Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.1.

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 29 kvě 2010 12:26

Tady je LangCZ. Poslal jsem to Jonasovi, ale ještě to nevyložil.
Kód: Vybrat vše
http://ho12.sweb.cz//Lang_Czech.zip
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2010 13:09

Díky Fitor, dobrá práce.
Ještě ti tam ledasco chybí, ale zrovna máš přeloženo to, co já ne, takže jsem to zkompletoval a toto je výsledek:
Dictionary.zip
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 29 kvě 2010 13:28

Chlapi, v tom překladu se objevuje hláška Desaturovaný náhled obrazovky. V čem vidíte desaturaci?
Vycházeje z definice: Desaturace = zbavený původních vlastností (odbarvený). To mi nedává smysl.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2010 13:36

Já to nepovažuji za definitivní stav.
Přesný překlad by byl asi Obraz nesytý (nenasycený) barvami.
Jen to jen souhrn překladů všech výrazů a jednotlivé výrazy jistě budou diskutovány.

Proto jsem zatím Gurjonovi nic neposílal.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 29 kvě 2010 14:36

Opravený a doplněný Lang_Czech:
Kód: Vybrat vše
http://ho12.sweb.cz//Lang_Czech.zip
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2010 14:41

@Fitor: aktivitě se meze nikdy nekladou, ale je takovým zvykem dvakrát měřit a jednou řezat. Mnoho překladů nelze nechat tak jak jsou, jelikož doslovný překlad nemusí pro běžného uživatele znamenat vždy srozumitelný překlad, takže je nejdřív potřeba na základě zkušeností širší veřejnosti (testerů), vyladit tyto problematické termíny.

Tento Lang_Czech.zip tedy berme jako koncept pro další diskusi, OK?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 29 kvě 2010 21:05

@SvoDa, teď nevím, co jsem udělal špatně. O pár příspěvků výše zazněly žádosti o překlad. Protože jsem ho udělal, dal jsem ho k dispozici ostatním.
Není to žádné dogma, je to jen překlad, který byl hotov ten den, co Jonas vydal test skin. Každý kdo umí rozzipovat soubor Lang si může vytvořit svou verzi. Těm, kteří na to nemají nebo se jim prostě nechce, můžou použít tento, nebo jakýkoliv jiný. Já jsem jenom opravil pár věcí z originálu, o kterých si myslím, že by mohly být jinak a přidal, co jsem našel v Jonasově skinu. Pár věcí jsem s ním konzultoval, to je vše.
Od začátku skinů DJ jsem překládal a posílal Jonasovi překlady skinů pro Amigo. Udělal jsem to i s timto. Pokud Jonas uzná, tak ho zveřejní na svých stránkách, pokud někdo dodá lepší, tím líp pro uživatele skinu.
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2010 21:19

Já Gurjonovi zase překládal pro iGO8 :D .
Jen vycházím po svých zkušenostech s Gurjonštinou, že mnohdy jsme nebyli schopni dle jeho "gurjonštiny" dekódovat smysl a význam funkce a proto než jsem mu poslal přklad, tak jsem topředtím konzultoval s ostatními, jestli je vše srozumitelné, popř. výstižné.

Neboj, nic jsi neudělal špatně, naopak, udělal jsi kus dobré práce a rychleji, než jsme se rozkoukali, cením si toho ;) .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 31 kvě 2010 09:25

Gurjon vyvěsil verzi 1.3. Ještě jsem to nezkoumal, ale psal jsem si s ním o některých chybkách, a on mi teď napsal, ať zkusím novou verzi, že je to tam opravené. Kromě toho je tam MapChanger a kompas v mapě.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 31 kvě 2010 09:28

Na webu Jonase (http://www.gurjon.com) je nová verze skinu 1.3 s kompasem a mapchangerem.
Čeština:
Kód: Vybrat vše
http://ho12.sweb.cz//Lang_Czech.zip

P.S.: Zkuste někdo vyzkoumat, co je to Speed Condition (viz. obrázek) já to dopřeložím.
Obrázek
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků