Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2011 15:41

myslím, že by to mělo být takto
<SPRITE sprLaneInfoEasy class="laneinfo" visible=((!%lua.vgjLaneInfoTop || %lua.SignpostOn || %lua.SignpostVisible) && !%lua.HwyPoiListIsVisible) overmaplayer>

mášli tam totiž vykřičníky všude (i u %lua.SignpostOn || %lua.SignpostVisible), tak vlastně kladeš podmínku: ukaž info o pruzích tehdy, když na obrazovce NENÍ info o pruzích nahoře, ani cedule (návěští), coož by ve druhém případě znamenalo, že se budou zobrazovat tak jak teď = bez návěští = s návěštím budou mizet)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod velsak v 30 srp 2011 16:01

Já to bral obráceně. Kdy nechci vidět pruhy? Jen když jsou pruhy nahoře a současně jsou vidět cedule
tj. jen když %lua.vgjLaneInfoTop && %lua.SignpostOn && %lua.SignpostVisible
No a když udělám negaci této konjunkce, tak mě vyjde to co jsem napsal.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2011 16:05

pokud jsem to ale dobře pochopil, byl tu požadavek, aby s cedulema pruhy nemizely, ale byly vidět i s nimi :? a s vykřičníkem u %lua.SignpostVisible by se pruhy nezobrazovaly s tabulemi.
Dokonce si myslím, že tento parametr by pro případ, kdy chci pruhy i cedule (nezávisle) ve visible nemusel být vůbec, čili jen takto
<SPRITE sprLaneInfoEasy class="laneinfo" visible=(!%lua.vgjLaneInfoTop && %lua.SignpostOn && !%lua.HwyPoiListIsVisible) overmaplayer>
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Majkims v 30 srp 2011 19:01

Tento poslední zápis od Svody udělá přesně to, co jsem chtěl - zobrazuje se obojí zároveň.
Díky moc
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod velsak v 30 srp 2011 19:56

@svoda: ale u tvého zápisu pokud %lua.SignpostOn=0/false, tak se nezobrazí ani pruhy a to snad záměr nebyl.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 30 srp 2011 20:10

Co to znnamená %lua.SignpostOn=0/false :?: :?

SignpostOn samo o sobě neznamená "zapnuto", ale funkci zobrazování/nezobrazování cedulí (nastavuje se v vizuální nastavení - směrovník, čili jinak řečeno cedule (SignpostOn) budou/nebudou vidět).

Když dáš před SignpostOn vykřičník, tak vlastně říkáš, aby se něco dělo (zobrazilo) pouze tehdy, pokud cedule nejsou vidět.

Řešil jsem majkimsův požadavek, aby s cedulema pruhy nemizely, ale byly vidět i s nimi a výše uvedený zápis to dělá => objeví se info o pruzích, chvilku na to "přibudou" cedule, jsou vidět oboje a pak společně za křižovatkou zmizí. Sám jsem to nakonec odzkoušel a majkims funkčnost potvrdil.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod velsak v 30 srp 2011 21:02

%lua.SignpostOn=0 znamená, že se nebudou zobrazovat tabule, ale přece se přitom může zobrazovat info o pruzích ne?
To ale v případě tvého <SPRITE sprLaneInfoEasy class="laneinfo" visible=(!%lua.vgjLaneInfoTop && %lua.SignpostOn && !%lua.HwyPoiListIsVisible) overmaplayer> nepůjde.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 31 srp 2011 05:06

nechci zde zabíhat do podrobných rozborů visiblů, natož polemizovat, na to mám fakt málo času, ale !%lua.SignpostOn
- neznamená, že se nebudou zobrazovat cedule (diskutovaný visible se týká toho, kdy má být vidět lineinfo a ne cedule).
- znamená stav, kdy cedule na mapě nejsou vidět, resp. tam nemají co dělat (rovné úseky)
- neznamená u cedulí žádném případě stav "vypnuto" protože to by se nezobrazovaly vůbec, ani v křižovatkách ("viditelnost", resp. aktvivní funkce zobrazování cedulí se zapíná a vypíná v vizuální nastavení - směrovník.
- je ve visiblu pro pruhy v tomto tvaru (s vykřičníkem) v defaultu a proto se pruhy vypínají v okamžiku, kdy naskočí cedule, nikdy by se pruhy nezobrazovaly spolu s cedulemi, o což majkimsovi šlo, jelikož takovýto visible pruhům nařizuje zobrazovat se, jen když nejsou "vidět" cedule = pruhy nezobrazovat (zhasnout), když se objeví cedule.

To vše už jsem ti zde ale psal a nevím, proč to opakuji.

Šel by udělat i zápis, aby se pruhy zobrazovaly zároveň s cedulemi, ale to by bylo kontraproduktivní, jelikož info o pruzích se jednak objeví o něco dřív než cedule, druhak se pruhy objevují i tam, kde cedule vůbec nejsou a treťjak byl sovětský brankář, takže jsem to nechal tak, jak jsem to napsal a funguje to jak má.

Už ti i sám majkims napsal, že to, co jsem zde uvedl je to, co potřeboval a to co popisuji, takže to místo dohadování zkus. Možná si to i zkoušel a jestli ti to nefunguje, máš tam stále nějakou vlastní úpravu, protože jestli ti to nefunguje, tak tam máš něco o jinak.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod tomasii v 31 srp 2011 08:25

Jinými slovy "!" (vykřičník) před výrazem znamená jen jeho negaci. Výraz se i nadále uplatňuje (není vynechán), ale jako obrácená podmínka celého zápisu. I to chtěl Dan řici tím, že se nejedná o vypnuto, ale o změnu jejich viditelnosti. To ale asi víš.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod velsak v 31 srp 2011 09:15

Vím, samozřejmě. Mě to funguje už asi půl roku v pohodě a ve visible nemám nic, jen jsem chtěl pomoct, řekl bych že jsme se asi trochu nepochopili, každý máme na mysli něco jiného. Nechme toho, hlavně že to všem funguje.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků