Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 08 bře 2013 08:41

Nevím, co ten amatérův small_flags.rar obsahuje za soubory, předpokládám že prázdné plné ikonky, čili místo praporků ne nezobrazuje nic.
Pokud je to tak, tak by sis mohl pro tyto účely vyrobit proužek ikon, kdy:
a) místo praporku by např. byl nějaký polo či zcela průhledný kruh či čtverec (žlutý pro PB a šachovnicový pro cíl) - defaultní či tvoje ikona cíle či průjbodu by se pak zobrazovala přes něj, ale nezavazely by si, nebo
b) místo praporku by např. byl nějaký zcela prázdný kruh či čtverec- defaultní či tvoje ikona cíle či průjbodu by se pak zobrazovala uvnitř něj, ale nepřekrývaly by se, nebo
c) defaultní proužek.bmp s praporky by se upravil tak, aby byl dvakrát tak širší, než je teď, ale praporky by ovšem byly u jednoho s okrajů - defaultní či tvoje ikona cíle či průjbodu by se pak zobrazovala vedle praporku, a nepřekrývaly by se (praporek by ale byl o pár metrů mimo cíl)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Skiny a úpravy DATA.ZIP pro PRIMO

Příspěvekod EaU v 08 bře 2013 10:56

Mě by se zamlouval bod c. Jenže:
1-neumím a nevím kde bych "defaultní proužek.bmp s praporky" měl hledat,a jak a v čem bych si ho mohl přizpůsobit !
2-ono jde také o to, kdo v jaké velikosti svoje obrázky má. Já např. jsem zvolil 48 (v) x 48 (š) pix.vzhledem k 400 (v) x 240 (š) a třeba POI hrady obrázky mám v 64(v) x dle poměru (š) I když v tomto případě není problém velikost těchto obrázků sjednotit např. na 50 (v) x 50 (š) či na 50 (v) x max.100 (š) i za tu cenu, že by některé obrázky hradů byly nepatrně zdeformovány.
3-v jakém poměru by tedy musel být výsledný "defaultní proužek.bmp s praporky", aby jak se říká: vlk se nažral a koza zůstala celá ? Obrázek nahoře a praporek pod ním!
A jelikož stejně nemám nejmenší potuchy jak by se to celé zobrazovalo v případě více POI v jednom místě, tak říkám rovnou, nechte to tak, jak to je.
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků