Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Chybějící klávesnice

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Chybějící klávesnice

Příspěvekod ramael v 16 črc 2011 10:59

Zdravím všechny.
Zkoušel jsem si dát Primo do GoCleveru GC-3540 od Directu. Stáhl jsem příslušný data.zip ze stránek tomasii. Vše funguje super jak jsem zvyklý ze starého Mia až na chybějící klávesnici při volbě vyhledat konkrétní adresu. U ostatních voleb se klávesnice zobrazuje, ale jakmile chci vyhledat konkrétní adresu klávesnice se nezobrazí a Primo zamrzne. Po všech možných léčebných kůrách které se tu při podobných problémech řešili jsem zjistil:
  • že nic z toho nefunguje
  • problém je v data.zipech
Po odzkoušení přes stretch jsem zjistil že tímto neduhem trpí všechny data.zipy kromě data.zipu pro rozlišení 420x272.
Nahlédl jsem do těch data.zipů. Projel jsem přes filtr "diff" takové soubory které obsahovaly v názvu "key" nebo "adres", ale krom jiných souřadnicových hodnot jsem žádné rozdíly (třeba chybějící řádek) neobjevil.
Při testování jsem vždy vymazal složku save a do sys.txt jsem mimo pár řádků pro stretch udal jen cestu ke kartě a systému. Asi mě někde něco uniká...
Máte někdo nějaký nápad, či už jste se s tím setkali a jak se Vám to podařilo vyřešit?
Předem díky za jakýkoli podnětný příspěvek
ramael
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2011 18:04

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron