Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod fmilan v 08 led 2012 20:21

Cesta je popsána v návodu.
Je využíván externí mapchanger IvoK, který musíš umísti na kartu do adresáře Mapchanger. Zároveň je potřeba povolit funkci v Dalším nastavení - Systém.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod amatér v 08 led 2012 20:23

@ pithy
máš v podpisu nějak moc přístrojů, ale nepoznám z toho, v kterém máš PRIMO 2 a na kterém je tedy tem problém. Ještě na upřesnění, Automatické ladění je spuštěno pokud je jeho tlačítko zašedlé a aktivní je tlačítko Vypnout automatické ladění.

@ szur
pokud máš vše správně nastaveno, po kliknutí na tlačítko mapchanger, by mělo dojít k vypnutí navigace a spuštění externího mapchangeru ivo K.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod pithy v 08 led 2012 20:27

@ amatér:
Nejde mi to na Dejvidu6 a jen u Primo2. A ta tlačítka jsem samozřejmě vyzkoušel - všechny alternativy :-). Ale už to řeším tak dlouho, že se na to vykašlu. Dík
Ale ještě přidám dotaz. Abych mohl používat tvůj skin, tak jsem na Dejvidu používal datazip pro 480x272 (s patřičným zápisem v sys.) Znamená to tedy, že teď můžu (při využití skin A+F) použít přímo upravený datazip pro 800x480 ? (Já myslím, že ano. Jen kontrolní dotaz).
MODECOM MX2 HD : SDHC 32 GB, Primo 2.0;
Google Nexus 7
Uživatelský avatar
pithy
 
Příspěvky: 232
Registrován: 02 kvě 2009 21:48

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod fmilan v 08 led 2012 20:40

Ano.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod wagonek v 08 led 2012 22:52

Parádní skin, díky za něj! Jenom mám takovou drobnost. Nešel by do skinu zakomponovat klasický Mapchanger, jako je v GJ/Dimka?
GoClever T76 GPS
wagonek
 
Příspěvky: 90
Registrován: 13 črc 2009 14:41

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod amatér v 08 led 2012 23:21

Šel,
Co se mne týče, nemusel by tam být žádný. fmilan je jiného názoru. Jenže po zkušenostech z PRIMO 1.2, kdy občas docházelo k zatuhnutí při směně map a stejně pomohl jen klasický restart navigace, vytvořil fmilan volání externího mapchangeru a současné vypnutí PRIMO. Jde vlastně jen o to, že po směně map je nutno jen znovu spustit PRIMO.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod wagonek v 08 led 2012 23:25

Jasný, mě u Prima 1.2 ve spojení s GJ / Dimkou šlapal mapchanger bez problémů a měl možnost přepínat i POI. Změna map = automatický restart Prima (u mě bez problémů)
Já po ČR používám mapy CEDA, ovšem čísla popisná mají lepší Navteq (hlavně u vesnic) tak se mi Mapchanger docela hodí, když jedu do neznáma :)
GoClever T76 GPS
wagonek
 
Příspěvky: 90
Registrován: 13 črc 2009 14:41

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod Mirus v 09 led 2012 00:15

U mě dříve vítězil nejmenovaný skin , ke kterému fungoval MapChanger bez problémů . Tento skin (Skin fmilan & amatér pro Primo 2) je parádní a v tom případě , když to jenom malinko půjde , tak se pro něj přimlouvám za MapChanger . Externí mi nevyhovuje .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod tomasii v 09 led 2012 00:27

Skin mi běží dobře, ale mapchanger ne. Po stisku tlačítka kompasu zobrazí menu s tlačítky Změnit mapy/Zrušit a po stisku Změnit mapy skočí do základního menu C520 s chybovou hláškou: There is no application associated with './utility/fmimapchanger'. Run the application first...
Když klepnu ve složce Storage Card/Primo/Utility na fmimapchanger.exe, tak vše běží.

Kde může být zakopanej pes?

EDIT: Ve skriptu pro volání externích aplikací - v branding.exe/ui_igo9/common/ui/customized.lua je ve volání mapchangeru psáno:
START_APPLICATION("./utility/fmimapchanger.exe","")
Ta tečka před /utility je OK? Má znamenat shodnou složku?
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Skin fmilan & amatér pro Primo 2

Příspěvekod Joska v 09 led 2012 06:26

Naprosto stejně se to chová i mě. Skin běží perfektně, ale mapchanger ne. Stejná hláška jako u tomasii. Navon N650
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků