Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Poloprůhledné panely

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Poloprůhledné panely

Příspěvekod Lakva v 15 črc 2010 13:11

...alias směrové tabule, alias návěští, alias signposty... ono se tomu říká různě.
Odpovídající patch, co jsem dělal pro GJ do iGo 8 nefunguje, takže jsem udělal nový pro Primo. Je to tady jednodušší, stačí změnit jeden soubor.

Patch stačí jednoduše rozbalit a potom celý třeba pomocí totalu vpakovat do vašeho datazipu (pro libovolné rozlišení), samozřejmě s nahrazením existujících souborů. Průhlednost panelů je potom cca 40% (namísto původních 0% - zcela neprůhledné). Šlape to i s gurjonovým skinem, ostatní jsem netestoval, ale pokud váš skin tento obrazek z nějakého důvodu nenahrazuje, mělo by to šlapat taky.
Najdete to na adrese http://www.hornihrad.cz/lakva/Primo-Pru ... gnpost.zip
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Poloprůhledné panely

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2010 13:13

jj, nějakou dobu to již používáme - viewtopic.php?p=49093#p49093 a vycházely jsme z tvé "koncepce" pro iGO8 ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Poloprůhledné panely

Příspěvekod Lakva v 15 črc 2010 13:16

Aha, jak si s Primem hraju krátce, tak mi to tady zcela uniklo...
No nic, tak to potom, prosím, smázněte...
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Poloprůhledné panely

Příspěvekod SvoDa v 15 črc 2010 13:17

není důvod nic mazat, je vždycky lepší mít více zdrojů ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků