Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin DimkaWA pro Primo 2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod kubrticek1 v 14 led 2013 16:35

Já zas narazil na verzi Skin diMkaWA_P156 GpsForum.W.(pokračování Tomsoft). A z této verze jsem použil ty 4 ikony na úvodním menu s podfunkcemi krátký a dlouhý stisk.
Stačí použít "start ui" do skinu. Cesta ui igo9, pak common, do ui. Pak už jen najít v ui igo9 v 800x480 (nebo jiném rozlišení) najít 5 bmp souborů (ikon), rozdělených tečkou (např. fuel.rest).
Velmi pěkné a funkční. (jak v 153a Tomsoft, tak v P170)
kubrticek1
 
Příspěvky: 109
Registrován: 07 dub 2012 21:50

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod CadillacCZ v 14 led 2013 20:21

Vím...používám i DimkaWa 156a (nevim jestli je to ten co popisuješ) a tam taky jsou 4 (vpravo) přesně na to co potřebuju při jízdě i bez trasy. A krátký a dlouhý stisk...super udělaný. Teď mě to konečně šlape podle představ (aspoň softwarově).... jen ty mapy teda ten kamion vodí...hamba blit. Ale to už sem nepatří ;)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod Jason v 19 led 2013 18:14

@kubrticek1

Máš SZ.
HTC HD2 WM6.5, Igo Primo2 480x800 skin DiMka
Jason
 
Příspěvky: 49
Registrován: 06 dub 2009 13:51

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod CadillacCZ v 19 led 2013 23:02

Ví někdo jak je možný, že se při jízdě v tunelu z jedné strany ukazuje obrázek tunelu a když jedu zpět, tak se z druhé strany obrázek neukáže..přitom Zuzka hlásí délku tunelu. Je to při použití skinu DimkaWa 156a a mám pocit, že před tím na verzi 153 se ukazovaly obrázky z obou stran. Myslím že se tak chovají i některé výjezdy z dálnice. Některé se ukazují a některé ( které se před tím ukazovaly ) tak se teď neukazují. Nevím jestli je to způsobený skinem, nebo je zase problém mezi sedadlem a navigací :?
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 20 led 2013 09:37

To nesouvisí se skinem, ale s daty v mapě (.fbl), možná, že v předchozí verzi map byl tunelový nebo křižovatkový junctionview (JV) v obou směrech, v aktuálních již jen v jednom.
také je možné, že v okamžiku, kdy se má objevit JV se na displeyi objeví něco, co jej už nezobrazí, nebo se v simulaci nezobrazuje vše tak, jak v reálu, nebo (pokus o vtip) si Primo pamatuje, že jsi ten tunel před chvílí projížděl v opačném směru a už víš jak to v něm vypadá :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod CadillacCZ v 20 led 2013 11:29

:D a je zajímavý, že všechny tunely vypadají uvnitř stejně :D .... No.... já si myslím že správnější odpověď bude to.....že se něco zobrazí, co zabrání zobrazení juctionview tunelu...protože mapy jsme měl pořád stejný (NQ 2012 Q3) a taky se stalo, že mi třeba zůstala "viset" dopravní značka "sbíhání pruhů"na displayi až do konce cesty...a přitom vše ostatní fungovalo normálně. Tak není to žádný neštěstí, byl to spíš jen dotaz, jestli je možný aby se toto dělo.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod amatér v 20 led 2013 11:59

CadillacCZ píše::D a je zajímavý, že všechny tunely vypadají uvnitř stejně :D

Pro zobrazování tunelu je pouze jeden obrázek *.bmp, takže to ani tak moc zajímavé není.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod CadillacCZ v 20 led 2013 12:29

Jeee...to je přece jasnééé :D .....to byla jen reakce na SvoDův (pokus o vtip) ;) :lol:
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod CadillacCZ v 28 led 2013 16:58

Vzhledem k tomu, že ve skinu Dimka Tomsoft 156a se mi duplikují údaje na obrazovce ( viz. obrázek v zeleném a červeném ohraničení ) bych byl vděčný za to, jak odstanit tu spodní lištu. Ano, zjistil jsem že jde úplně zprůhlednit, ale to není to stejné jako aby tam nebyla vůbec, protože i po zprůhlednění se tam zobrazuji ty údaje. Ještě se omlouvám za použití obrázku někde odtud, ale mě nefunguje emulátor se skinem :( ...tudíž nemůžu udělat svůj. Na zobrazení toho co je třeba ale stačí.

upraven_.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: Skin DimkaWA pro Primo 2

Příspěvekod jablonex v 28 led 2013 20:29

CadillacCZ píše:Vzhledem k tomu, že ve skinu Dimka Tomsoft 156a se mi duplikují údaje na obrazovce

Tu levou stranu můžeš nastavit i jinak.
1. Průměrná rychlost jízdy.
2. Celková doba jízdy. (Údaje kolik času už jedeš)
3. Celková vzdálenost jízdy. (Údaje kolik jsi kilometrů už ujel)
obr_0001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NAVON 760
Uživatelský avatar
jablonex
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 čer 2010 21:39

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků