Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Utility pro úpravce skinů

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod vovi v 06 říj 2010 20:11

Jestli tu někdo z vás najde podobně nazvané vlákno, pak prosím o upozornění a omlouvám se za sklerózu - pamatuju si, že jsem něco podobného zakládal, ale už si nepamatuju, na kterém fóru... :oops:

Chci jenom upozornit, že jsem si tvrdě naběhl - celé dopoledne jsem se vztekal nad tím, že sebemenší úprava v DATA.ZIP vedla k tomu, že Primo odmítlo nastartovat a ještě před loadovací obrazovkou zobrazilo hlášku v angličtině (doslova si to nepamatuju, adrenalin stříkal všemi otvory a zatemňoval zrak): "není možné nalézt odpovídající rozlišení 480×272 ani alternativní skin, aplikace se ukončuje". Jediné, co pomohlo, byla nová instalace ze zálohy. A po menším zásahu do DATA.ZIP zase dokola.... Stačilo třeba odmazat jeden řádek v IGO9.INI a bylo...
Nakonec mi docvaklo - pro editace ZIP souborů používám 7-ZIP a nedávno jsem ho upgradoval na verzi 9.x (doma 9.11, v práci čerstvě 9.17). A pejsek je zakopanej právě tam - DATA.ZIP zabalený pomocí této verze (alespoň v default nastavení) není kompatibilní s PRIMO a to ho prostě nedokáže načíst :!:

Takže se vracím ke starší verzi 7-ZIP, která fungovala zcela korektně a s kompatibilitou problémy neměla.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod Miroš v 06 říj 2010 20:34

Já používám Total Commander a tam problémy nejsou. A je fakt, že se to tu někde řešilo.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod vovi v 06 říj 2010 20:40

Já to o TC vím (ale nepoužívám ho, protože mě nebaví to klikání na 1-2-3 při staŕtu ;) ); a problematika ZIPování se řešila opravdu jinde - já měl ale na mysli podobně nazvané vlákno s utilitami pro tvůrce. Asi to bylo opravdu na sousedním fóru.

Každopádně ale stará verze 7-ZIP je OK (konkrétně 4.65), problémy nastaly teď u těch 9.x
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod amatér v 06 říj 2010 21:45

Zásadně WinRar :D Také bez problémů.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod Miroš v 07 říj 2010 08:50

Vovi, možná myslíš ce4you.cz
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Utility pro úpravce skinů

Příspěvekod adrian.gulo v 28 úno 2012 14:50

WINRAR - nepoužívajte winrar verzie 4.10 a 4.11 . Nie sú vhodné pre úpravu v PRIME, všeobecne.
Obsahujú zatiaľ neopravené chyby. Program chybne spakuje - zabaluje . Tým pádom Primo hlási chybu.
na jazykovej verzii nezáleží...
U verzii 4.01 je všetko OK
MIO C-520 - iGO PRIMO 2

Prestigio Geovision 5850HDDVR-iGO Primo 9.6.7.299158
adrian.gulo
 
Příspěvky: 255
Registrován: 28 pro 2011 17:49
Bydliště: Slovakia , Štúrovo


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků