem si hned z 1.stránky stáhl"Podrobnější popis naleznete v popisu úprav:Popis úprav Primo.zip"
Měl jsem za to,že zde budou konkrétní rady co a jak si mohu upravit.Ale bohužel.
A když dám tady hledat:400x240,výsledky jsou 2.,ale ani jeden mě nepotěšil.
A nebo
tak zkus vyhledávat přes "zdejší vyhledávač".Tak jsem to zkusil a výsledek opět žalostný.Když už jsen cosi našel "Re: PRIMO 2 ....Silver&Gold version 7.5"
tak zase zjišťuji, že k tomu není ČJ.

Pánové, já to vzdávám a přiznám se ještě k jednomu.Nejsem natolik zběhlý a zkušený, abych se hned dokázal orientovat ve všem.Měl jsem za to, že když vás poprosím o pomoc při dohledání konkrétní věci,že snad se najde někdo,kdo mi ji opravdu pomůže najít.
Nezlobte se tedy na mě, ale pomáhat druhým, vaším stylem (odkazovat ho na další odkazy) když vás poprosí, když je v nouzi,není vždy zcela na místě. Není se pak čemu divit, že některá témata pak mají xxx stran. Nic méně,i tak děkuji všem za ochotu a snahu mi pomoci. EaU
PS.
Možná se najdou tací, kteří si řeknou: "Tak si nas..!".Přál bych si, aby tito se zdrželi jakých koliv dalších komentářů, neboť tím maximálně prokážou svou inteligenci
a jen zbytečně tu plení zdejší témata a tyto stránky.
PS.
Omluva všem,za tak obsáhlý příspěvek.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod amatér v 18 srp 2012 10:18

Rozlišení 400x240 opravdu není běžné. Takže ve tvém případě je opravdu nezbytné, buď se smířit se základem, pokud již funguje, nebo hledat. Já osobně skin na zakázku dělat nemíním, a to říkám, za sebe, zcela upřímně.

Pokud chceš, jednu radu ti dám,v navigatemap.ui si najdi řádek:
<BUTTON class="next_maneuver" z=50 visible=%navigation.is_in_simulation disable />

a změň ho na
<BUTTON class="next_maneuver" z=50 visible=%navigation.is_in_simulation disable alpha=20 />


Tím dosáhneš alespoň toho, že ten modrý proužek bude průhledný.

Má rada, řídit se radou od Deer, směřovala hned na následný příspěvek od velsak (tebou citovaný), v něm Deer popisuje, jakým způsoben jde přizpůsobit skin 800x480, tvému rozlišení.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 10:51

Možná trapná otázka, ve které složce toto "navigatemap.ui" hledat?
amater píše:data.zip\ui_igo9\common
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod tomasii v 18 srp 2012 19:11

Zkoušel jsi třeba použít rozlišení 800x480 a pomocí příkazu Stretch ho transformovat na 400x240? Mohlo by to jít. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 19 srp 2012 07:50

Nezkoušel,"pomocí příkazu Stretch ho transformovat na 400x240? "
Protože nevím jak.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod SvoDa v 19 srp 2012 08:07

Ikdyž jsi napsal, že nechceš nic vyhledávat ani pročítat a chceš jen konkrétní odpovědi na konkrétní otázky, zkus se přeci jen naučit na tomto fóru především hledat a až pak se ptát.
Věř nám, že spousta z toho, na co ses tu ptal, a ptát se třeba ještě budeš, se tu už řešila. Právě tím, se dotazy na různých místech stále opakují, se fórum stává nepřehledné.

Zadáním slova stretch do zdejšího vyhledávače bys docílil 46 výsledků hledání a hned na první straně výsledků např. tohoto odkazu
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/prikaz_stretch.html
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 22 srp 2012 07:47

Tak jsem se dneska k tomu dostal. Vše v pohodě až na to, že mi to hlásí"global_cfg not fount"
Zápisy v SYSu dle návodu
[interface]
resolution_dir="800_480"
vga=0
extra_settings=1
laneinfo_signpost_enabled=1
clearcity=1
a
[rawdisplay]
screen_x="800"
screen_y="480"
highres="0"
stretch="1"
driver="gdi"
provedeny! Ve složce Content-global_cfg-global_cfg.zip tam mám! (s předchozím Data.zipem,před úpravou SYSu to šlapalo) Tak proč ta hláška? Co jěště ???
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod SvoDa v 22 srp 2012 08:10

ta hláška bývá zpravidla důsledkem toho, že Primo nemůže najít cestu k adresáři "content", čili s úpravami ohledně stretch nemusí souviset.
Tedy, máš cestu ke content v sys.txt špatně zadanou nebo ti ten zápis v sys.txt chybí a Primo ho vyžaduje, např. pro případ, kdy se jmenuje karta (úložište) "Storage Card" a Primo máš na kartě v adresáři pod názvem "Primo" je zápis takovýto
Kód: Vybrat vše
[folders]
app="\Storage Card\Primo"
content="\Storage Card\Primo\CONTENT"
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Přizpůsobení skinu

Příspěvekod EaU v 22 srp 2012 09:33

Výpis z mého SYSu Kdy mi primo fungovalo:
[folders]
app="%SDCARD%/MobileNavigator"
has_secondary_root=0

Nyní:
[folders]
app="%SDCARD%/MobileNavigator"
content="\%SDCARD%\MobileNavigator\CONTENT" Toto je to, co si mi zřejmě v podstatě radil,nebo tak jsem to aspoň pochopil
has_secondary_root=0

Píšu to proto, proto že teď nevím,na čem jsem. Když dám spustit, tak jen hrabe a hrabe ale spustit se nechce. Přitom mi už žádnou hlášku nehází !?! Ba ani tu,že pro NEDOSTATEK PEMĚTI,program nelze spustit.

Po resetu mobilu a po novém spuštění, hláška global_cfg not fount opět (nevím teda PROČ ?), nabíhá !
Naposledy upravil EaU dne 22 srp 2012 10:20, celkově upraveno 1
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků