Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skin amater pro PRIMO 1.1

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod Jasper v 08 říj 2010 09:07

Jo jo moc hezký. Akorát že pro 480x320 si s tím budu muset trochu pohrát. :roll:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod Ivo K v 08 říj 2010 09:19

Mirku, díky! ;) :D

A bude to mít na těch našich mini repráčkách nějaká vert? No, musím to otestovat.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod amatér v 08 říj 2010 09:36

Mám obavu, že je to věc čistě estetická, nepoznal jsem žádný rozdíl při nastavení šoupátek. Ono to tam bylo sice celou dobu, jen ta stupnice byla zcela průhledná. Možná by mohli dát zprávu uživatelé Navonů.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod Ivo K v 08 říj 2010 10:00

Jj. Bylo to tam, když sis to zapnul v extra nastavení.

Vložil jsem příslušné soubory do skinu GJA2.16_Si a šoupáky se už zobrazují a jde s nimi samozřejmně posouvat. :D :D Barvu zvuku jsem otestoval(v C720) v Primo-přehrávači na sluchádka, ale posunování šoupáků nemá žádný vliv. Domnívám se tedy, že Cx20 nemají zaintegrovaný potřebný HW pro úpravu barvy zvuku. :(
Nechápu také tu duplicitu. Myslím si, že by měl fungovat buď ekvalizér nebo basy+výšky. Oboje se má totiž týkat zvuků a varování.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod amatér v 13 říj 2010 00:06

Jedno malé nastavení junctionview
Snap_2010.10.13 00.38.23_002.png
Snap_2010.10.13 00.38.56_003.png

Úprava je celkem jednoduchá. V navigatemap_480_272.ui najděte zápis:
Kód: Vybrat vše
<layer ui_NavigateMapJunctionView z=20 visible=(%navigation.want_junctionview && %navigation.has_junctionview && !%lua.JunctionViewHiddenByUser) onshow=sc_JunctionViewOnshow onhide=sc_JunctionViewOnhide>
    <SPRITE sprJunctionView x=0 y=0 w=480 h=272 z=1  align="LEFT" OVERMAPLAYER onclick=sc_HideJunctionView>
</layer>

a změňte hodnoty x;y;w;h, třeba takto, jak je na obrázku
<layer ui_NavigateMapJunctionView z=100 visible=(%navigation.want_junctionview && %navigation.has_junctionview && !%lua.JunctionViewHiddenByUser) onshow=sc_JunctionViewOnshow onhide=sc_JunctionViewOnhide>
<SPRITE sprJunctionView x=280 y=85 w=200 h=113 z=1 align="LEFT" OVERMAPLAYER onclick=sc_HideJunctionView>
</layer>

Pozor: Je vždy třeba pamatovat na poměr stran náhledu junctionview ! Zde jsem použil šířku 200 pixelů (w=200) a výšku 113 pixelů (h=113), tedy poměr proti původnímu rozměru (w=480 h=272) 1 : 2,4 (200x2,4=480; 113x2,4=271,2 =272)

Používáte-li jiné rozlišení postup je obdobný. Náhled můžete umístit dle svých představ pouhým nastavením hodnot x/y, můžete přidat i hodnotu alpha, vše prostě záleží jen na Vaší představě. ;)

Samotné obrázky nijak neupravujte, ponechte původní. :ugeek:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod SvoDa v 13 říj 2010 06:07

Vypadá to velice zajímavě, ikdyž právě proto, že se tyto reálné křižovatky od reálného stavu téměř vždy liší, mám junctionview raději vypnuté a nepoužívám ho. Na tomto "dvojobrazu" (mapa + junctionview) to jde nádherně konfrontovat.

Na prvním screenu to vypadá, že máš pokračovat rovně, po hlavní, čili de facto ignorovat sjetí z dálnice, ale ve skutečnosti máš právě z dálnice sjet na sjížďáku. Spíš by ten obrázek junction view měl být v opačném gardu, aby byl správně.

Na druhém screenu už je to sice lepší, ale spíš bych zde než "rozdvojení dálnice" očekával taktéž sjížďák z dálnice jako na prvním junctionview, v tom opačném gardu.

Je mi jasné, že omezený počet a typologie "junctionview".bmp nemůže pokrýt všechny typy křižovatek, ale mělo by být jistě odlišeno, jestli jde o sjetí z dálnice (na správnou stranu), nebo o rozdvojení silnic.

Zajímavé by taky bylo porovnat tímto "dvojobrazem" (mapa + junctionview) tutéž křižovatku v různých mapách, jestli si vybírá stejný .bmp, ale to je spíš do diskuse ve vlákně o junctionview.

V každém případě tato kombinace zobrazení je výborný nápad ;) a rád se tímto k této funkci vrátím ;) , díky.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod hladik2 v 13 říj 2010 13:43

bohužel stále ukazuje původní juction,zápisy nepomohli.Používám ale úpravu Fmilan,nevadí to??
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod fmilan v 13 říj 2010 14:30

Petře, u mě dobrý ;)
Dal jsi tam ty zápisy z "citace" ? Ty v code jsou původní.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod hladik2 v 13 říj 2010 14:41

Ano dal do data.zip a pak z pilnosti do branding(Fmilan) a stále mám původní velikost.
Kód: Vybrat vše
<layer ui_NavigateMapJunctionView z=100  visible=(%navigation.want_junctionview && %navigation.has_junctionview && !%lua.JunctionViewHiddenByUser) onshow=sc_JunctionViewOnshow onhide=sc_JunctionViewOnhide>
<SPRITE sprJunctionView x=280 y=85 w=200 h=113 z=1 align="LEFT" OVERMAPLAYER onclick=sc_HideJunctionView>
</layer>
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Skin amater pro PRIMO 1.1

Příspěvekod fmilan v 13 říj 2010 15:04

Do originál data.zip nezasahuj. Vše co je v brandigu má přednost.
Jinak u mě to jelo "na první zapojení" a líbí se mi to - Míro dík ;) , dobrá vychytávka.

Blbá otázka: zastředníkoval jsi původní zápis pokud jsi doplňoval a neupravoval?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron