Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.2

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod SvoDa v 31 srp 2011 09:41

ok, ukončíme to, jen s malou poznámkou pro ostatní - mazání visiblů je řešením (ne zcela ideálním) pouze pro individuální úpravy, jelikož pak funkce funguje ("něco" se zobrazuje) vždy, bez ohledu na omezení ve visiblech předtím uvedených.

Kdybych např. smazal visible u červené kulaté značky překročení rychlostního limitu na silnici, byla by tam pořád, přestože jedu pod limitem.
Howk :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod velsak v 04 zář 2011 09:28

Tak mě při dlouhých cestách po dálnicích napadlo, že často netuším jestli jedu do kopce nebo z kopce.
Přemýšlím proto o implementaci nějakého typu "variometru". Nikde jsem na nic podobného nenarazil (možná jsem hledal blbě).
Nezkoušel jste někdo něco takového?
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Danny_S v 04 zář 2011 09:46

Mně by se zase líbilo mít možnost navolit si při výběru trasy, že chci co nejméně stoupání anebo co nejmenší stoupání kvůli sjízdnosti a kvůli spotřebě paliva. :-)
Např. při jízdě z Trutnova do Vrchlabí vedou 2 cesty: první je přes Rudník a je víceméně po rovině a ta druhá je přes Jánské Lázně a je do kopce hodně táhlá a tam by např. kamiony v zimě měly dost velký problém to vyjet, nebot to už je v horách s velkou nadílkou sněhu, že i linkové autoBUSy tam mají občas problém to vyjet.
Sice normálně navigace tam navádí spíše přes ten Rudník, ale někde jinde by to tak být nemuselo.
Radši bych si vybral delší cestu, ale s malým stoupáním než kratší, kde by se mi auto zadýchalo a už by to nezvládlo vyjet.
Je to jen moje skromné přání a technicky by to bylo asi těžko proveditelné, ale líbilo by se mi to. :-)
Možná by to šlo vypočítat z údajů povrchu, ale možná také ne.
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod tomasii v 04 zář 2011 10:03

Taky by bylo vhodné, kdybych mohl navolit, že mám v nádrži tolik a tolik litrů paliva (alternativně benzínu, nebo nafty, popř. i LPG) a chci po cestě tankovat a pak Primo spočítalo trasu i s ohledem na cenu paliva u Primem vybrané pumpy na jím zvolené trase. Nevím, jestli by to někdo do skinu nedoplnil, ale zas by to nemusel být pro něj takový problém. ;)
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Danny_S v 04 zář 2011 10:10

tomasii>
Tady v Cesku by to bylo jako nošení dříví do lesa, ale naprosto bych to chápal při cestě do zahraničí, kdy by mi Primo nabídlo první možnou benzínku - načtenou samozřejmě z POI - s ohledem na stav paliva v nádrži, spotřeby a také, kolik chci mít v nádrži, než budu znovu tankovat např. z důvodu, že bych počítal s eventualitou, že budu stát někde v koloně hodinu dvě, tak abych měl něco více do rezervy pro strýčka Příhodu. :-)
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod amatér v 04 zář 2011 14:48

To sluníčko dneska pere. Naštěstí už taková vedra nebudou.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod toja v 04 zář 2011 19:02

Hmm..., na to by som sa moc nespoliehal, sluncem to nebude ;) :lol:
Joying Car Radio GPS Navigation HD system on the basis of Android & ARM Cortex-A53 Octa-core PX5 & iGO LUNA
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
toja
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 210
Registrován: 01 zář 2008 14:53

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod Subaruman v 04 zář 2011 21:00

Jo a mě by se zase líbilo, kdyby byla taková funkce, že ťuknu na tlačítko a ono mi to vyhledá nějaké diskrétní místečko, kde bych se mohl v klidu vyčůrat. No zkrátka když to na mě neodkladně příjde, tak abych někde nebudil pohoršení. Mohla by být nějaká ikonka přímo v kokpitu a třeba přes tu rastrovou mapu by se našel nějaký lesík. A nebo by to šlo přes POI? No to bych nechal na odborníky, ať se s tím nějak poperou...

:D :D :D :D :D
To jsem se zase takhle večer zasmál, chvíli jsem až myslel, že čtu vlákno Vtipy :lol: Ale vážně, kdo z vás před nějakými patnácti lety tušil, že kdy bude nějaká krabička, které se bude říkat navigace? Takže kdoví, třeba se jednou všichni dočkáme...
1101011 1100001 1101101 1101001 1101100
Subaruman
 
Příspěvky: 73
Registrován: 09 črc 2011 20:22

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod tomasii v 04 zář 2011 22:54

Tak tuhle funkci bych uvedl na prvním místě. Letos jsem najel o dovolené několik tisíc km a funkce by se opravdu hodila. Je to hozená rukavice. :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: GJ skin pro PRIMO 1.2

Příspěvekod amatér v 05 zář 2011 06:45

No, a aby mě zas někdo neosočil, že se vysmívám, ale radou nepomohu, pak
- 1. velsak
Tam je to jednoduché zapni si zobrazení nadmořské výšky (je to v default, ale pevně věřím, že ještě několikrát dublováno ve tvých úpravách), pokud se číslo pod nápisem postupně zvyšuje, jedeš do kopce, pokud se zmenšuje, jedeš z kopce, pokud je konstantní jedeš po rovině.
- 2 danny_s
U tebe je to složitější na fyzičku. Musíš do Vrchlabí na náměstí a tam v pravidelných intervalech poskakovat ve spirále tak dlouho, až se ti povede kopec, na kterém Vrchlabí stojí sešlapat do úrovně Turnova. Má to však jedno nebezpečí, ke konci již musíš opatrně, protože by si se mohl dostat do situace, že budeš řešit obdobný problém, ale opačně, když budeš moc dupat, mohlo by se stát, že Vrchlabí bude níž než Turnov, a pak je to začarovaný kruh.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků