Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin ZoZo

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod klausz v 07 dub 2012 15:26

nevite nahodou nekdo, jestli je k mani skin zozo pro primo 1.1 a rozliseni 480x272? pokud ano, bylo by mozne uverejnit odkaz? diky
IGO Primo 8.5.9.142948
Sbertaud 13v.2.0EUR+
Dreimgo DG100BT
Simvalley SP-100, Android 4.0.4
klausz
 
Příspěvky: 105
Registrován: 31 kvě 2009 07:41

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 07 dub 2012 16:49

podle těchto stránek je ZoZo jenom od Prima 1.2 Takže by možná stálo za to,si Primo aktualizovat o verzi výš.Určitě tím nic nezkazíš.
Kód: Vybrat vše
http://www.igo8navigation.com/index.php#c6
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 12 dub 2012 06:02

Tak od verze 2.0.8 do nejnovější 2.0.11 je nějaká chyba s vykreslováním mapy a vůbec celá práce s operační pamětí stojí za prd.Zkusil jsem naplánovat delší trasu např: Praha- Gradač (Chorvatsko) a po vypočítání trasy,když dám přehled trasy na mapě,tak se Primo hryže,občas nějaká hláška s nedostatkem paměti atd.
Zkoušel jsem to i v emelátoru a úplně stejný problém.A je úplně jedno jestli mám zapnuté nebo vypnuté zobrazování 3d terénu,poi,3d budov.

Překvapuje mě,že to sem ještě nikdo nenapsal.
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Mirus v 12 dub 2012 06:55

On je to moc hezký skin co se grafického zpracování týká . Jenomže těch chyb tam je až moc . Pro mě je nějak funkčně nedodělaný . Chvíli jsem si s ním hrál v emulátoru a jednou mi nešlo to , jindy ono (loading , speedcam , zobrazení rychlosti ve spořiči atd ) , není k němu není 100%ní čeština ... :cry: :cry: :cry: :x
Možná z těchto , možná z jiných dalších důvodů :?: ho moc lidí nepoužívá a proto se něm moc nepíše .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 12 dub 2012 09:33

njn,je to tak,cpe do toho blbůstky a pak to beztak nechodí a přidají se věci,které chodily. Třeba telepules mi chodilo ve verzi 2.0.8,v dalších verzích se mi ho už zprovoznit nepodařilo,themechanger ten jsem snad nerozjel vůbec,ani nevím co by to mělo dělat.
Ale i po tom všem zůstávám u verze 2.0.7kl, kde jsem si teda doplnil chybějící tlačítko-viz. příspěvky výše,změnil si ikony radarů.Vyhovuje mi vzhled,velký manévr,možnost nastavit si vlastní zvuky pro radary atd,zobrazení předstihu nebo zpoždění,blokování silnic,změna barvy písma a možnost nastavit si vlastní náklon mapy včetně přehledové mapy a zobrazení obrázku horizontu.
Třeba u amatera@fmilan mi vadí to tlačítko na náklon mapy,které je furt zobrazené a nemožnost mít jejich úpravu ve formě skinu.Zatímco vychytávka v zakázání zobrazovaní radarů bez nutného restartu se mi líbí.

škoda,že nevím jak se skiny dělají nebo aspoň nějak více upravují,složil bych si jinak vlastní.


Jo a ta čeština by se dala opravit,ale řekl bych,že vše potřebné je přeloženo,dělal jsem můj amatérský překlad,ani jsem nevěděl jak začít a ani nechápu správný postup,protože na určité sekce ve skinu je potřeba použít malinko jiný zápis a nestačí do Dictionary.lang napsat originál text a do uvozovek český překlad
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod expertdb v 12 dub 2012 09:52

Něco jsem dopřekládal ,ale sem-tam se objeví něco nepřeloženého. Pokud na to nezapomenu, co to bylo, tak přeložím ;) . Tak vyzkoušejte a dějte vědět . Jinak je to tak jak píšete. Zbytečně moc fičůr,které brzdí Primo. Něco jsem už vyházel,něco přidal z ostatních skinů. Nejvíce se mi líbí poslední úprava změny písma prima-kurzíva.Velk édíky fmilan-amater ;) . Teď zkouším barevné zobrazování jenotlivých tras alá Dimka-Tomsoft. Ve 1.2 to bylo ok,no teď mi tam ještě něco chybí.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Mirus v 12 dub 2012 10:07

Češtinu jsem si tak nějak udělal svoji , abych se skinem mohl vůbec něco dělat . U některých funkcí jsem z překladu (Google) vůbec nepochopil správný význam . Dám to sem a můžete na ni mrknout . Třeba si v ní něco upravíte a zase bude o něco lepší . Ona je podobná skinu Silver & Gold 7.5 , tak tu sem dám taky .
P.S. Anglicky neumím !!! :oops: :oops: :oops:

Lang_Czech_Silver_&_Gold_7.5_Mirus.zip
Lang_Czech_ZoZo_2.0.10_Mirus.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod fmilan v 12 dub 2012 10:32

Julinaa píše:...Třeba u amatera@fmilan mi vadí to tlačítko na náklon mapy,které je furt zobrazené...

Nevím, o kterém tlačítku mluvíš. Já nic takového furt zobrazeného nemám :?

Julinaa píše:...a nemožnost mít jejich úpravu ve formě skinu...

Ta možnost je. Stačí si branding přejmenovat dle libosti, dát ho do složky skin a pro denní i noční navolit totéž ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod Julinaa v 12 dub 2012 14:33

hmm,tak to tlačítko na náklon jsem si asi spletl s jiným skinem,ikdyž ve Vaší úpravě ten náklon moc korigovat nejde,nějak zmizela možnost zapnout přehledovou mapu třeba jenom na dálnici.Ale spíš by mě zajímalo jak upravit jiný skin,aby fungovalo to krásné vypnutí radarů bez restartu Prima.
Jo a ta změna brandingu na skin mě teda nenapadla,furt se psalo,že se skin testuje a pak ticho,tak jsem ani netušil,že to takhle jde.Zkusil jsem to a funguje to.V jakém pořadí se to vůbec načítá? Hlavní je skin,pak to bere z brandingu a nakonec z datazipu?

Asi toto ale patří spíš do jiného tématu,tak sry.
China 5" 600MHz HD 800x480,WinCE 6,128 RAM,4GB,8GB micrSD class4,Primo 2, mapy převážně TT
Julinaa
 
Příspěvky: 68
Registrován: 20 pro 2011 06:43

Re: Skin ZoZo

Příspěvekod fmilan v 12 dub 2012 14:48

Odpověď je zde
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků