Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod amatér v 18 lis 2011 21:30

Jo je to tak, jedná se o to přidat kanál alfa do obrázku signpost_template_fade.bmp, to ale musíš sám , ty to chceš měnit (udělej ze šedé, šedivější, ale alfu zachovej).
Já nevím co na těch tabulích všichni máte
Kód: Vybrat vše
http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?p=58739#p58739
, vždyť ten default je přirozený.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod bio v 02 led 2012 23:04

zdravím,
chci se zeptat ,v GJ skinu jsou automaticky nahrány radary,myslím ty ikonky (nemám hlášení TTS) nebo tam je potřeba ještě něco dohrávat,anebo se mi nebudou zobrazovat vůbec když nemám to hlášení. jde mi hlavně o kamery infra na křižovatkách a stacionární radary. mluvit by to nemuselo,mohlo by to občas pípnout :shock:
Navon 670 IGO Primo 1,2
bio
 
Příspěvky: 114
Registrován: 23 dub 2011 13:49

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod vovi v 03 led 2012 06:42

Ano, skin GJ (a ostatně i default skin Primo) je plně vybaven pro zobrazování radarů. Ale příslušný soubor s radary (obsahuje umístění, typ a rychlost) si musíš sehnat a nahrát do adresáře Content\Speedcam. A pak taky vše nastavit - POZOR: nastavování tlačítky ze skinu funguje pouze při přijímaném signálu GPS!!
Více zde: viewtopic.php?p=56451#p56451
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Kacun v 16 pro 2012 18:28

Zdravím,mám HTC Desire X rozlišení 800x400 verze IGO Primo 9.6.7. 235654 dle výpisu
Info o programu.Potřeboval bych skin GJ na tuto verzi ,ale jaksi se v těch verzích
nevyznám a nemohu to najit.Pomůže někdo?
Kacun
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 črc 2009 07:57

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků