Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin ZoZo

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod adrian.gulo v 15 úno 2012 12:31

nový skin ZoZo 2.0.9
Kód: Vybrat vše
http://uloz.to/xefb6K7/desktop-rar


zmeny : zobrazenie viac info na displayi počas navigovania, ako napr. názov obce,príchod čas....Je potrebná aj nová utilita.
Ostatné to isté ako z predchádzajúcej verzie
Pribudla zmena: ohladom zobrazenia skladiem ,,a hlavne uloženie do pamäti aktuálnej skladby pri ukončení Prima. Po štarte a spustení skladby prehráva od uloženej "pozície".
CD menič :
Kód: Vybrat vše
http://uloz.to/xcapUJJ/cd-zip

Na SD kartu nakopírujte obsah : MUSIC/CD_1-CD_8 .
Na správnu funkčnosť meniča je potrebné do sys.txt dopísať:

[oasis]
include_directories="MUSIC::%root%/SDMMC/MUSIC/CD"

SK lang , vhodný pre ZoZo skin
Lang_Slovak.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil adrian.gulo dne 16 úno 2012 23:10, celkově upraveno 3
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 15 úno 2012 14:20

čeština pro skin ZoZo 2.0.9
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 15 úno 2012 17:10

neví někdo jak dostat zpět do skinu tlačítko "více" pod kterým se nachází další volby jako:místa okolo kurzoru,přidat do oblíbených,zobrazit polohu kurzoru atd.

zadávání trasy

Obrázek

no a po stisknutí "Zvolit město" zmizne prostřední tlačítko "více"

Obrázek

kde mají být tyto volby

Obrázek
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod expertdb v 17 úno 2012 11:25

Řeším takový problém s úpravou skinu, spíše všeobecně. Potřebuju zmenšit text "km/h", ale jen někde. Obecně u všech textů to není problém.Stačí změnit hodnotu v "Templates css". Já ale vlastně potřebuju vytvořit nový SPEEDTEXT, který by použil. A to se mně nedaří. Je to vůbec možné nadefinovat? Díky za radu.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod fmilan v 17 úno 2012 14:52

Vytvoř si třeba SPEEDTEXTT, tak přejmenuj ty speedy, které chceš změnit a v udělej nový SPEEDTEXTT z origo SPEEDTEXT změnou toho co potřebuješ.
Ovšem pokud chceš změnit jen velikost jednotek, pak je to jinde (templates):

Kód: Vybrat vše
TEXT.value_unit {
   top: 0; bottom: 0; z: 10;
   valign: "BOTTOM";
   fixedwidthnumbers: 1; clipstyle: "none";
/*-------------fmilan-----------------*/
/*   font: (OWNER.FONT); fonttype: (OWNER.FONTTYPE); fontsize: (OWNER.FONTSIZE * 80 /100); */
   font: (OWNER.FONT); fonttype: (OWNER.FONTTYPE); fontsize: (OWNER.FONTSIZE * 70 /100);
/*------------------------------------*/
   clicked_coloring: (OWNER.CLICKED_COLORING);
}

A opět - pokud to chceš jen někde, musíš vytvořit své vlastní value_unit a doplnit do těch speedů
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod expertdb v 17 úno 2012 22:13

A opět - pokud to chceš jen někde, musíš vytvořit své vlastní value_unit a doplnit do těch speedů


Tak teď nějak nerozumím jak doplnit value_unit do speedů ?

Položku SPEEDTEXT v konkrétně Navigatemap jsem nahradil SPEEDTEXTXX. V Element_def.ui jsem vytvořil novou část: SPEEDTEXTXX

Kód: Vybrat vše
<define_element SPEEDTEXT[color=#FF0000]XX[/color]  textmodel_speed speed fonttype fontsize=10 font align="CENTER" mode=1 clicked_coloring=0>
   <implementation>
      <property speed value=(OWNER.SPEED // ( OWNER.TEXTMODEL_SPEED ? %{OWNER.TEXTMODEL_SPEED} : -1 ) )>
      <property text_padding value=0>
   </implementation>
   <aligner class="value_unit">
      <TEXT  class="value_unit value" glowtype=(OWNER.GLOWTYPE) glowsize=(OWNER.GLOWSIZE) color=(OWNER.COLOR) color2=(OWNER.COLOR2) text=(builtin.format(L"%{speed[%D]:*}",speed,OWNER.MODE))>
      <TEXT  class="value_unit"       glowtype=(OWNER.GLOWTYPE) glowsize=(OWNER.GLOWSIZE) color=(OWNER.COLOR) color2=(OWNER.COLOR2) text=(builtin.format(L"%{speed[%U]:*}",speed,OWNER.MODE))>
   </aligner>
</define_element>


Jenže nevím, jak přiřadit value_unit v Templates.css právě k tomu SPEEDTEXTXX ?
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod fmilan v 17 úno 2012 23:48

V souboru element_def.ui jsou jednotky definovány pomocí TEXT class = xxxxx

;-Speedtext-------------------------------------------------------------------------------------------------------
<define_element SPEEDTEXT textmodel_speed speed fonttype fontsize=10 font align="CENTER" mode=1 clicked_coloring=0>
<implementation>
<property speed value=(OWNER.SPEED // ( OWNER.TEXTMODEL_SPEED ? %{OWNER.TEXTMODEL_SPEED} : -1 ) )>
<property text_padding value=0>
</implementation>
<aligner class="value_unit">
<TEXT class="value_unit value" glowtype=(OWNER.GLOWTYPE) glowsize=(OWNER.GLOWSIZE) color=(OWNER.COLOR) color2=(OWNER.COLOR2) text=(builtin.format(L"%{speed[%D]:*}",speed,OWNER.MODE))>
<TEXT class="value_unit" glowtype=(OWNER.GLOWTYPE) glowsize=(OWNER.GLOWSIZE) color=(OWNER.COLOR) color2=(OWNER.COLOR2) text=(builtin.format(L"%{speed[%U]:*}",speed,OWNER.MODE))>
</aligner>
</define_element>

Tak si udělej svůj SPEEDTEXTT, do něj si dej svoje value_unit (třeba jako expert_value_unit) a to definuj v templates tak jak potřebuješ.

Musíš doplňovat a upravovat v návaznostech . Na tom je Primo postavené. Už to prostě není iGO8.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod expertdb v 18 úno 2012 11:29

Tak to nezabralo. Konkrétně se pokouším upravit druhý "chlíveček" ve vašem skinu v infobaru. Pokud vše přepíšu, vytvořím, tak v tom poli není vůbec žádný údaj :evil: .
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod fmilan v 19 úno 2012 03:00

expertdb píše: Konkrétně se pokouším upravit druhý "chlíveček" ve vašem skinu v infobaru. Pokud vše přepíšu, vytvořím, tak v tom poli není vůbec žádný údaj :evil: .

Jsem trochu mimo - jsme ve vlákně o skinu ZoZo :?
Pokud jde o fm+am, popiš to přesněji v příslušném vlákně.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod expertdb v 19 úno 2012 12:11

To byl takový obecný dotaz k úpravám. Primárně používám skin ZoZo, ale ten upravuji k obrazu svému :) . Tudíž jsem použil parádní infobar z fm-am a vněm jsem chtěl upravit tu velikost jednotek km/h. Už mně to funguje. Postup je zcela správný jenom mně chyběla tečka mezi zápisy v Template. Teď už jsem zase blíže k dokonalosti :D :D . Moc díky za pomoc.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron