Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 06 bře 2013 07:40

Smazat obrázky není zrovna dobrý nápad - pak zůstane příkaz v kódu a s největší pravděpodobností PRIMO zbuchne nebo zatuhne.

Lepší by bylo zrušit zobrazování praporků nebo je poslat "do pozadí" pomocí Z souřadnice pro vykreslování (větší Z znamená víc "vepředu"). Takhle z hlavy tě ale nenavedu na konkrétní příkaz, nemám šochtli v práci. Snad se ozve někdo ze skinotvůrců. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 06 bře 2013 08:00

Soubory s praporky jsou v data.zipu a dalším řešením je do skinu nebo branding.zip nebo do extra složky ui_igo9 do složky rozlišení nahrál ikonu cílového a průjezdního praporku, které nic neobsahují (jsou prázdné a průhledné), jelikož tyto pak přebijí ty v data.zip, popř. těmito upravenými soubory nahradit ty stávající přímo v data.zip

Mělo by se jednat o ikony pod názvem ico_flag_dest či ico_dest či dest_ico, resp. ico_flag_via či ico_via či via_ico. Jelikož je to plápolající praporek, měl by to být pravděpodobně proužek .bmp s ikonami měnících se tvarů pod sebou
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod EaU v 06 bře 2013 10:43

A když vám sem přiložím svůj DATA.zip se Skinem, které používám a MOC a HODNĚ PĚKNĚ VÁS POPROSIL jestli by jste se mi na to nemrkli, popřípadě mi to UPRAVILI , byl bych Vám opravdu velice vděčný.
diMkaWA_P156_pt_ls.zip

amatér píše:Skin přiložit můžeš, ale data.zip ne! Porušuješ tím pravidla tohoto fóra. Data.zip odstraněn.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod happy66 v 06 bře 2013 10:49

Ale ten praporek vidíš přece až se blížíš k cíli nebo průjezdnímu bodu. To Ti tak moc vadí??..... :o
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 06 bře 2013 12:03

@EaU Větší pitomost jsem ještě nedělal, zlikvidovat si indikaci startu, cíle a průjezdního bodu, jen proto abych viděl nějaké obrázky, ale budiž ...
Soubor z přiloženého archivu si nakopíruj do složky rozlišení ve skinu.
small_flags.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod EaU v 07 bře 2013 11:46

Soubor z přiloženého archivu si nakopíruj do složky rozlišení ve skinu.

Tu složku "rozlišení" tam nikde nemám.Mám si ji tam tedy vytvořit sám (ve složce "CONTENT"- "skin"-"rozlišení") a nakopírovat to do ní ? A jestli to dobře chápu, tak jen ten soubor a NE celý archiv!
Sice jsem to tak udělal ale PRAPOREK je tam pořád.
Mohl by jsi mi upřesnit kam vlastně ten rozbalený soubor dát? Děkuji

PS.Já sice chápu že teďka otravuji takovou pitomostí (zbavit se těch praporků), ale jak jsem si všimnul, tak nejsem jediný který si tvůj soubor stáhnul a možná jich bude časem i víc. Takže z toho usuzuji, že to zas až taková pitomost asi NENÍ.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod happy66 v 07 bře 2013 11:53

Skin....ui_igo9.....a do složky rozlišení, které má Tvůj přístroj....480_272....800_480 apod.... :)
Potom smaž složku SAVE.... :idea:
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 07 bře 2013 13:13

V tomto konkrétní případě si myslím, že SAVE potřeba mazat není, pokud tam nebudou prováděny i nějaké jiné (systémové) úpravy.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod EaU v 08 bře 2013 07:42

Tak už to tam mám a ještě jednou děkuji. Je vidět,že jste opravdu MISTŘI.
Nic méně měl bych ještě jednu malou poznámku. Čistě teoreticky. Šlo by to uzpůsobit tak, aby se ty praporky zobrazily JEN při zadávání místa PODLE ADRESY ? Protože při zadávání místa dle čehokoliv jiného, se tam vždy nějaká ta ikonka zobrazí. Ať už vlastní nebo standartní.
Nejde o to, že bych nevěděl co vlastně chci (jestli ty praporky tam chci mít nebo ne) ale o to, tímto tuto navigaci abych tak řekl, "vylepšit".
PS. Jak ale říkám, berte tento příspěvek jako můj názor nebo ještě lépe,jen jako jakousi inspiraci k zamyšlení. Samozřejmě když to nepůjde, nic se neděje, život půjde dál.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 08 bře 2013 07:52

Tak to už asi nepůjde - přinejmenším nijak jednoduše. Co když si třeba najdeš cíl podle adresy a trasu uložíš pro pozdější využití? Jak se pak dostat k informaci, že tam praporek má být? Když si tu samou trasu najdeš podle kliknutí do mapy, taky tam nemusí žádná ikona být? Navíc u řady adres už něco být může - když třeba hledaná firma sídlí v nějakém větším centru s ikonkou v POI?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron