Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin amatér pro PRIMO 2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 10 úno 2013 16:06

lang a voice je jedna věc (co se má hlásit a jak má být to, co je v angličtině přeloženo do češtiny, ale máš-li tam ticho, tak je důležité, co máš
a) co máš v sekci [speedcam_category:14] v data.zip/ project_config/igo9.ini :?:
b) co má skin diMka za text v <row Alert14 text=???? ... ve variable_def.ui v sekci <userlist extendedSpeedCamList... :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 10 úno 2013 16:09

To co píše SvoDa je správně, když se tím budeš řídit, není důvod aby to nefungovalo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 10 úno 2013 16:16

I pro Primo 2 a 2.4 stále platí to, co jsem psal kdysi zde (ve spodní části příspěvku pod nadpisem Hlas TTS.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod CadillacCZ v 10 úno 2013 16:22

jo...člověče...tam bude zakopanej čokl..... v sekci [speedcam_category:14] v data.zip/ project_config/igo9.ini ....bylo jen toto:

; S P E E D C A M - C A T : 14
[speedcam_category:14]
approach_beep_sound=!proxi

přitom DATA.zip byl stejnej jak u mě, ale tam tento problém vyřešil skin Dimka sám ( tam zase byly problémy s těmi ikonkami ) ;) .....až vlastně tady vidím, že tu vlastně nic není :D Dám zápis a pojedu testnout...děkuji Vám chlapci za pomoc.
Naposledy upravil CadillacCZ dne 10 úno 2013 16:30, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 10 úno 2013 16:26

tak si do iGO9,ini napiš to, co jsem psal já a taky to všechno popisuje Jasper zde a pokud dobře vidím, má tam i upravené ikony radarů a variable_def.ui pro skin diMka (u toho variable_def.ui si je porovněj, ať to nepřeplácneš následně diMkou upravovaným a jen si dle Jasperova souboru uprav tu sekci radarů v sekci <userlist wCameraSettingName ???
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod CadillacCZ v 10 úno 2013 16:31

*SVODA
Aby jsme si rouměli :-) Dimku už neupravuju....toho mám vyladěnýho.....ale skin AMATER pro PRIMO 2 a tam mě to u těch policajtů nemluvilo....A taky jak odkazuješ na GJ pro primo 1.1...ty brďo :shock: tam to přece nemůžu najit... když jsem hledal pro jiný skin ;) a i kdybych to našel tak protože je to pro jinou verzi bych se to ani neodvážil vyskoušet :D každopádně moc děkuji za rady. Jdu to projet.

EDIT: A právě proto, že mě fungoval tento DATA.zip s dimkou ( a tam to v této kategorii mluvilo ) ....tak mě nenapadlo, že bude problém v data.zip.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 10 úno 2013 16:36

Jak jsem psal, to co byla úprava pro GJ pro primo 1.1. koresponduje se stejnou,jen pravidelně aktualizovanou, Jasperovou dB radarů i nyní a proto to jde použít i pro skin amatér&fmilan pro Primo 2 (ne ten starý skin, ale ty zápisy do iGO9.ini ohledně TTS ;) )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 10 úno 2013 17:01

Zápis pro ; S P E E D C A M - C A T : 14 je potřeba upravit ve skinu (branding.zip), ne v data.zip!
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod CadillacCZ v 10 úno 2013 17:09

*Amater
:D nooo a jsme u toho...zase vše jinak ...samozřejmě to mám upraveno v DATA.zip ( i když mě napadl branding, ale raději jsem se držel návodu)...a konečně to funguje....jak budu psychicky vyrovnanej, tak to předělám do brandingu ;)

*Svoda
ano, jak říkáš ...zápisy lze použít. Jsou ale někde odkazy typu : Pozor, nelze použít pro ten a ten skin ( verzi ) tak má člověk strach něco přepsat. Už tolik záloh pro případ návratu, že nevím která je stejně ta poslední. Teď mě fungují konečně všechny 3 navigace co jsou v rodině, tak mám na chvilku pokoj ( než se zas někomu začne líbit jinej skin ) ;) Takže ještě jednou...Vám oběma (to je divný slovo, chtěl jsem se mu vyhnout :D )... díky moc za pomoc :)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: skin amatér pro PRIMO 2

Příspěvekod amatér v 10 úno 2013 17:15

Že bych, z posledního sdělení, byl moudrý, to se napsat nedá, ale hlavně, že to funguje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron