Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod kaprak v 12 bře 2011 17:32

Dobrý den,
prosím o radu ohledně úpravy datazipu Prima 1.2, aby se mi zobrazovala aktuální rychlost v tlačítku Menu.
kaprak
 
Příspěvky: 77
Registrován: 21 čer 2010 09:33
Bydliště: Krušovice

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod Gotarded v 19 bře 2011 22:07

Nevím jestli pokládám dotaz na správném místě ale, N750 mi v originále Primo 1.0 s originálním skinem naprosto vyhovuje, potřeboval bych jenom skutečnou rychlost zobrazit větším číslem v levém dolním rohu. Nosím brýle na čtení a bez nich v autě originální údaj špatně vidím. Dá se to někde nastavit. Prosím radu pro laika.Vyhovoval by skin i z obrázku.
Dodatek: jak jsem napsal jsem amatér(nebo lama) jak chcete. Už jednu navigaci jsem úspěšně zlikvidoval a nechci totéž udělat s N750. Protože je mi 65 tak mozkovna již nepracuje jako za mlada proto bych ještě jednou poprosil o návod ale pokud možno jako " pro blbý".
skin tacho.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Gotarded
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2010 10:09
Bydliště: Blešno

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 20 bře 2011 09:40

Skin, jehož screen tu máš je odtud viewtopic.php?p=55012#p55012 - je tam i popis co a jak - stahuj soubory pro "staré primo" + to, co je tam dále popsáno.

Předpokládám však, jak píšeš
Gotarded píše:N750 mi v originále Primo 1.0 s originálním skinem naprosto vyhovuje, potřeboval bych jenom skutečnou rychlost zobrazit větším číslem v levém dolním rohu
že tam žádnou hodnotu rychlosti v defaultu nemáš a jestli máš, tak nepoužíváš default. Nbo máš na mysli velikost rychlosti v pravém dolním rohu a nikoliv v levém dolním.
Tak jak tak, tady je postup jak rychlost do defaultního data.zip v Primo 1.0 dodělat viewtopic.php?p=50070#p50070
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod Jerry v 20 bře 2011 10:15

Dane, ten druhý odkaz už Gotarded obdržel od amatéra dříve před tímto jeho příspěvkem. Proto se domnívám, že ani Tvoje rada mu moc nepomůže. A jednodušším způsobem (třeba nastavením v navigačním programu, jak asi naznačuje G.) tu velikost údaje aktuální rychlosti nejde zvětšit.
Jerry
Lenovo TB-X705F (Android 9)
Lenovo Tab S8 (Android 5.01)
Realme 8
Uživatelský avatar
Jerry
 
Příspěvky: 636
Registrován: 27 čer 2008 19:56
Bydliště: Kraj KV

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 20 bře 2011 12:05

:D Zdá se, že zapomněl, kde již stejnou otázku jednou položil :lol: viewtopic.php?f=56&t=1440&p=66753#p66753
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod Gotarded v 20 bře 2011 14:48

Chlapi máte pravdu, ten odkaz jsem již dostal. Ale nejsem odborník jako vy a proto zdúrazňuju radu jako pro blbý. V Principu mi jde o to aby ukazování rychlosti bylo větším číslem ( v px), a je mi jedno v kterém rohu bude. Za případnej návod děkuji.
Uživatelský avatar
Gotarded
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2010 10:09
Bydliště: Blešno

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 20 bře 2011 15:01

No ale ten návod tam už opravdu zjednodušit nejde. Chodí to, ale je zapotřebí zasáhnout do DATA.ZIP a v něm upravit soubor. Pokud si na to netroufáš, pak si vyber nějaký skin (jsou tu např. GJ, amatér, fmilan/amatér) a ten si nahraj.
Nejjednodušší z tohoto pohledu je fmilanova úprava - tam stačí v podstatě jen vyměnit soubor BRANDING.ZIP za nový. Viz viewtopic.php?p=56616#p56616
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod Gotarded v 20 bře 2011 15:22

Všem moc děkuji, nahrál jsem ten skin co byl na obrázku a zdá se že to bude vyhovovat. Jdu jej otestovat. Prosím omluvte dědkovsou nezkušenost. Dík :lol:
Uživatelský avatar
Gotarded
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2010 10:09
Bydliště: Blešno

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod tomasii v 20 bře 2011 20:27

No na přiložené fotce vypadáš tak na 30. :lol:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 26 srp 2011 18:11

Ve variable_def.ui verze 9.2.0 (ve verzi 9.2.1 to není) najdete zápis
Kód: Vybrat vše
    <row    text="Disable U-Turns"                    model="bool:mydata.vehicle_profile.list.current.uturn_allowed"    onrelease=sc_TriggerVehicleSettingChanged         type="_checkbox_inverted" visible=(%bool:mydata.vehicle_profile.list.current.uturn_allowed.valid && %mydata.vehicle_profile.licensed && %bool:mydata.vehicle_profile.list.current.use_extended && %bool:lua.UTurnSettingVisible && %int:mydata.vehicle_profile.list.current.vehicle_type!=4)>

když odmažete konec visiblu (což nemá vliv na funkčnost, ale na viditelnost volby), bude to mít visible (bude to viditelné) jako předchozí položky (náklad, Moment. váha, Max. nosnost,... aby to vypadalo takto
Kód: Vybrat vše
    <row    text="Disable U-Turns"                    model="bool:mydata.vehicle_profile.list.current.uturn_allowed"    onrelease=sc_TriggerVehicleSettingChanged         type="_checkbox_inverted" visible=(%bool:mydata.vehicle_profile.list.current.uturn_allowed.valid && %mydata.vehicle_profile.licensed && %bool:mydata.vehicle_profile.list.current.use_extended)>

uvidíte v rozšířených nastavení profilu vozidel (automobilu, tahač,..) novou položku "Zakázat/povolit obraty".
obr_26.jpg

jak se to projevuje v reálu netuším (zatím), ale kdo chce, může zkusit a reportovat.


Zajímavý je visible %bool:lua.UTurnSettingVisible kvůli němuž se to "standartně nezobrazuje, jelikož nevím o žádné jiné položce v menu, kterou se dá obrat (uturn) nastavovat (setting) :(
Samozřejmě ti, co úpravu chtějí provést a používají skin, jež obsahuje soubor variable_def.ui musí úpravu provést tam a ne v data.zip.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron