Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod mirek22 v 14 zář 2011 21:32

Potřeboval bych poradit jak zvětším nahledy křižovatek vím že to tu někde bylo ale nenašel jsem to .
Děkuji moc
Navon N 750 / Primo 9.6.5.245577 (6.07.2012) ,Micro SD Kingston 32GB
Samsung Galaxi Sau ROM JW8 2.3.6 SGS
Semaphore 2.7.4
Uživatelský avatar
mirek22
 
Příspěvky: 269
Registrován: 10 zář 2008 20:43

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 15 zář 2011 05:51

Jestli používáš originál GJ skin, tak tam přeci není co zvětšovat, junction view je přes celý display.
Jestli používáš GJ skin v Si úpravách, tak tam byla provedena tato amatérova úprava (a je to taky v prvním příspěvku tohoto vlákna, kde je souhrn "Si" změn, popsáno :!: ), tak si ji "odstraň" = vrať zpět původní zápis full místo quarter a smaž sekci DIV.quarter
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod peppa v 20 zář 2011 20:48

Už delší dobu mi vrtá hlavou, jak zobrazit přímo z mapy geotagovanou fotku. Sice se mi zobrazí v mapě jako POI, po kliknuknutí se mi zobrazí pouze název souboru, stejně tak i po stisku "i" pro další informace. Uniklo mi něco, nebo se to nedá to v GJ skinu nijak udělat? Vím, že se dají zobrazit si přes Menu - Prohlížeč fotografií, ale když člověk jede kolem něčeho, co má jako ten obrázek, tak by se i rád rychle podíval, jak to vypadá... Dík
Navon N660: iGo Primo 1.2.1 + MapChanger + Gj Skin + rastrové mapy + TTS Zuzana
.:: iGo Primo detailně a srozumitelně >>> pokračovatel iGo Prima pro začátečníky a Aktivace videa a hudby v menu Navonu ::.
peppa
 
Příspěvky: 199
Registrován: 09 črc 2010 17:29

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 21 zář 2011 05:38

o ničem takovém nevím.
Nevím, jak udělat to, aby klikem na ikonu na mapě (je nejspíš společná pro všechny gpsfoto) se zobrazila právě ta, kolem které jedeš :(

Amatér tu kdesi popisoval, jak se dá k jednotlivým POI bodům editovat (dopisovávat) texty a informace, ale aby se zobrazila rovnou ona fotka, to by tam v té obrazovce s informacemi muselo být tlačítko s nalinkovanou cestou k oné fotce s využitím prohlížeče obrázků
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod happy66 v 16 říj 2011 20:56

Svoda píše:

Jelikož se objevili tvorové, kteří zdejší a i jakékoliv cizí práce sloužící k nezištnému vylepšování navigačního programu iGO např. na skinu Gurjon bezostyšně používají za účelem vlastního obohacení na různých slevových či aukčních serverech, končím tímto se zveřejňováním svých verzí skinu Gurjon.
Odkazy na tyto své a IvoK úpravy jsem z tohoto fóra odstranil.
Děkuji za pochopení a mnohým z Vás děkuji za dlouhodobou dosavadní spolupráci,
SvoDa


Tak to je škoda. Skvělý skin ve Tvé úpravě... :!:
Jak k tomu přijdou ti poctiví co mají skin pouze pro svou potřebu?.... :roll:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 17 říj 2011 07:13

Z toho, že zdejší úpravy skinu Gurjon bude používat každý jen pro svou potřebu jsem bohužel vycházel.
Opak se ukázal pravdou a já zde neumím oddělit zrna od plev.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod somik v 17 říj 2011 11:01

To je teda maximální škoda, protože jsem se vždy těšil na nějaké další funkce až je vyzkouším na svém strojku. :( ,
hned bych ty obohacovače kopnul někam :!:
Například když jsem jel v létě do chorvatska, jel jsem se 3 navigačkami (na každé jiné mapy) a na dvou byl GJ skin ve Vaší úpravě. policajti, co mě stavěli před Rakouskýma hranicemi nevěřícně kroutil hlavou , docela jsme si pokecali. :D
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Mirus v 17 říj 2011 13:21

A co to přesunout do viewforum.php?f=66 ? Sice nejsem členem , ani jsem zatím nezkoumal jak se jím stát , ale trochu ochrany by to mělo . Jenomže to by asi bylo zase o tom , kdo by se mohl nebo nemohl členem stát . Kdo pozná , že dotyčný má jenom dobré úmysly ? Asi by v tom byl zmatek :? .
Takže to byl špatný nápad .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 17 říj 2011 13:45

no právě. Nechci tady kádrovat, komu svou práci poskytnu a komu ne, čili kdo mi připadá spolehlivý a kdo už ne, a buď to budu dávat všem, od čehož jsem upustil, nebo bohužel nikomu.
Úpravy jsem vždycky dělal pro sebe, aby soft, se kterým jezdím, testuji či experimentuji splnil, především co do navigační obrazovky s mapou, moje "požadavky" :lol: a jen jsem se pak o tu radost podělil, kdyby se to někomu dalšímu zalíbilo, ať má taky radost, když už to existuje.
Určitá skupina zlatokopů mi tu práci však znechutila tak, že nemám na další úpravy, natož jejich zveřejňování, chuť.

V každém případě, "až mne to zase chytne" se případné další změny dají "publikovat" třeba popisem příslušných úprav určitých .ui souborů atp., které si případný zájemce aplikuje do svých souborů, a ne stahováním mnou či IvoK naservírovaných "hotovek".
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Mirus v 17 říj 2011 14:50

Ke třetímu odstavci - tak "až Tě to zase chytne" - i tak by to šlo .
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků