Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod adrian.gulo v 09 led 2012 14:20

potvrdzujem : najjednoduchší spôsob Mapchanger-u je popísaný od amatéra...... prepnúť si Profily a definovať mapy do nich

Hračka a jednoduché a hlavne, že totálne bez problémové
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod tomasii v 09 led 2012 14:28

Jj, taky to tak používám. Škoda jen, že zmizela ta ikonka vpravo dole (proto jsem použil připravenou cestu přes kompas).
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 09 led 2012 15:01

wagonek píše:Ještě ám otázku na fmilana / amatéra, zda neuvažují v dalších verích přidat i název města / vesnice v mapě? Podobnou vychytávku má GJ a mě to přijde šikovné.

stačí v navigatemap.ui přidat to červené
; NAVIGATION MAIN *****************************************************************************************************
<layer ui_EasyNav_Main z=40 visible=(!%lua.dragMode)>
<implementation>
<property CantShowNextManeuver value=(!%route.list.navigated.has_navigable_path && %navigation.car_pos_valid && %map.primary.center_follow)>
</implementation>
<DIV class="cockpit">
<SPRITE class="cockpit_background">

<BUTTON right=0% top=78.5% w=20% h=7% z=5 resize_bmp=1 bmp="mapbutton.bmp#3" visible=((%navigation.car.address.city != L"" && %navigation.car.is_incity) && !%lua.vEasyNavTripInfoOpen) onrelease=sc_ShowWhereAmI >
<TEXT class="font_info bd" fonttype=bb_ww left=-7% top=21% w=120% z=25 align="CENTER" color=#000000 glowtype=1 color2=#FFFFFF glowsize=2 fontsize=16 text=(%navigation.car.address.city) visible=((%navigation.car.address.city != L"" && %navigation.car.is_incity) && !%lua.vEasyNavTripInfoOpen)>
</BUTTON>
Název města s podkladem se bude nacházet dle uvedených souřadnic při pravém okraji hned nad sbaleným trojtlačítkem (co tam má fmilan&amatér nevím, takže to může zavazet, ale lze se se souřadnicem pohrát. S rozbalením trojtlačítka název města i s podkladem ale, aby nezavazel, zmizí.
Po kliku na název města se objeví obrazovka "Kde jsem".
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod wagonek v 09 led 2012 15:43

Supr, díky, mám to tam :) Jen ještě upravím pozici, jelikož se překrývá s kompasem :)
GoClever T76 GPS
wagonek
 
Příspěvky: 90
Registrován: 13 črc 2009 14:41

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod amatér v 09 led 2012 15:47

V tom umístění je spousta dalších věcí. Ale pokud se někomu chce, může to tam být a bude to překážet.

Údaj o aktuální poloze se dá vyvolat přes volbu Kde se nacházím (butonek aktuální ulice), nebo kliknutím na údaj o nadmořské výšce, vyskočí informace o trase. Při nenaplánované trase a přijmu GPS je pouze údaj o poloze, při naplánované trase je tam údaj o aktuální poloze (vlevo) a o cíli (vpravo).
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod caco v 09 led 2012 17:52

ďakujeme chlapci za skin,som sa tešil naň a nesklamal a až dnes som sa tu dostal.
caco
 
Příspěvky: 111
Registrován: 12 led 2011 11:23
Bydliště: Trenčín

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod somik v 09 led 2012 19:25

Skin jede na C 720, možná pár postřehů: nejede mi TMC, sice ladí, ale nanaladí, vyzkouším ještě zápis do sys.txt a uvidím, při hlášení radaru mi to hlásí cizím jazykem, snažil jsem se prolézt nastavení, ale úpravu zvuků jsem pro radary nenašel, snad mi tam něco zůstalo z Dimky, nebo z Gurjona.Teď večer jsem si všiml, že mi to nenabízí automaticky náhradní trasu. Při přepočítávání už to neukazuje uspořený čas a vzdálenost.
Jinak paráda, kdybych na toto nebyl taková lama, rád bych taky něčím přispěl :?: :idea:
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod amatér v 09 led 2012 19:43

TMC pro MioC720 do system.ini, ne do sys.txt! Jde o to aby se to jen chytlo, potom, už si to upraví zápis na aktuální a bude fungovat.

[tmc]
auto_tuning="1"
last_known_tmc_station="1045"
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_GNSPORT"
saved_config_port="1"
saved_config_portname="COM"
saved_last_frequency="1045"
saved_last_tuning_mode="1"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod fmilan v 09 led 2012 20:43

somik píše:... při hlášení radaru mi to hlásí cizím jazykem...

Toto řeší soubor data.zip/project_config/igo9.ini , skin to neřeší.

somik píše:...Teď večer jsem si všiml, že mi to nenabízí automaticky náhradní trasu...

Máš to zapnuté v Nastavení vizuálního navádění?

somik píše:... Při přepočítávání už to neukazuje uspořený čas a vzdálenost...

A taky to nikdy neukazovalo (tedy skin fm+am)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod mirek22 v 09 led 2012 21:31

Kluci všiml jsem si že jde tam nastavit u příštího manévru jde nastavit vzdálenost nebo čas do manévru ale pokud by to bylo možné aby tam bylo obě možnosti (čas aj vzdálenost).
Pokud ne nevadí aj tak ste udělali skvělou práci
Navon N 750 / Primo 9.6.5.245577 (6.07.2012) ,Micro SD Kingston 32GB
Samsung Galaxi Sau ROM JW8 2.3.6 SGS
Semaphore 2.7.4
Uživatelský avatar
mirek22
 
Příspěvky: 269
Registrován: 10 zář 2008 20:43

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků